IQOS ILUMA sērija - atšķirības starp 3 ILUMA ierīcēm

Mūsu jaunākās karsēšanas ierīces ir aprīkotas ar inovatīvu indukcijas tehnoloģiju, kas nodrošina nākamā līmeņa pieredzi. Visās 3 IQOS LUMA sērijas ierīcēs ir Smartcore Induction System™. Šīs ierīces bez asmens karsē no iekšpuses, lai nodrošinātu vienmērīgāku pieredzi, turklāt tās nav jātīra. Tātad, lai arī kuru IQOS ILUMA sērijas ierīci Tu izvēlēsies, tā nodrošinās uzlabotu ieelpu un to nebūs jātīra. 

Kādas ir atšķirības starp IQOS ILUMA, IQOS ILUMA PRIME un IQOS ILUMA ONE? 

  1. Lietošana: Ierīcēm IQOS ILUMA un IQOS ILUMA PRIME ir kabatas lādētājs un turētājs. IQOS ILUMA ONE ir visaptveroša ierīce.
  2. Secīga lietošana: IQOS ILUMA un IQOS ILUMA PRIME turētājiem ir 2 secīgas lietošanas reizes veicot pilnu uzlādi. IQOS ILUMA ONE ir 20 secīgas lietošanas reizes veicot pilnu uzlādi.
  3. Uzlāde: Lai pilnībā uzlādētu IQOS ILUMA PRIME un IQOS ILUMA, nepieciešamas 2 stundas un 15 minūtes. IQOS ILUMA ONE pilnai uzlādei nepieciešama 1 stunda un 30 minūtes.
  4. Svars: IQOS ILUMA PRIME kabatas lādētāja un turētāja kopējais svars ir 171,5 g. IQOS ILUMA tas ir 147 g. IQOS ILUMA ONE ir visaptveroša ierīce, kas sver 68,5 g. 
 

IQOS ILUMA PRIME funkcijas 

Mūsu vismodernākā ierīce - IQOS ILUMA PRIME - ir aprīkota ar viedām funkcijām, kas nodrošina personalizētu un uzlabotu pieredzi. Tās ir, piemēram, viedie žesti, automātiskā ieslēgšana, indikatoru apgaismojums un brīdinājumi. 
IQOS ILUMA PRIME ierīcei ir pilnīgi jauns dizains, kurā izmantots anodēts alumīnijs apvienojumā ar augstākās kvalitātes tekstūras apvalku. Tā ir pieejama četrās krāsās, un to var īpaši pielāgot. Izpēti mūsu daudzveidīgo aksesuāru klāstu, tostarp lādētāju apvalkus un turētāja gredzenus dažādās krāsās, tekstūrās un apdarēs. 
 

IQOS ILUMA funkcijas 

IQOS ILUMA ar Smartcore Induction System™ tehnoloģiju ir pazīstams dizains un tīrāka pieredze. IQOS ILUMA ierīcei ir viedās funkcijas personalizētai pieredzei – viedie žesti, automātiskā ieslēgšana, indikatoru apgaismojums un brīdinājumi. 
IQOS ILUMA ir pieejama piecās krāsās. Tu vari personalizēt savu ierīci, izmantojot plašu aksesuāru klāstu, piemēram, turētāja gredzenus un maināmos vāciņus, kuri pieejami dažādās krāsās, tekstūrās un apdarēs. 
 

IQOS ILUMA ONE funkcijas

IQOS ILUMA ONE ir visaptveroša kabatas izmēra ierīce, kas aprīkota ar tādu pašu Smartcore Induction System™ tehnoloģiju kā citas IQOS ILUMA sērijas ierīces. Tās praktiskais, visaptverošais dizains neprasa tīrīšanu un to ērti lietot, jo ar vienu uzlādi var izmantot 20 secīgas reizes pēc kārtas. 
Tu vari personalizēt savu IQOS ILUMA ONE - izvēlēties vienu no piecām krāsām un pēc tam piemeklēt pieskaņotus aksesuārus.