Risinājumi biežāk sastopamajām problēmām - IQOS 3 DUO

Tev ir problēma ar IQOS? Šeit atradīsi atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par ierīces darbības traucējumiem.

zmanto IQOS Diagnostikas rīku jebkurā diennakts laikā, lai soli pa solim atrisinātu problēmu vai pasūtītu nomaiņas ierīci.

Izmanto rīku tagad

Izplatītu problēmu risinājumi ir attēloti remāk redzamajā video materiālā.

Sistēma uzlādējas lēni vai neuzlādējas vispār.

Pārbaudi uzlādes aksesuārus

Pārliecinies, vai izmanto oriģinālo IQOS kabeli un jaudas adapteri. IQOS uzlāde no datora USB porta var būt līdz četrām reizēm neefektīvāka par uzlādi ar oriģinālo jaudas adapteri. Arī cita kabeļa lietošana var līdz piecām reizēm samazināt efektivitāti.

Pārbaudi IQOS portatīvo lādētāju

Ja, pievienojot IQOS 3 DUO portatīvo lādētāju strāvas avotam, tas jau ir pilnībā uzlādēts, var mirgot pēdējais statusa indikators. Tā ir normāla situācija, un tas nebūt nenozīmē, ka portatīvais lādētājs nespēj veikt uzlādi. Ja IQOS 3 DUO portatīvais lādētājs ir pilnībā izlādējies, iespējams, ka pirms parādīsies kādi indikatora rādījumi, tas, izmantojot oriģinālo jaudas adapteri, uz laiku līdz 20 minūtēm jāpieslēdz barošanas tīklam.

Noskatīties video

Sarkanā krāsā.

Ja tie nomirgo sarkanā krāsā: atiestati IQOS 3 DUO. Ja sarkanais indikators turpina spīdēt, sazinies ar klientu apkalpošanas centra darbiniekiem.

Regulāra tīrīšana pasargā no izplatītākajām problēmām.

Paturi prātā, ka ar tīrītāju nevar piekļūt dažām karsēšanas kameras un ierīces daļām. Šīm grūti aizsniedzamajām vietām izmanto IQOS tīrīšanas irbuļus. Nelieto pārmērīgu spēku, lai nesalauztu vai nesabojātu asmeni.

Noskatīties video

IQOS tīrīšanas irbuļi.

Paturi prātā, ka ar tīrītāju nevar piekļūt dažādām karsēšanas ierīces daļām. Šīm grūti aizsniedzamajām vietām izmanto IQOS tīrīšanas irbuļus. Nelieto pārmērīgu spēku, lai nesalauztu vai nesabojātu asmeni.

Baltā krāsā.

Ja tie divreiz nomirgo baltā krāsā: IQOS 3 DUO, iespējams, atrodas ārpus ekspluatācijas temperatūras diapazona (0 °C–50 °C). Vai arī IQOS 3 DUO turētājs, lai veiktu automātisko tīrīšanu, var būt jāievieto IQOS 3 DUO portatīvajā lādētājā ar aizvērtu vāciņu.

Uz IQOS redzami fiziski defekti.

Aizsargā karsēšanas asmeni

Pārbaudi, vai IQOS 3 nav salūzis asmens vai radies kāds cits fizisks bojājums. Ja tā ir noticis, mums ļoti žēl. Lūdzu, sazinies ar klientu apkalpošanas dienesta speciālistiem, un viņi sniegs atbalstu šīs problēmas risināšanā.

Ko darīt, ja mans IQOS ir saplīsis?

Reizēm IQOS 3 turētāja tīrīšana var sabojāt asmeni IQOS 3 turētāja iekšpusē. Uzmanies, lai, tīrot IQOS 3 turētāju, neiedarbotos uz asmeni ar spēku. Tāpat nekādā gadījumā negrozi HEETS tabakas vienību, kas ievietota turētājā. Šī darbība var sabojāt karsējošo asmeni un pasliktināt IQOS lietošanas pieredzi.

Uzzini kā lietot, tīrīt, uzlādēt savu IQOS un atrodi citus noderīgus padomus.

Visi Tev nepieciešamie servisi ar IQOS CARE un IQOS CARE PLUS. No IQOS apdrošināšanas līdz starptautiskai palīdzībai.