Laiks atjaunināt? Īpaši piedāvājumi IQOS lietotājiem.

Šajā neparastajā laikā mēs gribam, lai tev būtu mazāk iespējamo rūpju. Mēs darām visu iespējamo, lai saskaņā ar garantijas un IQOS CARE PLUS ierīces apdrošināšanas noteikumiem aizstātu bojātu IQOS ierīci ar jaunu pēc iespējas īsākā laika periodā.

Mēs novērtējam tavu uzticību un tavu izvēli - izvēlēties bez dūmu pieredzi. Mēs pievienojām jaunus IQOS modeļus IQOS Atjaunošanas programmas speciālajam piedāvājumam, jo droša IQOS pieredze ir mūsu galvenās rūpes.

Tagad IQOS e-veikala personīgajos piedāvājumos vai piedāvājumos IQOS veikalos ietilpst ne tikai IQOS 2.4 Plus modeļi klasiskajās krāsās, bet arī jaunais IQOS 3 DUO un populārais IQOS 2.4 Plus Limited Edition.

Mēs apzināmies vajadzību, uzlabot drošības pasākumus, tāpēc mēs nodrošinām drošu bezmaksas piegādi visiem IQOS e-veikala pasūtījumiem visā Latvijā.

Tu vari izmantot piedāvājumu, ja:

  • vismaz gadu iepriekš esi iegādajies IQOS ierīci;
  • tev ir IQOS lietotāja konts;
  • tava ierīce ir reģistrēta tavā IQOS kontā.

IQOS CARE ir ne tikai iespēja iegūt personīgos IQOS Atjaunošanas programmas piedāvājumus, bet arī bezmaksas servisu. Visu par reģistrācijas soļiem un IQOS CARE programmu meklē šeit. 

Piedāvājums IQOS 2.4 / IQOS 2.4 Plus lietotājiem

IQOS 3 DUO un IQOS 2.4 Plus piedāvājumi pieejami IQOS e-veikalā un IQOS veikalos, izmantojot personīgos atlaides kodus, kurus vari atrast piedāvājuma e-pastā vai īsziņā.

Piedāvājums IQOS 3 lietotājiem

IQOS 3 DUO piedāvājums pieejams IQOS e-veikalā un IQOS veikalos, izmantojot personīgo atlaides kodu, kuru vari atrast piedāvājuma e-pastā vai īsziņā.

* Piedāvājuma noteikumi:

  • piedāvājums ir pieejams tikai reģistrēto IQOS preču īpašniekiem, kuri atbilst iepriekš izklāstītajiem noteikumiem;
  • katrs piedāvājums IQOS e-veikalā vai jebkurā IQOS veikalā ir vienreizējs. Cena tiek piemērota pēc ienākšanas iqos.com lietotāja kontā, preces pievienošanas grozam un personīgā atlaižu koda ievadīšanas, kuru var atrast piedāvājuma e-pastā vai īsziņā. Gadījumā, ja izmantosi piedāvājumu IQOS veikalā, esi gatavs pārdevējam nosaukt atlaides kodu. Šie piedāvājumi neattiecas uz IQOS 3 MULTI sistēmām;
  • IQOS 2.4 sistēmu īpašniekiem, kuri izvēlējušies piegādi ar kurjeru, ir jāsagatvo atgriešanai esošā IQOS 2.4 sistēma (klasiski baltā vai tumši zilā, limitētā izdevuma sarkanā vai zilā). IQOS 2.4 Plus un IQOS 3 sistēmu īpašniekiem esošās sistēmas nav obligāti jāatgriež;
  • piedāvājums ir spēkā limitētu laika posmu, tas var tikt apturēts vai izmainīts jebkurā laikā. Vairāk informācijai par IQOS garantiju un servisa noteikumiem, apskati sava IQOS iepakojumu vai sazinies ar IQOS klientu servisu pa bezmaksas tālruni: 800 200 90 (P.- Pk. 8:00 - 22:00, S. - Sv. 9:00 - 20:00).

Uzmanību: IQOS 3 atjaunošanas piedāvājums ir izņemts no piedāvajuma klāsta, jo IQOS 3 vairs netiek pārdots. Gadījumā, ja tev kāds pasūtījums ir procesā, tas tiks veiksīmigi piegādāts.

 

2020. SIA Philip Morris Latvia, Krišjāņa Valdemāra iela 62, Rīga, LV-1013. +371 6 7201201 Visas tiesības aizsargātas.