Nepieciešama palīdzība ar Tavu lil SOLID Ez?

lil SOLID Ez lietošana

lil SOLID Ez lietošana ir tieši tik vienkārša. Pārliecinies par to.

Vispirms atbīdi vāciņu un ievieto karsējamās tabakas vienību ar filtru uz augšu. 2 sekundes turi nospiestu pogu līdz ierīce novibrē. Uzsilšana ilgst aptuveni 25 sekundes. Kad uzsilšanas process ir beidzies, iedegas statusa indikators un vienlaikus ierīce novibrē – tā ir gatava lietošanai. Katra lietošanas reize ilgst līdz 5 minūtēm vai 14 ieelpām, atkarībā no tā, kas notiek vispirms. Ierīce vienreiz novibrēs, lai signalizētu, ka šajā lietošanas reizē ir atlikušas 30 sekundes vai pēdējās trīs ieelpas, atkarībā no tā, kas notiek vispirms.

Pagriez tabakas vienību vienā virzienā vairāk nekā 3 reizes, izņem to un aizver vāciņu. Tas arī viss. Ierīce ir gatava vēl vienai lietošanas reizei, ja Tu to vēlies.

Tas ir tieši tik vienkārši.

lil SOLID Ez uzlāde

lil SOLID Ez uzlāde ir tik vienkārša. Pārliecinies par to.

Sekot līdzi akumulatora uzlādes statusam ir vienkārši. Uzlādes procesā mirgo LED statusa indikators. Kad akumulators ir uzlādēts, indikators izdziest.

Ja indikatora gaisma ir zila, ierīces akumulatora uzlādes līmenis ir 100-60%. Ja gaisma ir gaiši zila, ierīces akumulatora uzlādes līmenis ir 60-30% robežās - tai vēl ir nedaudz enerģijas. Ja tā ir oranža, ierīces akumulatora uzlādes līmenis ir 30-1 % - ierīci ieteicams uzlādēt. Ja ierīces indikatora gaisma ir sarkana, tad akumulators ir tukšs un tā ir jāuzlādē.

Tas ir tieši tik vienkārši.

lil SOLID Ez tīrīšana

lil SOLID Ez tīrīšana ir tik pat vienkārša.
Pirms tīrīšanas vienmēr pagaidi, kamēr ierīce atdziest.

1. Atver duālā tīrītāja tīrīšanas slotiņu.
2. Noņem ierīces uzgali.
3. Lieto tīrīšanas slotiņu, lai notīrītu karsēšanas adatu.
4. Atver duālā tīrītāja tīrīšanas birstīti.
5. Lieto tīrīšanas birstīti, lai iztīrītu ierīces iekšpusi.

Lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi, tīrīšanu veic ik pēc 20 lietošanas reizēm. Dažkārt vari izmantot arī tīrīšanu karsējot. Ātri nospied ieslēgšanas pogu 5 reizes. LED statusa indikators mirgos oranžā krāsā 90 sekundes. Kad tīrīšana būs pabeigta, gaisma izslēgsies un Tu sajutīsi ierīci divreiz novibrējam. Tīrīšanu karsējot, izmanto tikai kā papildu, nevis galveno tīrīšanas metodi.

Tas ir tieši tik vienkārši.

Garantija

lil SOLID Ez ierīcei ir 2 gadu garantija. Tā ir spēkā no iegādes dienas un attiecas uz bojājumiem, kas saistīti ar ražošanas defektiem. Ja Tavai ierīcei ir kādas problēmas, lūdzu, nogādā to IQOS veikalā vai sazinies ar mūsu Zvanu centru.

lil SOLID Ez

Tas vēl nav viss. Mūsu lil SOLID Ez lietošanas instrukcijā atradīsi vēl vairāk noderīgas informācijas. lil SOLID Ez lietošanas instrukcijā uzzināsi, kā ierīce darbojas un kā to pareizi lietot.

Lejupielādēt

Nepieciešama palīdzība?

Esam gatavi Tev palīdzēt I-V 9:00-20:00 VI-VII 10:00-18:00.

Veikalu meklētāja ikona.

IQOS veikali

Atrodi tuvāko IQOS veikalu.

Tālruņa ikona.

Tālrunis

Zvani mums uz
800 200 90

E-pasta ikona

E-pasts

Sūti mums jautājumu uz e-pastu
jaunumi@iqos.lv

"Patīk" ikona

Facebook

Apmeklē mūsu lapu un sarunājies ar IQOS ekspertu