Garantija un Nejaušu bojājumu novēršana.

Izmantojot IQOS, vari justies droši.

Katrai nesen nopirktai IQOS ierīcei ir IQOS Garantija. Turklāt, reģistrējot ierīci, Tu aktivizē Nejaušu bojājumu novēršanas pakalpojumu.

Nejauša bojājumu novēršana

Nejaušu bojājumu novēršana palīdzēs gadījumā, ja ierīce nejauši salūzt un garantija uz to neattiecas. Tā nodrošina ārkārtas iespēju nomainīt katru bojāto ierīces daļu vienu reizi gada laikā pēc iegādes. Informāciju par to, vai Nejaušu bojājumu novēršanas pakalpojums Tavai ierīcei vēl ir spēkā, vari atrast, ienākot savā profilā.

Lai varētu izmantot šo pakalpojumu, vienkārši reģistrē ierīci savā IQOS profilā.

Ja nekavējoties nepieciešama palīdzība, lai atrisinātu problēmu vai pasūtītu nomaiņas ierīci, izmanto IQOS Diagnostikas rīku.

Sāc diagnostiku

IQOS garantija

Viena gada ražotāja garantija un 2 gadu ES juridiskā garantija - abas ir spēkā no ierīces iegādes datuma un attiecas uz ierīces kļūmēm, kuru pamatā ir ražošanas defekts.

Ierīces reģistrācija dod Tev iespēju izmantot garantiju bez čeka vai citāda pirkuma apliecinājuma. Informāciju par to, vai Garantija pakalpojums Tavai ierīcei vēl ir spēkā, vari atrast, ienākot savā profilā.

Ja nekavējoties nepieciešama palīdzība, lai atrisinātu problēmu vai pasūtītu nomaiņas ierīci, izmanto IQOS Diagnostikas rīku.

Sāc diagnostiku

Noderīga informācija

Informāciju par to, vai Garantija un Nejaušu bojājumu novēršanas pakalpojums Tavai ierīcei vēl ir spēkā, vari atrast, ienākot savā profilā.

Pieslēgties

Ja vēlies izmantot Garantiju vai Nejaušu bojājumu novēršanas pakalpojumu, lai nomainītu savu ierīci, vairāk informācijas par to vari atrast IQOS Apmaiņas iespējās.

IQOS Apmaiņas iespējas Skatīt garantiju pdf formātā

Vai Tev ir kādi jautājumi?

Esam pieejami tuvākajā veikalā vai viena klikšķa attālumā. Izvēlies Tu.

Veikalu meklētājs

Atrodi vietējo IQOS veikalu ar mūsu veikalu meklētāju.

Tālrunis

Zvani mums pa tālruni
800 200 90

E-pasts

Uzraksti e-pastu uz
jaunumi@iqos.lv

Facebook

Nosūti personisku ziņojumu, izmantojot mūsu Facebook lapu