Risinājumi biežāk sastopamajām problēmām - IQOS 2.4 PLUS

Tev ir problēma ar IQOS? Šeit atradīsi atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par ierīces darbības traucējumiem.

zmanto IQOS Diagnostikas rīku jebkurā diennakts laikā, lai soli pa solim atrisinātu problēmu vai pasūtītu nomaiņas ierīci.

Izmanto rīku tagad

Izplatītu problēmu risinājumi ir attēloti remāk redzamajā video materiālā.

Sistēma uzlādējas lēni vai neuzlādējas vispār.

Pārbaudi uzlādes aksesuāruss

Pārbaudi, vai ir ieslēgts IQOS 2.4 PLUS portatīvais lādētājs, uz vienu sekundi nospiežot portatīvā lādētāja pogu. Jāiedegas indikatoriem. Ja tie neiedegas, nospied un četras sekundes turi nospiestu pogu.

Ja neviens indikators neiedegas, uzlādē portatīvo lādētāju, izmantojot oriģinālo IQOS jaudas adapteri un kabeli.*

Pārbaudi IQOS portatīvo lādētāju

Lai uzzinātu, vai ir uzlādēts IQOS 2.4 PLUS turētājs, nospied portatīvā lādētāja pogu (kad turētājs ir iekšpusē). Ja lielākais indikators portatīva lādētāja virspusē deg stabili, tātad turētājs ir gatavs lietošanai. Ja indikators mirgo, notiek uzlāde. Vari arī izņemt turētāju un pārbaudīt, vai indikators deg. Ja indikators deg, turētājs ir uzlādēts un gatavs lietošanai.

* Ņem vērā, ka klēpjdatora USB ports var nenodrošināt pietiekamu jaudu portatīvā lādētāja uzlādei. Tā vietā mēs iesakām izmantot elektriskās kontaktrozetes.

Noskatīties video

Pārbaudi apkārtējā gaisa temperatūru.

Vai redzi mirgojam sarkano indikatoru uz IQOS portatīvā lādētāja vai spīdam sarkano indikatoru uz IQOS 2.4 PLUS turētāja? Tas var notikt tāpēc, ka IQOS ierīce ir pārāk auksta vai pārāk karsta.

Regulāra tīrīšana pasargā no izplatītākajām problēmām.

Vai, lietojot IQOS 2.4, ir grūti ievietot karsējamās tabakas vienību? Lietojot IQOS 2.4, nepietiek aerosola? Iespējams, šo problēmu var atrisināt, ar IQOS tīrītāju un tīrīšanas irbuļiem iztīrot karsēšanas kameru un IQOS uzgali.

Noskatīties video

IQOS tīrīšanas irbuļi.

Jūsu IQOS 2.4 PLUS regulāra tīrīšana ar pareizajiem rīkiem ne tikai ļaus sajust optimālu, īstas tabakas garšu, bet arī atrisināt dažas problēmas, kas var rasties saistībā ar IQOS 2.4 PLUS.

Pamēģini atiestatīt savu ierīci.

IQOS 2.4 PLUS darbojas temperatūrā no 10 °C līdz 40 °C. Ja apkārtējās vides temperatūra ir zema, mēģini vismaz vienu minūti sasildīt IQOS 2.4 PLUS turētāju rokās. Ja ierīce ir pārāk karsta, atdzesē to un pēc atdzišanas tai vajadzētu darboties.

Uz IQOS redzami fiziski defekti.

Aizsargā karsēšanas asmeni

Pārbaudi, vai IQOS 2.4 PLUS ir nolūzis asmens vai ir radies kāds cits fizisks bojājums. Ja tā ir noticis, lūdzu, sazinies ar klientu apkalpošanas centra darbiniekiem, un viņi palīdzēs atrisināt situāciju.

Ko darīt, ja mans IQOS ir saplīsis?

Reizēm IQOS 2.4 PLUS turētāja tīrīšana var sabojāt asmeni. Veicot IQOS 2.4 PLUS tīrīšanu, dari to vieglām kustībām, neizmanto spēku. Nekādā gadījumā negrozi karsējamās tabakas vienību, kas ievietota turētājā. Šī darbība var bojāt karsējošo asmeni un pasliktināt IQOS darbību.

Uzzini kā lietot, tīrīt, uzlādēt savu IQOS un atrodi citus noderīgus padomus.

Visi Tev nepieciešamie servisi ar IQOS CARE un IQOS CARE PLUS. No IQOS apdrošināšanas līdz starptautiskai palīdzībai.