Apmaiņas programmas noteikumi un nosacījumi

Vari piedalīties Apmaiņas programmā, ja atbilsti šādiem nosacījumiem: (i) esi pilngadīgs IQOS lietotājs; (ii) gan Tu, gan Tava ierīce ir reģistrēta iqos.com datu bāzē.

Apmaiņas programmas ietvaros pasūtot IQOS 3 DUO vai IQOS ORIGINALS DUO, Tu saņemsi pilnīgi jaunu IQOS 3 DUO vai IQOS ORIGINALS DUO ierīces komplektu oriģinālajā iepakojumā, kurā iekļauts USB uzlādes kabelis, tīrītājs un tīrīšanas irbuļi.

Jaunajai IQOS 3 DUO vai IQOS ORIGINALS DUO ierīcei, ko iegādājies Apmaiņas programmas ietvaros, vari izvēlēties jebkuru krāsu, ieskaitot ierobežotā izdevuma ierīču krāsas (ja ierīces pieejamas noliktavā).

Pasūtījuma piegādes vai izņemšanas brīdī Tev jāatgriež viendaļīgā ierīce (IQOS 3 MULTI) vai abas divdaļīgās ierīces daļas (IQOS 2.4, IQOS 2.4 PLUS, IQOS 3 vai IQOS 3 DUO turētājs un lādētājs).

Apmaiņas programmā ir derīgas gan ierīces, kas darbojas, gan ierīces, kas nedarbojas.

Ja Tev no divdaļīgas IQOS ierīces ir palikusi tikai viena daļa (vai nu turētājs vai lādētājs), Tu, diemžēl, nevari piedalīties Apmaiņas programmā.

Tu vari izmantot Apmaiņas programmu, ja turētājs un lādētājs ir no dažādām ierīcēm, taču tām jābūt viena modeļa, piemēram, IQOS 2.4 Plus turētājs un IQOS 2.4 Plus lādētājs no atšķirīgiem ierīču komplektiem. Abām ierīcēm ir jābūt reģistrētām Tavā profilā iqos.com mājaslapā.

Tev nav jāatgriež oriģinālais iepakojums, uzlādes kabelis un citi IQOS aksesuāri. Jāatgriež tikai vecais turētājs un lādētājs. Mēs iesakām noņemt visus IQOS aksesuārus (vāciņus, uzgaļus utt.).

Apmaiņas programmu iespējams izmantot ne vairāk kā 3 reizes gadā.

IQOS 3 DUO vai IQOS ORIGINALS DUO iegādei vienlaicīgi var tikt izmantota tikai viena programma. Piemēram, IQOS Kluba punktus Apmaiņas programmā izmantot nav iespējams.

Lūdzu, ņem vērā, ka atgrieztā vecā ierīce kļūs par apmaiņu organizējošā uzņēmuma īpašumu. Ja, saskaņā ar likumdošanu, Tu izlem atgriezt jauno ierīci, Tu saņemsi samaksāto naudas summu, bet veco ierīci atgūt nebūs iespējams.

Apmaiņas programmu organizējošajam uzņēmumam ir visas tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt programmas nosacījumus vai pilnībā programmu apstādināt.