Risinājumi biežāk sastopamajām problēmām - IQOS 3 MULTI

Tev ir problēma ar IQOS? Šeit atradīsi atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par ierīces darbības traucējumiem.

zmanto IQOS Diagnostikas rīku jebkurā diennakts laikā, lai soli pa solim atrisinātu problēmu vai pasūtītu nomaiņas ierīci.

Izmanto rīku tagad

Izplatītu problēmu risinājumi ir attēloti remāk redzamajā video materiālā.

Sistēma uzlādējas lēni vai neuzlādējas vispār.

Pārbaudi uzlādes aksesuārus

Nospied pogu uz IQOS 3 Multi ierīces; jāiedegas baterijas statusa indikatoriem (ierīces apakšdaļā). Ja tie neiedegas, nospied un četras sekundes turi nospiestu pogu, līdz iedegas mazais indikators. Vēlreiz nospiežot pogu, baterijas indikatoriem jāturpina spīdēt.

Pārbaudi IQOS portatīvo lādētāju

Ja neviens indikators neiedegas, vismaz 20 minūtes uzlādē IQOS 3 MULTI, aizverot vāciņu un izmantojot oriģinālo IQOS jaudas adapteri un kabeli*. Mēs iesakām pilnībā uzlādēt IQOS 3 MULTI. Tas var aizņemt līdz 75 minūtēm. Kad ierīce būs pilnībā uzlādēta, statusa indikatori NODZISĪS.

* Ņem vērā, ka klēpjdatora USB ports var nenodrošināt pietiekamu jaudu portatīvā lādētāja uzlādei. Tā vietā mēs iesakām izmantot elektriskās kontaktrozetes.

Noskatīties video

Sarkanā krāsā.

as var notikt tāpēc, ka IQOS 3 MULTI ierīce ir pārāk auksta vai pārāk karsta. IQOS 3 MULTI darbojas temperatūrā no 0 °C līdz 50 °C. Ja apkārtējās vides temperatūra ir zema, mēģini vismaz vienu minūti sasildīt ierīci rokās. Ja ierīce ir pārāk karsta, atdzesē to, pēc tam tai vajadzētu darboties.

Regulāra tīrīšana pasargā no izplatītākajām problēmām.

Jūsu IQOS 3 MULTI regulāra tīrīšana ar pareizajiem rīkiem ne tikai nodrošinās optimālu, īstu tabakas garšu, bet arī ļaus atrisināt dažas problēmas, kas var rasties saistībā ar IQOS 3 MULTI.

Noskatīties video

IQOS tīrīšanas rīki.

Vai, lietojot IQOS 3 MULTI, ir grūti ievietot karsējamās tabakas vienību? Lietojot IQOS 3 MULTI, aerosola daudzums nav pietiekams? Iespējams, šīs problēmas var atrisināt, izmantojot IQOS tīrītāju un tīrīšanas irbuļus.

Baltā krāsā.

Vai uz IQOS 3 MULTI ierīces ir redzams mirgojošs sarkans indikators vai divreiz nomirgo baltais indikators?

Uz IQOS redzami fiziski defekti.

Aizsargā karsēšanas asmeni

Pārbaudi, vai IQOS 3 MULTI ir nolūzis asmens vai ir radies kāds cits fizisks bojājums. Ja tā ir noticis, lūdzu, sazinies ar klientu apkalpošanas centra darbiniekiem, un viņi palīdzēs atrisināt problēmu.

Ko darīt, ja mans IQOS ir saplīsis?

Reizēm IQOS 3 MULTI turētāja tīrīšana var sabojāt asmeni IQOS iekšpusē. Tīrot IQOS 3 MULTI, dari to vieglām kustībām, neizmanto spēku. Nekādā gadījumā negrozi karsējamās tabakas vienību, kas ievietota turētājā. Šī darbība var bojāt karsējošo asmeni un pasliktināt IQOS darbību.

Uzzini kā lietot, tīrīt, uzlādēt savu IQOS un atrodi citus noderīgus padomus.

Visi Tev nepieciešamie servisi ar IQOS CARE un IQOS CARE PLUS. No IQOS apdrošināšanas līdz starptautiskai palīdzībai.