Kāda ir atšķirība starp IQOS 3 DUO un jauno IQOS ILUMA sēriju?

Kādas ir IQOS ILUMA jaunās viedās funkcijas? Tai piemīt visas ērtās funkcijas, kas pazīstamas jau no IQOS 3 DUO, piemēram, 2 secīgas lietošanas reizes, 20 lietošanas reizes ar vienu uzlādi un ātrās uzlādes turētājs. 
 
Bet kādas ir atšķirības? IQOS ILUMA un IQOS 3 DUO sērijai katrai ir savas unikālas funkcijas, tomēr IQOS ILUMA ir modernāka nekā iepriekšējās paaudzes ierīces. 
 
Tev ir iespēja izvēlēties no 3 IQOS ILUMA sērijas ierīcēm. Divām no tām – ILUMA PRIME un ILUMA ONE - ir jauns izskats ar dažādām personalizēšanas iespējām, bet vienai no tām - IQOS ILUMA - ir pazīstamais IQOS 3 DUO izskats un forma. Taču izskats ir tikai viena lieta, otra un daudz svarīgāka - kas atrodas iekšpusē. 

Jauna tehnoloģija, jaunas priekšrocības

IQOS ILUMA sērijas ierīces darbojas ar Smartcore Induction System™ tehnoloģiju, kas karsē no iekšpuses un bez asmens. Tā ir lielākā atšķirība no IQOS 3 DUO, kurā izmantota HeatControl™ tehnoloģija, kas karsē ar asmeni.
Ierīce bez asmens nozīmē arī to, ka: 
 
  • tā nav jātīra;
  • ierīcē nepaliek atlikumi;
  • nekādu asmens lūzumu;
  • viegla ievietošana un izņemšana;
  • vienmērīga lietošanas pieredze.

Kā ierīces salīdzināt vēl detalizētāk?

Apmeklē mūsu Salīdzināšanas lapu, lai iegūtu detalizētu IQOS ILUMA un IQOS ORIGINALS DUO/IQOS 3 DUO ierīču salīdzinājumu.