IQOS mājaslapas lietošanas noteikumi

Par mums

Laipni lūdzam www.iqos.com ("Mājaslapa"), tīmekļa vietnē, kas pieder un ko pārvalda SIA "Philip Morris Latvia" vai kāds tā vārdā, reģistrācijas numurs: 40003482799, juridiskā adrese: Kr. Valdemāra iela 62, Rīga, Latvija (šajos lietošanas noteikumos saukti par "mēs" vai "mums").

Kas mēs esam? Mēs esam Philip Morris International uzņēmumu grupas biedrs. Mēs esam Tev identificējuši sevi un norādījuši savu kontaktinformāciju vietnē, saistībā ar kuru Tu šeit esi nonācis.

Kā akceptēt šos noteikumus? Ja izmanto Mājaslapu, Tu piekrīti šiem lietošanas noteikumiem (“Noteikumi”). Šie ir svarīgi noteikumi, kas attiecas uz Tavu Mājaslapas lietošanu: Tev tie ir jāizlasa pirms tīmekļa vietnes lietošanas, jo tie Tev ir saistoši.

Atbildības robežas. Izmantojot Mājaslapu, Tu piekrīti noteiktiem atbildības ierobežojumiem, kurus mēs izskaidrojam šajos Noteikumos. Rezumējot: Tu izmanto Mājaslapu uz savu risku; mēs neuzņemamies nekādas saistības un nesniedzam nekādas garantijas (tiešas vai netiešas) attiecībā uz to vai to, kā Tu Mājaslapu lieto.

JA TU NEPIEKRĪTI ŠIEM NOTEIKUMIEM, TU NEDRĪKSTI IZMANTOT ŠO TĪMEKĻA VIETNI.


Turpmākie noteikumi: Ja vēlies izmantot noteiktas šīs Mājaslapas sadaļas vai izmantot jebkādas akcijas, ko mēs Tev piedāvājam, uz tām var attiekties citi noteikumi un paziņojumi. Šādos gadījumos uz to tiks vērsta Tava uzmanība un dažās situācijās Tev, iespējams, būs jāizlasa un jāapstiprina, ka piekrīti, pirms turpini.

Šo Noteikumu izmaiņas: Mēs varam laiku pa laikam veikt izmaiņas šajos Noteikumus. Ja mēs to darīsim, mēs Tevi informēsim par šādām izmaiņām, kad pirmo reizi pieteiksies Mājaslapā pēc šādām izmaiņām. Ja pēc tam turpināsi izmantot vietni, tas nozīmēs, ka piekrīti atjauninātajiem Noteikumiem. Datums šīs lapas augšdaļā parāda, kad šie noteikumi pēdējo reizi tika atjaunināti.

Mājaslapas izmantošana


Mājaslapa ir paredzēta lietošanai pilngadīgiem tabakas lietotājiem vecumā no 18 gadiem, kuri vēlas turpināt lietot tabakas izstrādājumus (“Paredzētais lietotājs”) un kuri dzīvo valstī, kas norādīta mūsu kontaktinformācijā. Ja neatbilsti šīm prasībām, Tu nedrīksti izmantot vietni.

Lai izveidotu kontu Mājaslapā, Tev ir jāsniedz mums noteikta personiskā informācija, lai mēs varētu pārbaudīt Tavas tiesības to izmantot. Parasti tas var būt smēķēšanas statuss, vārds, vecums, dzīvesvietas valsts un e-pasta adrese/tālruņa numurs. Mēs to uzglabāsim saskaņā ar mūsu konfidencialitātes paziņojumu (plašāku informāciju skatīt tālāk sadaļā “Konfidencialitāte un sīkfaili”).

Ir svarīgi, lai Tu sniegtu mums precīzu, pilnīgu un atjauninātu informāciju par savu kontu. Tu piekrīti, ka informācija tajā ir precīza, pilnīga un atjaunināta. Tu piekrīti, ka nevienam neizpaudīsi sava konta paroli. Tu esi atbildīgs par visām darbībām, kas notiek Tavā kontā, neatkarīgi no tā, vai Tu par tām zini vai ne.

Tu nedrīksti izmantot neviena cita paroli vai kontu. Tu nedrīksti mēģināt iegūt nesankcionētu piekļuvi Mājaslapai. Ja Tu mēģināsi to darīt, palīdzēt citiem to darīt vai izplatīt norādījumus, programmatūru vai rīkus šim nolūkam, mēs slēgsim Tavu kontu. Ja Tavu kontu izmanto kāds cits, nevis Tu, mēs varam apturēt vai pārtraukt Tava konta darbību (skatīt tālāk sadaļu “Mājaslapas pārveidošana un darbības apturēšana”). Tev nekavējoties jāinformē mūs par jebkuru Tava lietotājvārda, paroles vai citas konta informācijas neatļautu izmantošanu, vai par jebkuru citu drošības pārkāpumu, par kuru esi uzzinājis, kas saistīts ar Tavu kontu vai vietni.

Mājaslapas pārveidošana un darbības apturēšana

Mēs paturam tiesības pēc saviem ieskatiem mainīt, apturēt vai pārtraukt Mājaslapas vai jebkuras tās daļas darbību vai piekļuvi tai. Piemēram, mēs varam pārtraukt Mājaslapas darbību lietotājiem, ja mums ir iemesls uzskatīt, ka vietni izmanto kāds, kas nav Paredzētais lietotājs.

Mēs varam arī atjaunināt Mājaslapu un mainīt saturu jebkurā laikā. Lai gan cenšamies laicīgi atjaunot informāciju Mājaslapā, ņem vērā, ka jebkurš tajā esošais saturs jebkurā brīdī var būt novecojis un mums nav pienākuma to atjaunināt.

Mēs varam arī pārtraukt Mājaslapas vai jebkuras tās daļas regulāru darbību, ja nepieciešams, lai veiktu kārtējo vai neregulāro apkopi, labotu kļūdas vai veiktu citas izmaiņas.

Mājaslapas un materiālu izmantošana

Mājaslapa un viss tās saturs (ieskaitot forumā ievietotos ziņojumus, programmatūru, failus, grafiku, datus, attēlus un citus materiālus (“Materiāli”)) ir mūsu, mūsu saistīto uzņēmumu vai mūsu licences devēju (vai jebkuras iepriekšminēto kombinācijas) ekskluzīvs īpašums un tos aizsargā likumi Tavā, kā arī citās valstīs.

Visas intelektuālā īpašuma tiesības uz Materiālu paturam mēs vai mūsu licences devēji. Tu nedrīksti izmantot, modificēt, kopēt, reproducēt, pārpublicēt, augšupielādēt, izlikt, pārsūtīt, izplatīt, pārdot, licencēt, nomāt, publiski demonstrēt vai izpildīt, pārraidīt, rediģēt, pielāgot vai izveidot atvasinātu darbu vai reverso inženieriju jebkādā veidā, jebkurai Mājaslapas daļai vai jebkuram Materiālam.

Mājaslapa un Materiāls ir paredzēti tikai Tavai personīgai, privātai lietošanai. Tu nedrīksti tos izmantot citiem mērķiem (piemēram, Tu nedrīksti tos izmantot uzņēmējdarbības vai komerciāliem nolūkiem). Ņem vērā zemāk esošo rindkopu “Atbildības ierobežojums”.

Saistīšana

Mājaslapa var ietvert saites uz trešo pušu vietnēm. Šīs saites ir paredzētas tikai Tavām ērtībām. Tā kā mēs nekontrolējam šādas vietnes un mēs tās nepārskatām, lūdzu, ņem vērā, ka:
 • mēs tās neapstiprinām, mēs neesam par tām atbildīgi un nedodam nekādus solījumus saistībā ar tām: jo īpaši mēs neesam atbildīgi par noteikumiem, ar kādiem šādas tīmekļa vietnes ir pieejamas, vai par to privātuma praksi, pieejamību, saturu, reklāmu, produktiem vai citiem materiāliem, pakalpojumiem vai informāciju par tiem; kā arī
 • ja piekļūsti šādām vietnēm, Tu to dari uz savu risku.
Tu nevari atbalstīt, veidot saites vai pakārtotās saites no vietnes uz jebkuru mājaslapu.

Privātums un sīkdatnes

Ciktāl mēs Mājaslapā apkopojam jebkādu personisko informāciju par Tevi, mēs to apkoposim un apstrādāsim saskaņā ar mūsu Privātuma paziņojumu. Lūdzu, izlasi to, lai uzzinātu vairāk par to, kādu personisko informāciju mēs par Tevi ievācam, kā mēs to izmantojam, ar ko mēs to kopīgojam, kā mēs to aizsargājam, Tavas tiesības un kā Tu vari tās izmantot.

Šajā Mājaslapā tiek izmantoti sīkfaili un līdzīgas tehnoloģijas, lai automātiski apkopotu noteiktu informāciju par apmeklētājiem. Lai uzzinātu vairāk par šādām tehnoloģijām (tostarp Google analītikas sīkfailiem), kā mēs tās izmantojam un kā Tu vari tās pieņemt vai atteikt, lūdzu, skati mūsu Sīkdatņu paziņojumu.

Pirms Mājaslapas izmantošanas Tev vajadzētu pārskatīt mūsu Privātuma paziņojumu, Sīkdatņu paziņojumu un, tāpat kā šos Noteikumus, mēs varam tos jebkurā laikā mainīt.

Atruna

Lai gan mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu informatīvu Mājaslapu, kuru Tu varētu izmantot, ja vien šajos noteikumos neesam skaidri norādījuši pretējo, Mājaslapa Tev ir pieejama tādā veidā, kāda tā ir. Tāpat arī:
 1. tas ir Tavs, ne mūsu pienākums – nodrošināt, ka Mājaslapa ir atbilstoša Taviem mērķiem, kad to lieto;
 2. mēs neuzņemamies nekādu atbildību pret Tevi saistībā ar Mājaslapu (saskaņā ar rindkopu “Atbildības ierobežojumi” tālāk); un
 3. mēs neuzņemamies nekādu atbildību par Mājaslapas piemērotību vai nepiemērotību Tavu vajadzību apmierināšanai un, ciktāl to pieļauj likums, mēs izslēdzam visus tiešos vai netiešos solījumus un garantijas, tostarp:
  • ka Mājaslapa vai jebkāds saturs, kas tajā ietverts vai nodrošināts ar Mājaslapas starpniecību, vai kā citādi darīts pieejams saistībā ar Mājaslapu, ir precīzs, pilnīgs, savlaicīgs, atjaunināts, piemērots vai darbosies bez kļūdām;
  • ka piekļuve Mājaslapai būs nepārtraukta vai bez kļūdām; un
  • ka Mājaslapa vai datorsistēmas, no kurām Mājaslapa ir pieejama, ir brīvas no vīrusiem vai citiem kaitīgiem komponentiem.

Atbildības ierobežojumi

Mēs neizslēdzam un neierobežojam atbildību, ko nevar izslēgt vai ierobežot ar likumu, atbildību par nāvi vai miesas bojājumiem, ko izraisījusi mūsu nolaidība, vai atbildību, kas izriet no mūsu krāpnieciskas sagrozīšanas vai rupjas nolaidības.

Mēs nebūsim atbildīgi par zaudējumiem vai bojājumiem, kas radušies, izmantojot Mājaslapu, pārkāpjot šos noteikumus, vai ko izraisījuši tehnoloģiski kaitīgi materiāli vai darbības (piemēram, vīruss vai izplatīts pakalpojuma atteikuma uzbrukums), kas var ietekmēt Tavu datortehniku, datorprogrammas, datus vai citus materiālus saistībā ar to, kā izmanto mūsu Mājaslapu vai jebkuru ar to saistīto tīmekļa vietni.

Tu atzīsti un piekrīti, ka Mājaslapas darbība ir atkarīga no pareizas un efektīvas interneta un citu trešo pušu aprīkojuma un pakalpojumu (tostarp Tavas ierīces vai tīmekļa pārlūkprogrammas) darbības un ka mēs negarantējam un neuzņemamies par to atbildību nekādā veidā.

Mēs nebūsim atbildīgi par īpašiem, netiešiem, soda vai izrietošiem zaudējumiem vai bojājumiem, vai jebkadu datu, peļņas, ieņēmumu, uzņēmējdarbības vai nemateriālās vērtības zudumu.
Ja Tu radi tehniskus traucējumus Mājaslapā vai sistēmās, kas pārsūta Mājaslapu Tev vai citiem, Tu piekrīti būt atbildīgs par visiem zaudējumiem, saistībām, izdevumiem un izmaksām, tostarp saprātīgiem advokātu honorāriem un tiesas izmaksām, kas rodas vai izriet no šiem traucējumiem.

Jurisdikcija un piemērojamie tiesību akti

Mājaslapas kontaktinformācijā norādītās vietas jurisdikcijas tiesību akti (“Jurisdikcija”) regulē šos Noteikumus un Mājaslapas lietošanu. Tu neatsaucami piekrīti jurisdikcijā esošo tiesu ekskluzīvai jurisdikcijai (un, ciktāl puses var likumīgi vienoties, mūsu juridiskajai adresei vistuvākās pilsētas tiesām) attiecībā uz jebkuru darbību šo Noteikumu izpildes nodrošināšanai. Mājaslapa ir izveidota tā, lai tā atbilstu jurisdikcijas likumiem.

Citas svarīgas tiesības, kas mums ir saskaņā ar šiem Noteikumiem

Mēs varam nodot savas tiesības un pienākumus saskaņā ar šiem Noteikumiem citai organizācijai, taču tas neietekmēs Tavas tiesības saskaņā ar šiem Noteikumiem.

Ja mēs neuzstājam, lai Tu izpildītu kādu no saviem pienākumiem saskaņā ar šiem Noteikumiem, vai ja mēs neīstenojam savas tiesības pret Tevi, vai ja mēs ar to kavējamies, tas nenozīmē, ka mēs esam atteikušies no savām tiesībām īstenot jebko no iepriekšminētā attiecībā uz Tevi vai ka Tev nav jāpilda šīs saistības. Ja mēs tomēr nolemsim atteikties no savām tiesībām nodrošināt saistību nepildīšanu vai šo Noteikumu pārkāpumu no Tavas puses, mēs to darīsim tikai rakstiski.

Katrs no šo noteikumu punktiem darbojas atsevišķi. Tas nozīmē, ka, ja kāda tiesa vai attiecīgā iestāde nolemj, ka kāds no tiem ir nelikumīgs vai neizpildāms, pārējie punkti paliks pilnā spēkā.

Šie noteikumi nav paredzēti, lai piešķirtu tiesības kādam citam, izņemot Tevi un mūs.

Kā ar mums sazināties?

Lūdzu, sazinies ar mums, rakstot uz jaunumi@iqos.lv, ja:
 • uzskati, ka Mājaslapa pārkāpj Tavas intelektuālā īpašuma tiesības vai ka tajā ir saturs, kas ir nelikumīgs, aizskarošs vai pārkāpj Tavas vai trešo pušu tiesības; vai
 • jebkādu jautājumu gadījumā, kas Tev varētu būt saistībā ar šiem Noteikumiem vai Mājaslapu.