Mēs rūpējamies par patīkamu IQOS izmēģinājuma pieredzi.

Izmēģini IQOS
try_it.header.image_alt

Bez priekšapmaksas

Ievadi savus personas datus un saņem ierīci. Bez kredītkartes datiem vai papildu saistībām.

Ar piegādi jebkurā vietā

Mēs piegādāsim pasūtījumu neatkarīgi no tā, kurā Latvijas vietā Tu atrodies.

Uzzini visu

14 dienu izmēģinājuma perioda laikā mēs sniegsim Tev visu nepieciešamo informāciju par ierīci.

Vienkārša atgriešana

Tu varēsi atgriezt ierīci bez maksas, nododot to kādā no mūsu veikaliem, uzticot piegādi kurjeram vai izmantojot pakomātu.

Iepazīsti nākotni šodien:

Tavas izmēģinājuma ierīces komplektācija.

IQOS 2.4 PLUS portatīvais lādētājs

IQOS 2.4 PLUS portatīvais lādētājs

IQOS 2.4 Plus portatīvais lādētājs ir lietotājam draudzīgs un kombinējams ar plašu aksesuāru klāstu. Tas var uzglabāt un uzlādēt Tava IQOS 2.4 Plus turētāju.

IQOS 2.4 PLUS turētājs

IQOS 2.4 PLUS turētājs

Ērts un lietotājam draudzīgs. IQOS 2.4 Plus turētājs tabakas karsēšanai izmanto Heat Control Technology™.

Personiskā eksperta konsultācijas

Bezmaksas piegāde uz jebkuru vietu Latvijā

Lietošanas instrukcijas gan drukātā, gan digitālā formātā

Bezmaksas kurjera pakalpojums IQOS atgriešanai

Vienkārša atgriešana

Personiskā eksperta konsultācijas

Bezmaksas piegāde uz jebkuru vietu Latvijā

Lietošanas instrukcijas gan drukātā, gan digitālā formātā

Bezmaksas kurjera pakalpojums IQOS atgriešanai

Vienkārša atgriešana

Noderīga informācija

Nē, mēs aizdodam testēšanai IQOS 2.4 Plus ierīces, bet pārdodam tikai pilnīgi jaunas IQOS 3 DUO ierīces. Pēc izmēģinājuma perioda beigām Tu atgriezīsi mums IQOS 2.4 Plus un varēsi izvēlēties un pasūtīt pilnīgi jaunu IQOS 3 DUO iekārtu mūsu tīmekļa vietnē IQOS.com, kādā no IQOS veikaliem vai mūsu partneru tirdzniecības vietām.
Nē. Taču karsējamās tabakas vienības ir pieejamas iegādei “Circle K”, “Viada”, “Virši”, “Rimi”, “Maxima”, "Narvesen", “TOP”, "Elvi", AlkOutlet", "Astarte Nafta", “Latvijas Balzams”, “PROMO Cash&Carry”, “Vynoteka”, “Caffeine”, “SuperAlko“, “KOOL“, "Sky" un citās mazumtirdzniecības tīklu tirdzniecības vietās visā Latvijā.
Tavs izmēģinājuma periods sāksies brīdī, kad saņemsi ierīci un turpināsies 14 dienas no saņemšanas datuma.
Mēs sagaidām, ka Tu pienācīgi rūpēsies par ierīci izmēģinājuma laikā. Tajos retajos gadījumos, kad ierīce tiek pazaudēta vai sabojāta, mēs izskatām katru situāciju individuāli.
Piegādes process parasti aizņem dažas dienas. Tu nekavējoties saņemsi e-pasta ziņojumu ar aicinājumu apstiprināt aizņemšanās nosacījumus. Kad būsi tos apstiprinājis, mēs apstrādāsim aizņemšanās pieprasījumu aptuveni 1 darba dienas laikā. Atkarībā no izvēlētā piegādes veida, mēs vai nu nosūtīsim Tev ierīci, vai arī nosūtīsim apstiprinājumu, ka vari ierasties IQOS veikalā, lai paņemtu to.
Tu saņemsi izmēģinājuma ierīci, kuras krāsu aizņemšanās periodam izvēlēties nevarēsi. Ja pēc izmēģinājuma perioda beigām izlemsi ierīci iegādāties, varēsi izvēlēties jebkuru pieejamo krāsu un saņemt pilnīgi jaunu ierīci.
Pēc 14 dienu izmēģinājuma perioda beigām saņemsi e-pasta ziņojumu, kas ļaus Tev izvēlēties vēlamo ierīces atgriešanas veidu: kurjera pakalpojums, pakomāts vai personiska atgriešana kādā no mūsu veikaliem. Vai arī Tu vari vienkārši pastāstīt savam IQOS ekspertam, ka vēlies atgriezt ierīci un mēs organizēsim Tev ērtāko atgriešanas veidu. Šie paši nosacījumi ir spēkā arī tad, ja vēlies atgriezt ierīci pirms izmēģinājuma perioda beigām.

Atklāj IQOS.

Lai izstrādātu alternatīvu dedzināšanai, tika veikti plaši zinātniskie pētījumi un ieguldītas ievērojamas tehnoloģiju ekspertu pūles. IQOS ir progresīva tehnoloģija, kuras pamatā ir tabakas karsēšana. IQOS sistēma regulē temperatūru un nodrošina tabakas karsēšanu temperatūrā, kas nepārsniedz 350 °C, nededzinot to. Tabakas karsēšana bez dedzināšanas procesa blakusproduktiem.

IQOS lietošana nav bez riska. Ierīces lietošana nodrošina nikotīna uzņemšanu, kas izraisa atkarību. Paredzēta tikai pilngadīgiem lietotājiem.

Uzzināt vairāk

SVARĪGI! Mēs saprotam bažas par drošību un vēlmi samazināt nevajadzīgu saskarsmi. Tādēļ mēs ņemam vērā mūsu klientu vajadzības un nodrošinām: