IQOS ILUMA - mūsu inovatīvākās IQOS ierīces

Jaunās karsēšanas ierīces - IQOS ILUMA - nodrošina tīru un personalizētu pieredzi. Ja apsver iespēju nomainīt savu esošo ierīci uz modernāku, šī varētu būt piemērota izdevība. IQOS ILUMA ir daudz inovatīvu funkciju, bet galvenā ir tās karsēšanas tehnoloģija - Smartcore Induction System™, kas nodrošina karsēšanu bez asmens.

Nākamā līmeņa pieredze - bez asmens

Tev varētu rasties jautājums: "Kāda ir nozīme asmens esamībai vai neesamībai?" Tā kā nav asmens, ierīci nav nepieciešams tīrīt, jo pēc lietošanas tajā nepaliek atliekas. Turklāt, asmens nesalūzīs un nodrošinās nepārtrauktu lietošanas pieredzi. Jaunā IQOS ILUMA ierīce ir izstrādāta tā, lai tā būtu ērta un intuitīva. Mūsu produktu klāstā ir trīs ierīces.
 

IQOS ILUMA sērija - 3 jaunas ierīces

IQOS ILUMA PRIME - mūsu vismodernākā IQOS ierīce, kas aprīkota ar daudz un dažādām tehnoloģijām. Turētājs ar īpaši pielāgotu alumīnija dizainu aprīkots ar Smartcore Induction System™ tehnoloģiju. Tai ir arī jauna dizaina lādētājs ar augstākās kvalitātes apvalkiem dažādās krāsās un apdarēs.
 
 IQOS ILUMA - ierīce ar pazīstamu dizainu, līdzīgu IQOS ORIGINALS DUO, kas pārveidots un apvienots ar tīrāku un uzticamāku indukcijas tehnoloģiju. Labi pazīstamā forma, pateicoties Smartcore Induction System™ tehnoloģijai, piedāvā kvalitatīvāku pieredzi.
 
IQOS ILUMA ONE - kabatas izmēra visaptveroša ierīce. IQOS ILUMA ONE ir aprīkota ar tādu pašu Smartcore Induction System™ tehnoloģiju kā citas IQOS ILUMA sērijas ierīces. IQOS ILUMA ONE nodrošina vienmērīgu un uzlabotu pieredzi.
 
IQOS ILUMA ierīcēm ir pieejami dažādi aksesuāri to personalizēšanai - daudzpusīgs apvalku, gredzenu, ietvaru un vāciņu klāsts.
 
Par 3 jaunajām ierīcēm vairāk uzzini ŠEIT.