Risinājumi biežāk sastopamajām problēmām - IQOS ORIGINALS

Tev ir problēma ar IQOS? Šeit atradīsi atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par ierīces darbības traucējumiem.

zmanto IQOS Diagnostikas rīku jebkurā diennakts laikā, lai soli pa solim atrisinātu problēmu vai pasūtītu nomaiņas ierīci.

Izmanto rīku tagad

Izplatītu problēmu risinājumi ir attēloti remāk redzamajā video materiālā.

Ierīce uzlādējas lēni vai neuzlādējas vispār.

Pārbaudi uzlādes aksesuārus

Pārliecinies, vai izmanto oriģinālo IQOS kabeli un jaudas adapteri. IQOS uzlāde no datora USB porta var būt līdz četrām reizēm neefektīvāka par uzlādi ar oriģinālo jaudas adapteri. Arī cita kabeļa lietošana var līdz piecām reizēm samazināt efektivitāti.

Pārbaudi IQOS portatīvo lādētāju

Ja, pievienojot IQOS ORIGINALS DUO portatīvo lādētāju strāvas avotam, tas jau ir pilnībā uzlādēts, var mirgot pēdējais statusa indikators. Tā ir normāla situācija, un tas nebūt nenozīmē, ka portatīvais lādētājs nespēj veikt uzlādi. Ja IQOS ORIGINALS DUO portatīvais lādētājs ir pilnībā izlādējies, iespējams, ka pirms parādīsies kādi indikatora rādījumi, tas, izmantojot oriģinālo jaudas adapteri, uz laiku līdz 20 minūtēm jāpieslēdz barošanas tīklam.

Noskatīties video

Mirgo sarkanā gaisma.

Ja indikators uz jūsu ierīces nomirgo sarkanā krāsā: atiestati IQOS ORIGINALS DUO. Ja sarkanais indikators turpina spīdēt, sazinies ar klientu apkalpošanas centra darbiniekiem - 800 200 90 .

Regulāra tīrīšana pasargā no izplatītākajām problēmām.

Lai nodrošinātu veiksmīgu karsēšanas pieredzi, tīri savu IQOS regulāri - pēc katra divdesmitā karsēšanas cikla vai pēc katras karsējamās tabakas paciņas. Izmanto tikai originālos IQOS tīrīšanas aksesuārus. Iztīri visas tabakas atlikumus no turētāja. Uzturi savu IQOS tīru, noskatoties soli pa solim video.

Noskatīties video

troubleshooting.iqos_originals.cleaning_sticks.title

Paturi prātā, ka ar tīrītāju nevar piekļūt dažādām karsēšanas ierīces daļām. Šīm grūti aizsniedzamajām vietām izmanto IQOS tīrīšanas irbuļus. Nelieto pārmērīgu spēku, lai nesalauztu vai nesabojātu asmeni.

Mirgo balta gaisma.

Ja uz ierīces divreiz nomirgo gaismas baltā krāsā, IQOS ORIGINALS DUO, iespējams, atrodas ārpus ekspluatācijas temperatūras diapazona (0 °C–50 °C). Vai arī IQOS ORIGINALS DUO turētājs, lai veiktu automātisko tīrīšanu, var būt jāievieto portatīvajā lādētājā ar aizvērtu vāciņu.

Uz IQOS redzami fiziski defekti.

Aizsargā karsēšanas asmeni

Pārbaudi, vai IQOS ORIGINALS DUO nav salūzis asmens vai radies kāds cits fizisks bojājums. Ja tā ir noticis, lūdzu, sazinies ar klientu apkalpošanas centra speciālistiem, un viņi sniegs atbalstu šīs problēmas risināšanā.

Ko darīt, ja mans IQOS ir saplīsis?

Reizēm IQOS ORIGINALS DUO turētāja tīrīšana var sabojāt asmeni turētāja iekšpusē. Uzmanies, lai, tīrot IQOS ORIGINAS DUO turētāju, neiedarbotos uz asmeni ar spēku. Tāpat nekādā gadījumā negrozi HEETS tabakas vienību, kas ievietota turētājā. Šī darbība var sabojāt karsējošo asmeni un pasliktināt IQOS lietošanas pieredzi.

Uzzini kā lietot, tīrīt, uzlādēt savu IQOS un atrodi citus noderīgus padomus.

Visi Tev nepieciešamie servisi ar IQOS CARE un IQOS CARE PLUS. No IQOS apdrošināšanas līdz starptautiskai palīdzībai.