Risinājumi biežāk sastopamajām problēmām - IQOS 3

Tev ir problēma ar IQOS? Šeit atradīsi atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par ierīces darbības traucējumiem.

zmanto IQOS Diagnostikas rīku jebkurā diennakts laikā, lai soli pa solim atrisinātu problēmu vai pasūtītu nomaiņas ierīci.

Izmanto rīku tagad

Izplatītu problēmu risinājumi ir attēloti remāk redzamajā video materiālā.

Sistēma uzlādējas lēni vai neuzlādējas vispār.

Pārbaudi uzlādes aksesuārus

Pārbaudi, vai ir ieslēgts IQOS portatīvais lādētājs, uz vienu sekundi nospiežot portatīvā lādētāja pogu. Jāiedegas indikatoriem. Ja tie neiedegas, nospied un četras sekundes turi pogu nospiestu.

Ja neredzi nevienu iedegušos indikatoru, uzlādē portatīvo lādētāju, izmantojot oriģinālo IQOS jaudas adapteri un kabeli.*

Pārbaudi uzlādes aksesuārus

Lai uzzinātu, vai IQOS turētājs ir uzlādēts, vienkārši nospied portatīvā lādētāja pogu (kad ir ievietots turētājs). Ja apaļais indikators portatīvā lādētāja virspusē ir ieslēgts, tātad turētājs ir gatavs lietošanai. Ja indikators mirgo, notiek uzlāde. Vari arī vienkārši izņemt turētāju un pārbaudīt, vai indikators deg. Ja indikators deg, turētājs ir uzlādēts un gatavs lietošanai.

* Ņem vērā, ka klēpjdatora USB ports var nenodrošināt pietiekamu jaudu portatīvā lādētāja uzlādei. Tā vietā mēs iesakām izmantot elektriskās kontaktrozetes.

Noskatīties video

Sarkanā krāsā.

Vai uz IQOS 3 portatīvā lādētāja deg mazākais indikators? Vai baterijas statusa indikators divreiz nomirgo baltā krāsā?

Regulāra tīrīšana pasargā no izplatītākajām problēmām.

Tava IQOS 3 regulāra tīrīšana ar pareizajiem rīkiem ne tikai nodrošinās Tev optimālu īstas tabakas garšu, bet arī ļaus atrisināt dažas problēmas, kas var rasties saistībā ar IQOS 3.

Noskatīties video

IQOS tīrīšanas rīki.

Vai, lietojot IQOS 3, ir grūti ievietot karsējamās tabakas vienību? Lietojot IQOS 3, nepietiek aerosola? Iespējams, ka šīs problēmas var atrisināt, izmantojot IQOS tīrītāju un tīrīšanas irbuļus.

Baltā krāsā.

Tas var notikt tāpēc, ka IQOS ierīce ir pārāk auksta vai pārāk karsta. IQOS 3 darbojas temperatūrā no 0 °C līdz 50 °C. Ja apkārtējās vides temperatūra ir zema, mēģini vismaz vienu minūti sasildīt IQOS 3 turētāju rokā. Ja ierīce ir pārāk karsta, atdzesē to, pēc tam tai vajadzētu darboties.

Uz IQOS redzami fiziski defekti.

Aizsargā karsēšanas asmeni

Pārbaudi, vai IQOS 3 nav salūzis asmens vai radies kāds cits fizisks bojājums. Ja tā ir noticis, mums ļoti žēl. Lūdzu, sazinies ar klientu apkalpošanas dienesta speciālistiem, un viņi sniegs atbalstu šīs problēmas risināšanā.

Ko darīt, ja mans IQOS ir saplīsis?

Reizēm IQOS 3 turētāja tīrīšana var sabojāt asmeni IQOS 3 turētāja iekšpusē. Uzmanies, lai, tīrot IQOS 3 turētāju, neiedarbotos uz asmeni ar spēku. Tāpat nekādā gadījumā negrozi HEETS tabakas vienību, kas ievietota turētājā. Šī darbība var sabojāt karsējošo asmeni un pasliktināt IQOS lietošanas pieredzi.

Uzzini kā lietot, tīrīt, uzlādēt savu IQOS un atrodi citus noderīgus padomus.

Visi Tev nepieciešamie servisi ar IQOS CARE un IQOS CARE PLUS. No IQOS apdrošināšanas līdz starptautiskai palīdzībai.