30 dienu naudas atmaksas garantija

Jaunām IQOS ILUMA ierīcēm

Kā tā darbojas?

Izvēlies jebkuru no jaunajiem IQOS ILUMA ierīču modeļiem un krāsām.

Izbaudi jaunās bezasmens Smartcore Induction System™ tehnoloģijas priekšrocības.

Ja patīk - paturi ierīci sev! Bet ja nu Tev nepatiks, mēs atmaksāsim visu par ierīci samaksāto summu.

Lai saņemtu pilnu atmaksu, ierīce vienkārši ir jāatgriež 30 dienu laikā no iegādes datuma.

Ierīces, kuras var iegādāties ar 30 dienu naudas atmaksas garantiju.

BUJ

Jebkurā IQOS veikalā un mūsu partneru veikalos, sarakstu skatīt šeit. Naudas atmaksas garantija ir spēkā, ja pirkuma laikā ierīce tika reģistrēta Tavā IQOS profilā.

Vari izvēlēties jebkuru modeli no IQOS ILUMA sērijas un jebkuru krāsu, kura Tev patīk.

Naudas atmaksas garantiju var izmantot tikai vienu reizi. Ja atgriezīsi ierīci un iegādāsies citu, tai vairs nebūs spēkā 30 dienu naudas atmaksas garantija.

Lai saņemtu pilnu atmaksu, ierīce ir jāatgriež 30 kalendāro dienu laikā no iegādes datuma.

Ierīci var atgriezt:

  • IQOS veikalos;
  • izmantojot piegādi ar kurjeru vai pakomātu, ko var pasūtīt, zvanot uz mūsu klientu apkalpošanas centru pa tālruni 800 20090.

Ierīce ir jāatgriež ar visām tās sastāvdaļām un oriģinālajā iepakojumā. Tai jābūt funkcionējošai un bez skaidri redzamiem fiziskiem bojājumiem. Naudas atmaksas garantija ir spēkā, ja pirkuma laikā ierīce tika reģistrēta Tavā IQOS profilā.

Pirkuma brīdī samaksātā summa tiks nekavējoties atgriezta skaidrā naudā IQOS veikalos vai pārskaitīta uz bankas kontu 14 darba dienu laikā no atgrieztās ierīces saņemšanas dienas. Ja ierīci IQOS veikalā iegādājies, izmantojot maksājumu karti, naudu tajā pašā kontā var atgriezt 5 darba dienu laikā.

Lai saņemtu pilnu atmaksu, IQOS ierīce ir jāatgriež 30 dienu laikā no iegādes datuma.  Atgrieztajai ierīcei jābūt funkcionējošai un bez skaidri redzamiem fiziskiem bojājumiem. Kopā ar ierīci ir jāatgriež visi IQOS komponenti (uzlādes kabelis, strāvas adapteris, oriģinālais iepakojums). Naudas atmaksas garantija ir spēkā, ja pirkuma laikā ierīce tika reģistrēta Tavā IQOS profilā.

Ir iespējams izmēģināt IQOS ILUMA ONE ierīci 14 dienas, bet tikai tad, ja Tev vēl nav IQOS ierīces. Vairāk informācijas par programmu: https://www.iqos.lv/lv/izmeginiet

Ja izmantosi naudas atmaksas garantiju apmaiņas programmas ietvaros un apmainīsi savu esošo ierīci pret jaunu, vecā ierīce netiks atgriezta, bet apmaiņas programmā samaksātā summa tiks atmaksāta. Mūsu IQOS konsultanti palīdzēs Tev izvēlēties piemērotāko alternatīvu.