Apmaiņas programmas noteikumi un nosacījumi

Apmaiņas programma ļauj Tev saņemt atlaidi IQOS 3 DUO iegādei apmaiņā pret to, ka atsakies no īpašumtiesībām un atdod savu pašreizējo IQOS ierīci Philip Morris Latvia.

Tu esi tiesīgs piedalīties šajā darījumā tikai tad, ja: (i) esi IQOS lietotājs, kurš ir vecāks par 18 gadiem; (ii) Tu un Tava ierīce esat reģistrēti mūsu IQOS datu bāzē; (iii) Tava ierīce nav izjaukta un sastāv no tā paša IQOS modeļa portatīvā lādētāja un turētāja (IQOS 2.4 PLUS, IQOS 3, IQOS 3 DUO), IQOS MULTI ir viendaļīga ierīce.

Lai piedalītos Apmaiņas programmā, Tev nav jāatdod ierīces uzlādes kabelis, oriģinālā kaste vai citi piederumi. Mēs iesakām noņemt visus papildus iegādātos IQOS piederumus (uzgaļi, ietvari, vāciņi).

Tu saņemsi jaunu IQOS komplektu oriģinālajā iepakojumā, ieskaitot USB uzlādes kabeli, tīrītāju un tīrīšanas irbuļus.

Viena IQOS 3 DUO komplekta iegādei var izmantot ne vairāk kā vienu atlaidi.

IQOS Kluba punktus vai jebkurus kuponus nevar izmantot Apmaiņas programmā.

Apmaiņas programmā vari piedalīties ne vairāk kā 3 reizes gadā.

Vari izvēlēties jaunu jebkuras šobrīd pieejamās krāsas IQOS 3 DUO, ieskaitot īpašā izdevuma ierīces.

Lūdzu, ņem vērā, ka atgrieztā ierīce piederēs apmaiņas organizatoram un tiks pārstrādāta vai iznīcināta. Ja, saskaņā ar likumdošanu, Tu nolem atgriezt jauno ierīci, Tu atgūsi samaksāto summu, taču veco ierīci nebūs iespējams atgūt.

Dalība Apmaiņas programmā ir atkarīga no IQOS 3 DUO krājumu pieejamības.

Ja piedalies Apmaiņas programmā, izmantojot digitālos kanālus, piemēram, iqos.com vietni, un saņem savu IQOS 3 DUO komplektu ar kurjeru, Tev ir pienākums caur kurjeru atdot savu veco ierīci PMLV jaunā IQOS komplekta saņemšanas brīdī.

Ja piedalies Apmaiņas programmā, izmantojot zīmolu mazumtirdzniecības veikalus, Tu saņem savu IQOS 3 DUO komplektu uzreiz un Tev ir pienākums atgriezt veco ierīci veikala personālam brīdī, kad saņem jauno IQOS komplektu.

Piedaloties Apmaiņas programmā, Tu piekrīti ievērot šos noteikumus. Ja nepiekrīti vai nevari ievērot šos noteikumus, Tev nav atļauts piedalīties Apmaiņas programmā.

Tavas dalības pārtraukšana Apmaiņas programmā ir atkarīga no mums un mēs varam noraidīt Tevis izteikto vēlēšanos piedalīties, kā arī varam Tev atņemt tiesības piedalīties Apmaiņas programmā, ja Tu pārkāp kādu no šiem noteikumiem.

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā grozīt šos Noteikumus.