Risinājumi biežāk sastopamajām problēmām -IQOS 2.4

Tev ir problēma ar IQOS? Šeit atradīsi atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par ierīces darbības traucējumiem.

zmanto IQOS Diagnostikas rīku jebkurā diennakts laikā, lai soli pa solim atrisinātu problēmu vai pasūtītu nomaiņas ierīci.

Izmanto rīku tagad

Izplatītu problēmu risinājumi ir attēloti remāk redzamajā video materiālā.

Sistēma uzlādējas lēni vai neuzlādējas vispār.

Pārbaudi uzlādes aksesuāruss

Uz vienu sekundi nospiežot portatīvā lādētāja pogu, pārbaudi, vai ir ieslēgts IQOS 2.4 portatīvais lādētājs. Jāiedegas indikatoriem. Ja tie neiedegas, nospied un trīs sekundes turi nospiestu pogu.Ja neredzi nevienu iedegušos indikatoru, vismaz 20 minūtes uzlādē portatīvo lādētāju, izmantojot oriģinālo IQOS maiņstrāvas adapteri un kabeli.* Mēs iesakām veikt pilnu uzlādi, kam jāaizņem apmēram 90 minūtes.

Pārbaudi IQOS portatīvo lādētāju

Lai redzētu, vai ir uzlādēts IQOS 2.4 turētājs, vienkārši nospied portatīvā lādētāja pogu (kad turētājs ir iekšpusē), un, ja aplis portatīva lādētāja virspusē deg stabili zaļā krāsā, tātad IQOS 2.4 turētājs ir gatavs lietošanai. Ja indikators mirgo, notiek uzlāde. Var arī vienkārši noņemt turētāju un pārbaudīt, vai tas deg zaļā krāsā. Ja indikators deg, IQOS turētājs ir uzlādēts un gatavs lietošanai.

* Ņem vērā, ka klēpjdatora USB ports var nenodrošināt pietiekamu jaudu Tava portatīvā lādētāja uzlādei. Mēs iesakām izmantot oriģinālo IQOS maiņstrāvas adapteri un kabeli.

Noskatīties video

Pārbaudi apkārtējā gaisa temperatūru.

Vai redzi spīdam sarkano indikatoru uz turētāja vai mirgojam uz IQOS 2.4 portatīvā lādētāja? Tas var notikt tāpēc, ka IQOS ir pārāk auksta vai pārāk karsta.

Regulāra tīrīšana pasargā no izplatītākajām problēmām.

Vai, lietojot IQOS 2.4, ir grūti ievietot karsējamās tabakas vienību? Lietojot IQOS 2.4, nepietiek aerosola? Iespējams, šo problēmu var atrisināt, ar IQOS tīrītāju un tīrīšanas irbuļiem iztīrot karsēšanas kameru un IQOS uzgali.

Noskatīties video

IQOS tīrīšanas irbuļi.

Tava IQOS 2.4 regulāra tīrīšana ar pareizajiem rīkiem ne tikai ļaus baudīt optimālu, īstu tabakas garšu, bet arī atrisināt dažas problēmas, kas var rasties saistībā ar IQOS 2.4.

Pamēģini atiestatīt savu ierīci.

IQOS 2.4 darbojas temperatūrā no 10 °C līdz 40 °C. Ja apkārtējās vides temperatūra ir zema, mēģini vismaz vienu minūti sasildīt IQOS 2.4 turētāju rokās. Ja ierīce ir pārāk karsta, paņem to līdzi uz vēsāku vietu, kur tai pēc atdzišanas vajadzētu darboties.

Uz IQOS redzami fiziski defekti.

Aizsargā karsēšanas asmeni

Pārbaudi, vai IQOS 2.4 ir salūzis asmens vai radies kāds cits fizisks bojājums. Ja tā ir noticis, mums ļoti žēl. Lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas dienesta darbiniekiem, un viņi sniegs atbalstu šīs problēmas risināšanā.

Ko darīt, ja mans IQOS ir saplīsis?

Reizēm IQOS 2.4 turētāja tīrīšana var sabojāt asmeni IQOS 2.4 turētāja iekšpusē. Uzmanies, lai, tīrot IQOS 2.4, neiedarbotos uz asmeni ar spēku. Nekādā gadījumā negrozi tabakas vienību, kas ievietota turētājā. Šī darbība var bojāt karsējošo asmeni un pasliktināt IQOS 2.4 lietošanas pieredzi.

Uzzini kā lietot, tīrīt, uzlādēt savu IQOS un atrodi citus noderīgus padomus.

Visi Tev nepieciešamie servisi ar IQOS CARE un IQOS CARE PLUS. No IQOS apdrošināšanas līdz starptautiskai palīdzībai.