Laiks atjaunināt? Īpaši piedāvājumi IQOS lietotājiem.

Šajā neierastajā laikā mēs vēlamies, lai Jūs pēc iespējas mazāk uztrauktos par iespējamām ķibelēm. Mēs ļoti cenšamies aizvietot katru bojāto IQOS ierīci ar jaunu, pēc iespējas īsākā laikā, balstoties uz garantijas nosacījumiem vai IQOS CARE PLUS ierīces garantiju.

Mēs novērtējam Jūsu uzticību un to, ka izvēlaties bezdūmu pieredzi. Ņemot vērā, ka drošība un laba pieredze ar IQOS ir mūsu galvenajās interesēs, mēs esam pievienojuši jaunus IQOS modeļus IQOS Atjaunošanas programas īpašajiem piedāvājumiem. Personalizēti piedāvājumi IQOS e-veikalā vai jebkurā IQOS veikalā tagad iekļauj ne tikai IQOS 2.4 Plus modeļus klasiskajās krāsās, bet arī IQOS 3 DUO un populāro IQOS 2.4 Plus Pink Limited Edition.

Mēs saprotam bažas un vajadzību uzņemties visas paaugstinātās drošības prasības, tāpēc mēs nodrošinām drošu un bezmaksas piegādi visiem IQOS e-veikala pasūtijumiem Latvijā. 

Jūs varat izmantot piedāvājumu, ja:

•Jums pieder IQOS vismaz gadu;

•Jums ir IQOS profils;

•Jūsu ierīce ir piereģistrēta Jūsu IQOS profilā.

 

IQOS CARE ir ne tikai iespēja iegūt personalizētus IQOS Atjaunošanas programas piedāvājumus, bet arī bezmaksas IQOS pakalpojumus. Visu par reģistrēšanos un IQOS CARE programu atradīsi šeit.

Piedāvājums IQOS 2.4 īpašniekiem.

IQOS 3 DUO un IQOS 2.4 Plus pieejami šeit.

Piedāvājums IQOS 2.4 Plus īpašniekiem.

IQOS 3 DUO un IQOS 2.4 Plus pieedāvājumi pieejami šeit.

Piedāvājums IQOS 3 īpašniekiem.

IQOS 3 DUO piedāvājums pieejams šeit.

* Piedāvājuma nosacījumi:

piedāvājumi pieejami tikai uzskaitīto IQOS ierīču īpašniekiem, kuri atbilst augstāk minētajiem nosacījumiem;

IQOS 2.4 un IQOS 2.4 Plus īpašnieki var iegādāties 2 ierīces ar īpašiem piedāvājumiem. Viņi var iegādāties IQOS 3 DUO krāsā pēc izvēles vai IQOS 2.4 Plus Pink Limited Edition sistēmu un vienu baltu vai zilu IQOS 2.4 Plus sistēmu. IQOS 3 īpašnieki var izvēlēties tikai IQOS 3 DUO piedāvājumu. Visus piedāvājumus var izmantot tikai vienreiz.

Piedāvājumi pieejami iqos.com e-veikalā vai jebkurā IQOS veikalā. Cena tiek pielāgota pēc pierakstīšanās iqos.com lietotāja profilā un preces pievienošanas grozam. Piedāvājumi nav pieejami IQOS 3 MULTI sistēmām.

IQOS 2.4 sistēmu īpašniekiem jāatgriež aktuālā IQOS 2.4 sistēma (klasiski baltā vai tumši zilā, limitētā piedāvājuma sarkanā vai zilā), lai lietotu piedāvājumu. IQOS 2.4 Plus un IQOS 3 sistēmu īpašniekiem nav obligāti jāatgriež sava sistēma;

Piedāvājumi ir ierobežoti un var tikt pārtraukti vai izmainīti jebkurā laikā. Lai iegūtu vairāk informācijas par IQOS garantijas un pakalpojumu nosacījumiem, apskatietIQOS sistēmas iepakojumu vai zvaniet uz IQOS Klientu apkalpošanas centra bezmaksas tālruni 80020090 (I-V 8:00-22:00, VI-VII 9:00-20:00)

 

Uzmanību: IQOS 3 atjaunošanas piedāvājums tika izņemts no piedāvājumu saraksta, jo IQOS 3 ierīce vairs nav pārdošanā. Ja kāds no Jūsu pasūtījumiem jau ir progresā, tie tiks izpildīti.