Jaunais IQOS Diagnostikas Rīks

IQOS pašdiagnostikas rīks ļauj viegli un bez piepūles identificēt un atrisināt ar IQOS saistītas problēmas vai arī, ja nepieciešams, pasūtīt ierīci apmaiņai tiešsaistē.
Tiešsaistē. Vienkārši. Ātri

Izmantot tagad

Par kuru IQOS modeli Tu gribētu uzzināt vairāk?

Par kuru IQOS modeli Tu gribētu uzzināt vairāk?

IQOS 3 MULTI Problēmu novēršana

help_and_support iqos_multi troubleshooting header image alt_text

Ierīces indikatori mirgo

Baltā krāsā

Vai uz IQOS 3 MULTI ierīces ir redzams mirgojošs sarkans indikators vai divreiz nomirgo baltais indikators?

Sarkanā krāsā

as var notikt tāpēc, ka IQOS 3 MULTI ierīce ir pārāk auksta vai pārāk karsta. IQOS 3 MULTI darbojas temperatūrā no 0 °C līdz 50 °C. Ja apkārtējās vides temperatūra ir zema, mēģini vismaz vienu minūti sasildīt ierīci rokās. Ja ierīce ir pārāk karsta, atdzesē to, pēc tam tai vajadzētu darboties.

Sazinies ar mums

Uz IQOS redzami fiziski defekti

Aizsargā karsēšanas asmeni

Pārbaudi, vai IQOS 3 MULTI ir nolūzis asmens vai ir radies kāds cits fizisks bojājums. Ja tā ir noticis, lūdzu, sazinies ar klientu apkalpošanas centra darbiniekiem, un viņi palīdzēs atrisināt problēmu.

Ko darīt, ja mans IQOS ir saplīsis?

Reizēm IQOS 3 MULTI turētāja tīrīšana var sabojāt asmeni IQOS iekšpusē. Tīrot IQOS 3 MULTI, dari to vieglām kustībām, neizmanto spēku. Nekādā gadījumā negrozi karsējamās tabakas vienību, kas ievietota turētājā. Šī darbība var bojāt karsējošo asmeni un pasliktināt IQOS darbību.

Sazinies ar mums

Sistēma uzlādējas lēni vai neuzlādējas vispār

Pārbaudi uzlādes aksesuārus

Nospied pogu uz IQOS 3 Multi ierīces; jāiedegas baterijas statusa indikatoriem (ierīces apakšdaļā). Ja tie neiedegas, nospied un četras sekundes turi nospiestu pogu, līdz iedegas mazais indikators. Vēlreiz nospiežot pogu, baterijas indikatoriem jāturpina spīdēt.

Pārbaudi IQOS portatīvo lādētāju

Ja neviens indikators neiedegas, vismaz 20 minūtes uzlādē IQOS 3 MULTI, aizverot vāciņu un izmantojot oriģinālo IQOS jaudas adapteri un kabeli*. Mēs iesakām pilnībā uzlādēt IQOS 3 MULTI. Tas var aizņemt līdz 75 minūtēm. Kad ierīce būs pilnībā uzlādēta, statusa indikatori NODZISĪS.

* Ņem vērā, ka klēpjdatora USB ports var nenodrošināt pietiekamu jaudu portatīvā lādētāja uzlādei. Tā vietā mēs iesakām izmantot elektriskās kontaktrozetes.

NOSKATĪTIES VIDEO

Regulāra tīrīšana pasargā no izplatītākajām problēmām

Vai, lietojot IQOS 3 MULTI, ir grūti ievietot karsējamās tabakas vienību? Lietojot IQOS 3 MULTI, aerosola daudzums nav pietiekams? Iespējams, šīs problēmas var atrisināt, izmantojot IQOS tīrītāju un tīrīšanas irbuļus.

Jūsu IQOS 3 MULTI regulāra tīrīšana ar pareizajiem rīkiem ne tikai nodrošinās optimālu, īstu tabakas garšu, bet arī ļaus atrisināt dažas problēmas, kas var rasties saistībā ar IQOS 3 MULTI.