Zinātne un vīzija par IQOS.

IQOS apvieno zinātni, tehnoloģiju un vīziju.

IQOS turētāja informācija: Karsējama nevis dedzināma tabaka
Philip Morris attīstības centrs

Zinātne.

Mēs ticam zinātnei. Mēs ticam, ka tas var mainīt dzīvi miljoniem smēķētāju, kuri neplāno atmest smēķēšanu. Šajā nolūkā mēs piesaistījām zinātniekus darbam pie šīs nozīmīgās idejas, lai izstrādātu mazāk kaitīgus produktus, uz kuriem cigarešu smēķētāji varētu pāriet, ja neplāno atmest smēķēšanu. Simtiem zinātnieku un inženieru PMI starptautiskajos pētniecības un attīstības centros Šveicē un Singapūrā izstrādāja un novērtēja IQOS, inovatīvu elektronisko ierīci, kas karsē, bet nededzina tabaku. Tā rada tabakas tvaikus, kas nodrošina tabakas un nikotīna lietošanas pieredzi.

Pārbaudīta atbilstoši augstākajiem standartiem.

IQOS tika stingri zinātniski vērtēts, līdz šim veicot 18 neklīniskus un desmit klīniskus pētījumus, kuros piedalījās tūkstošiem dalībnieku. Pieejamo zinātnisko pierādījumu kopums parāda, ka, lai gan IQOS lietošana nav bez riska, pilnīga pāreja uz IQOS rada mazāku risku Tavai veselībai, nekā cigarešu smēķēšanas turpināšana.*

Svarīga informācija: IQOS lietošana nav bez riska un satur nikotīnu, kas izraisa atkarību.

*Pamatojoties uz pieejamo pierādījumu kopumu, salīdzinot IQOS lietošanu ar parasto cigarešu smēķēšanas turpināšanu. Svarīgo informāciju skaties vietnē IQOS.com.

Zils IQOS uz oranža paliktņa
Gaišzils IQOS ar pieskaņotu zilu samta vāciņu

Kāpēc karsēt ir labāk.

Pasaule griežas ap tehnoloģijām. Gadu gaitā tās ir radikāli izmainījušas mūsu dzīvi uz labu. Ir mainījies veids, kādā strādājam, komunicējam un ceļojam. Apvienojot zinātni un tehnoloģijas, esam radījuši labāku alternatīvu smēķēšanas turpināšanai.

IQOS karsē, nevis dedzina tabaku viena iemesla dēļ: tabakas degšana rada daudz kaitīgu ķīmisko vielu, piemēram, oglekļa monoksīdu.

IQOS HeatControl™ tehnoloģija ļauj izvairīties no degšanas, kas nozīmē ievērojami samazinātu kaitīgu ķīmisko vielu izdalīšanos procesa laikā, salīdzinot ar cigarešu smēķēšanu.*

Svarīga informācija: IQOS lietošana nav bez riska

*9 kaitīgo ķīmisko vielu samazinājums (izņemot nikotīnu), kuras Pasaules Veselības organizācija iesaka samazināt cigarešu dūmos. Svarīgo informāciju skaties vietnē IQOS.com.

Tabakas karsēšanas process – IQOS
Zeltaina IQOS ierīce uz galda

Karsēšanas tehnoloģija.

Cigaretēs tabaka deg augstā temperatūrā, radot pelnus, darvu un daudz kaitīgu ķīmisku vielu saturošus dūmus.

IQOS ierīcēs tabaka netiek dedzināta, bet ievērojami zemākā temperatūrā karsēta, izmantojot Smartcore Induction System™ tehnoloģiju. Karsēšana tiek rūpīgi kontrolēta, lai lietotājam sniegtu iespēju izbaudīt tabaku bez dūmiem, pelniem un ar vidēji par 95% mazāk kaitīgu ķīmisko vielu nekā cigarešu dūmos*, kas šo procesu padara par labāku alternatīvu cigarešu smēķēšanas turpināšanai.

Svarīga informācija: tas nenozīmē par 95% zemāku risku. IQOS lietošana nav bez riska.

*"Par 95% mazāk" apzīmē 9 kaitīgo ķīmisko vielu (izņemot nikotīnu) vidējo samazinājumu, kuras Pasaules Veselības organizācija iesaka samazināt cigarešu dūmos. Svarīgo informāciju skaties vietnē IQOS.com.

Tabakas karsēšanas process – IQOS karsē, nevis dedzina
IQOS Protect Plus sistēma – zelta IQOS lādētājā

Tabakas radītie tvaiki, salīdzinot ar dūmiem.

IQOS tabakas tvaiki ir mazāk kaitīgi nekā cigarešu dūmi. Lai to parādītu, mēs īstenojām visaptverošu novērtēšanas programmu, kas iekļāva desmit klīniskos pētījums par aerosola ķīmisko sastāvu, (kā arī datus no 18 neklīniskiem pētījumiem), kuros piedalījās tūkstošiem dalībnieku ASV, Japānā, Apvienotajā Karalistē un Polijā. Pierādījumi liecina, ka, pārejot uz IQOS, lai gan tā lietošana nav bez riska, kaitējuma risks ir mazāks, nekā turpinot smēķēt cigaretes.*

Svarīga informācija: IQOS lietošana nav bez riska un satur nikotīnu, kas izraisa atkarību.

*Pamatojoties uz pieejamo pierādījumu kopumu, salīdzinot IQOS lietošanu ar parasto cigarešu smēķēšanas turpināšanu. Svarīgo informāciju skaties vietnē IQOS.com.

Iekštelpu gaisa kvalitāte.

Iekštelpu gaisa kvalitāte (“IAQ”) attiecas uz gaisa kvalitāti ēkās, galvenokārt pamatojoties uz veselīgas vides un komforta nodrošināšanu iedzīvotājiem. Temperatūra, mitrums un piesārņojošas vielas ir daži no faktoriem, kas var ietekmēt iekštelpu gaisa kvalitāti. Bet ievērojama ietekme ir arī cilvēku klātbūtnei un tādām aktivitātēm kā ēdiena gatavošana, uzkopšana un smēķēšana.

Lai uzlabotu zināšanas un izpratni par IQOS ietekmi uz iekštelpu gaisa kvalitāti, mēs veicām pētījumus, kas simulēja reālos apstākļus telpā ar kontrolētu vidi. Mūsu testēšanas metodes ir pārbaudītas un ISO sertificētas.

Mūsu pētījums parāda, ka, tā kā IQOS nededzina tabaku un veido dūmus, tā darbība negatīvi neietekmē iekštelpu gaisa kvalitāti. * Tas nozīmē, ka daži no savienojumiem, ko tomēr atklājām, bija ļoti zemā koncentrācijā un to iedarbība bija daudz vājāka, nekā paredz spēkā esošās gaisa kvalitātes vadlīnijas.

Svarīga informācija: IQOS lietošana nav bez riska.

*PMI pētījums, kas veikts saskaņā ar ISO standartiem, simulējot reālās pasaules scenārijus un pamatojoties uz robežvērtībām.

IQOS neveido dūmus un nerada nepatīkamu aromātu mājā

Zinātnes iekārta.

Vai zini, ka mēs izveidojām iekārtu, kas parāda ievērojamo atšķirību starp dūmiem, kas rodas, dedzinot tabaku cigaretē, salīdzinājumā ar tabakas tvaikiem, kas tiek ģenerēti, karsējot IQOS? Noskaties video par šo zinātnes iekārtu, lai redzētu vairāk.

Pāriešana uz IQOS.

Mūsu pētījumi parāda, ka to cilvēku pieredze, kuri pilnībā pārgāja uz IQOS, bija vienāda to cilvēku pieredzei, kuri turpināja smēķēt cigaretes*.

Atklāj vairāk par mūsu zinātniskā novērtējuma ceļojumu.

Atklāj

IQOS lietošana arī rada risku, tajā esošais nikotīns izraisa atkarību. Labākais jebkura smēķētāja lēmums ir atteikties no tabakas un nikotīna lietošanas.

* Trīs mēnešus ilgs Japānā un ASV veikts klīniskais pētījums ar 160 pilngadīgiem smēķētājiem gandrīz reālos apstākļos.

Dažādi balti IQOS modeļi