Garantija un Nejaušu bojājumu novēršana.

Izmantojot IQOS, vari justies droši.

Katrai nesen nopirktai IQOS ierīcei ir IQOS Garantija. Turklāt, reģistrējot ierīci, Tu aktivizē Nejaušu bojājumu novēršanas pakalpojumu.

Nejauša bojājumu novēršana

Nejaušu bojājumu novēršana palīdzēs gadījumā, ja ierīce nejauši salūzt un garantija uz to neattiecas. Tā nodrošina ārkārtas iespēju nomainīt katru bojāto ierīces daļu vienu reizi gada laikā pēc iegādes. Informāciju par to, vai Nejaušu bojājumu novēršanas pakalpojums Tavai ierīcei vēl ir spēkā, vari atrast, ienākot savā profilā.

Lai varētu izmantot šo pakalpojumu, vienkārši reģistrē ierīci savā IQOS profilā.

Ja nekavējoties nepieciešama palīdzība, lai atrisinātu problēmu vai pasūtītu nomaiņas ierīci, izmanto IQOS Diagnostikas rīku. Izmantojams IQOS ORIGINALS DUO un agrākas paaudzes ierīcēm.

Sāc diagnostiku

IQOS garantija

Viena gada ražotāja garantija un 2 gadu ES juridiskā garantija - abas ir spēkā no ierīces iegādes datuma un attiecas uz ierīces kļūmēm, kuru pamatā ir ražošanas defekts.

Ierīces reģistrācija dod Tev iespēju izmantot garantiju bez čeka vai citāda pirkuma apliecinājuma. Informāciju par to, vai Garantija pakalpojums Tavai ierīcei vēl ir spēkā, vari atrast, ienākot savā profilā.

Ja nekavējoties nepieciešama palīdzība, lai atrisinātu problēmu vai pasūtītu nomaiņas ierīci, izmanto IQOS Diagnostikas rīku. Izmantojams IQOS ORIGINALS DUO un agrākas paaudzes ierīcēm.

Sāc diagnostiku

Noderīga informācija

Informāciju par to, vai Garantija un Nejaušu bojājumu novēršanas pakalpojums Tavai ierīcei vēl ir spēkā, vari atrast, ienākot savā profilā.

Pieslēgties

Ja vēlies izmantot Garantiju vai Nejaušu bojājumu novēršanas pakalpojumu, lai nomainītu savu ierīci, vairāk informācijas par to vari atrast IQOS Apmaiņas iespējās.

IQOS Apmaiņas iespējas Skatīt garantiju pdf formātā

Nepieciešama palīdzība?

Esam gatavi Tev palīdzēt I-V 9:00-20:00 VI-VII 10:00-18:00.

Veikalu meklētāja ikona.

IQOS veikali

Atrodi tuvāko IQOS veikalu.

Tālruņa ikona.

Tālrunis

Zvani mums uz
800 200 90

E-pasta ikona

E-pasts

Sūti mums jautājumu uz e-pastu
jaunumi@iqos.lv

"Patīk" ikona

Facebook

Apmeklē mūsu lapu un sarunājies ar IQOS ekspertu