Jauna ierīce IQOS klāstā – lil SOLID Ez

Iepazīstinām lil SOLID Ez – jauna visaptveroša tabakas karsēšanas ierīce. Tā ir vieglāka par priekšteci lil SOLID 2.0 un daudz krāsaināka, jo ir pieejama 5 krāsās: mint, rose gold, black, blue un white.

Kas jauns lil SOLID Ez ierīcēs?

lil SOLID ierīču sērija Latvijā tika izlaista 2023. gadā, un lil SOLID 2.0 modelis bija pirmā ierīce lil klāstā. lil SOLID Ez ir vieglāka par lil SOLID 2.0 versiju un ir pieejama 5 jaunās krāsās – mint, rose gold, black, blue un white. Izpēti lil SOLID Ez ŠEIT
 
Ierīcei lil SOLID Ez ir pieejami dažādi matēti un spīdīgi metāliski aksesuāri. Ja ierīces uzgalis tiek saskrāpēts vai salūst, vari to nomainīt. Vari izvēlēties ierīces krāsai atbilstošu uzgali vai pavisam citu krāsu, ja vēlies dzīvi padarīt krāšņāku. Izvēlies savus lil SOLID Ez aksesuārus ŠEIT
 
Tāpat kā lil SOLID 2.0 versijā arī jaunajā ierīcē ir iebūvēta īpaši izstrādāta karsējošā adata, kas tabaku vienmērīgi uzkarsē no iekšpuses. Ierīce ir ergonomiska, jo ir neliela un viegla. lil SOLID Ez var lietot 3 secīgas reizes, un akumulators vienas uzlādes ietvaros nodrošina 25* lietošanas reizes.

Izvēlies sev piemērotāko ierīci!

Mūsu klāstā ir trīs visaptverošas ierīces: lil SOLID 2.0, lil SOLID Ez un IQOS ILUMA ONE. Lai gan šīs ierīces var šķist līdzīgas, kopīgais ir tikai visaptverošo funkciju modulis.

lil SOLID un IQOS ILUMA ONE galvenā atšķirība ir tabakas karsēšanas tehnoloģija. lil SOLID modeļos ir iebūvēta karsējošā adata, kas tabaku uzkarsē no iekšpuses, bet IQOS ILUMA ONE ierīcē nav ne adatas, ne asmens, taču ir SMARTCORE INDUCTION SYSTEM tehnoloģija. Atšķirīgs šajās ierīcēs ir arī secīgo karsēšanas ciklu skaits: lil SOLID Ez nodrošina 3 secīgus karsēšanas ciklus, bet IQOS ILUMA ONE – 20 ciklus. Katru no šīm ierīcēm ir paredzēts lietot ar atšķirīga veida karsējamās tabakas vienībām. Ierīcēm atšķiras arī krāsa un dizains, tāpēc tikai Tu vari izlemt, kura ierīce Tev ir vispiemērotākā. 

Izpēti IQOS ILUMA ONE ŠEIT un lil SOLID Ez piedāvājumu ŠEIT

Kas notiks ar lil SOLID 2.0?

Iespējams, vēlies zināt, kas notiks ar Tavu pašreiz lietoto lil SOLID 2.0 ierīci. Pavisam vienkārši! 
 
IQOS veikalos, atsevišķās partneru tirdzniecības vietās un interneta veikalā vēl kādu laiku būs pieejamas gan lil SOLID Ez, gan lil SOLID 2.0 ierīces, taču drīzumā lil SOLID Ez ierīces pilnībā aizstās lil SOLID 2.0, un lil SOLID 2.0 vairs nebūs pieejamas tirdzniecībā. Taču IQOS veikalos joprojām varēsi saņemt atbalstu arī jautājumos par lil SOLID 2.0 ierīci. 
 
* Atkarīgs no akumulatora veiktspējas pasliktināšanās un lietošanas apstākļiem.