IQOS priekšrocības.

Ir daudz labu iemeslu, lai pārietu uz IQOS. Cigaretēs tabaka deg augstā temperatūrā, radot pelnus, darvu un daudz kaitīgu ķīmisku vielu saturošus dūmus. IQOS ierīcēs tabaka netiek dedzināta, bet ievērojami zemākā temperatūrā karsēta, izmantojot karsēšanas asmens tehnoloģiju. Karsēšana tiek rūpīgi kontrolēta, lai lietotājam sniegtu iespēju izbaudīt tabaku bez dūmiem, pelniem un vidēji par 95% mazāk kaitīgu ķīmisko vielu nekā cigarešu dūmos*, kas šo procesu padara par labāku alternatīvu cigarešu smēķēšanas turpināšanai.

Svarīga informācija: tas nenozīmē par 95% zemāku risku. IQOS lietošana nav bez riska.

*9 kaitīgo ķīmisko vielu samazinājums (izņemot nikotīnu), kuras Pasaules Veselības organizācija iesaka samazināt cigarešu dūmos. Svarīgo informāciju skaties vietnē IQOS.com.

Mūsdienīgas tehnoloģijas un novatoriska zinātne ir IQOS pamatā. Mēs zinājām, ka būs vajadzīgs milzīgs progress, lai sāktu mainīt tabakas lietošanas nākotni. Ar IQOS mēs esam to sasnieguši. Izmantojot IQOS tehnoloģiju, tabaku iespējams karsēt ievērojami zemākā temperatūrā, neizraisot degšanu. Rezultāts? Īstas tabakas lietošanas pieredze un mazāk visa tā, kas Tev nav vajadzīgs. Nav uguns, pelnu, cigarešu dūmu un ir mazāk kaitīgu ķīmisko vielu.

Iepazīsti IQOS ierīcēs izmantotās tehnoloģijas.

IQOS ierīcēs tiek izmantotas 3 inovatīvas tehnoloģijas: ILUMA Smartcore Induction System™, IQOS HeatControl™ technology un adatas karsēšanas tehnoloģija. Šīs tehnoloģijas nodrošina mazāk kaitīgu alternatīvu parastajām cigaretēm.

Izpēti tehnoloģijas

ILUMA Smartcore Induction System™

ILUMA Smartcore Induction System™

IQOS HeatControl technology™

IQOS HeatControl technology™

lil SOLID karsēšana ar adatu

lil SOLID karsēšana ar adatu

IQOS izdala vidēji par 95% mazāk kaitīgu ķīmisko vielu nekā cigarešu dūmos.*

Svarīga informācija: tas nenozīmē par 95% zemāku risku. IQOS lietošana nav bez riska.

*9 kaitīgo ķīmisko vielu samazinājums (izņemot nikotīnu), kuras Pasaules Veselības organizācija iesaka samazināt cigarešu dūmos. Svarīgo informāciju skaties vietnē IQOS.com.

Iepazīsti nākamā līmeņa inovācijas ar IQOS ILUMA.

Apskati mūsu jaunās paaudzes ierīču pilno klāstu.

Mūsu produktu klāsts
IQOS logo.

Salīdzini ierīces.

Salīdzini IQOS ILUMA klāstu, lai redzētu atšķirības.

Jade Green IQOS ILUMA PRIME turētājs un portatīvais lādētājs.
Jaunums

IQOS ILUMA PRIME

Izsmalcināta un inovatīva.

Moss Green IQOS ILUMA.
Jaunums

IQOS ILUMA

Pazīstams dizains.

IQOS ILUMA ONE.
Jaunums

IQOS ILUMA ONE

Visaptveroša kabatas formāta ierīce.

Tavs ceļojums ar IQOS.

Izmēģini jauno IQOS ILUMA ONE 14 dienas bez maksas.

Uzzini vairāk par IQOS klāstu un rezervē ierīces tiešsaistē

Atbalsts, uz kuru vari paļauties.

Mēs šajā ceļojumā esam kopā.

2023

2023

2019

2018

2016

2014

2009

2008

2007

2023

Ir izlaista IQOS ILUMA sērija, kurā ir revolucionārā Smartcore Induction System™ sistēma, kas darbojas kopā ar pilnīgi jaunajām TEREA karsējamās tabakas vienībām, kuras izstrādātas IQOS ILUMA ierīcēm.

2023

Klāstam tiek pievienota jauna ierīce - IQOS ORIGINALS DUO ar jau labi zināmo HeatControl tehnoloģiju tiek laista klajā ar 4 jaunām krāsām.

2019

Gads kopā ejot uz priekšu - februārī tirgū tiek laists IQOS 3 un IQOS Multi, bet novembrī tiek laists klajā IQOS 3 DUO.

2018

Gads, kad IQOS zīmols ienāk Latvijā. Tiek izlaista IQOS nākamās paaudzes ierīce - novatoriskā 2.4 PLUS -, kas iegūst Čikāgas Arhitektūras un dizaina muzeja “Athenaeum” un Metropolitan Arts Press ikgadējo GOOD DESIGN® balvu.

2016

IQOS nākamās paaudzes ierīce, novatoriskā 2.4 PLUS, tiek laista klajā 21 valstī. Jau pēc gada tā pieejama pilngadīgiem klientiem 38 valstīs. 2017. gadā tā iegūst Čikāgas Arhitektūras un dizaina muzeja “Athenaeum” un Metropolitan Arts Press GOOD DESIGN® ikgadējo balvu.

2014

PMI pirmā komerciālā ierīce, kurā tabaka tiek karsēta nevis dedzināta, tiek izlaista Japānā un Itālijā. Pēc gada šo ierīci nosauc par IQOS, un tā pieejama arī Portugālē, Rumānijā, Krievijā un Šveicē.

2009

PMI paplašina cigarešu alternatīvu pētniecības un attīstības iespējas, atverot jaunu pētījumu laboratoriju Singapūrā. Šodien vairāk nekā 400 pētniecības un attīstības ekspertu visā pasaulē strādā pie IQOS tehnoloģijām.

2008

Turpinās darbs pie bezdūmu alternatīvām cigaretēm, kas drīz kļūs par IQOS, un Šveicē tiek atvērta jauns, specializēts pētniecības un attīstības centrs.

2007

Lai arī PMI pēta karsējamās tabakas alternatīvas kopš 1990.gadu sākuma, 2007.gads kļūst par pagrieziena punktu, kad tiek izstrādāts prototips, kurā tabaka ar HeatControl™ tehnoloģiju tiek karsēta, nevis dedzināta. Ierīce ir tehnoloģisks solis uz priekšu, tomēr ergonomiski neērta.

Nepieciešama palīdzība?

Esam gatavi Tev palīdzēt I-V 9:00-20:00 VI-VII 10:00-18:00.

Veikalu meklētāja ikona.

IQOS veikali

Atrodi tuvāko IQOS veikalu.

Tālruņa ikona.

Tālrunis

Zvani mums uz
800 200 90

E-pasta ikona

E-pasts

Sūti mums jautājumu uz e-pastu
jaunumi@iqos.lv

"Patīk" ikona

Facebook

Apmeklē mūsu lapu un sarunājies ar IQOS ekspertu