Jaunais IQOS Diagnostikas Rīks

IQOS pašdiagnostikas rīks ļauj viegli un bez piepūles identificēt un atrisināt ar IQOS saistītas problēmas vai arī, ja nepieciešams, pasūtīt ierīci apmaiņai tiešsaistē.
Tiešsaistē. Vienkārši. Ātri

Izmantot tagad

Par kuru IQOS modeli Tu gribētu uzzināt vairāk?

Par kuru IQOS modeli Tu gribētu uzzināt vairāk?

IQOS 3 DUO Problēmu novēršana

help_and_support iqos_duo.troubleshooting header image alt_text

Ierīces indikatori mirgo

Baltā krāsā

Ja tie divreiz nomirgo baltā krāsā: IQOS 3 DUO, iespējams, atrodas ārpus ekspluatācijas temperatūras diapazona (0 °C–50 °C). Vai arī IQOS 3 DUO turētājs, lai veiktu automātisko tīrīšanu, var būt jāievieto IQOS 3 DUO portatīvajā lādētājā ar aizvērtu vāciņu.

Sarkanā krāsā

Ja tie nomirgo sarkanā krāsā: atiestati IQOS 3 DUO. Ja sarkanais indikators turpina spīdēt, sazinies ar klientu apkalpošanas centra darbiniekiem.

Sazinies ar mums

Uz IQOS redzami fiziski defekti

Aizsargā karsēšanas asmeni

Pārbaudi, vai IQOS 3 DUO nav nolūzis asmens vai radies kāds cits fizisks bojājums. Ja tā ir noticis, lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas centra darbiniekiem, un viņi palīdzēs atrisināt situāciju.

Ko darīt, ja mans IQOS ir saplīsis?

Veicot IQOS 3 DUO tīrīšanu, dari to vieglām kustībām, neizmanto spēku. Nekādā gadījumā negrozi karsējamās tabakas vienību, kas ievietota turētājā. Šī darbība var bojāt karsējošo asmeni un pasliktināt IQOS darbību.

Sazinies ar mums

Sistēma uzlādējas lēni vai neuzlādējas vispār

Pārbaudi uzlādes aksesuārus

Pārliecinies, vai izmanto oriģinālo IQOS kabeli un jaudas adapteri. IQOS uzlāde no datora USB porta var būt līdz četrām reizēm neefektīvāka par uzlādi ar oriģinālo jaudas adapteri. Arī cita kabeļa lietošana var līdz piecām reizēm samazināt efektivitāti.

Pārbaudi IQOS portatīvo lādētāju

Ja, pievienojot IQOS 3 DUO portatīvo lādētāju strāvas avotam, tas jau ir pilnībā uzlādēts, var mirgot pēdējais statusa indikators. Tā ir normāla situācija, un tas nebūt nenozīmē, ka portatīvais lādētājs nespēj veikt uzlādi. Ja IQOS 3 DUO portatīvais lādētājs ir pilnībā izlādējies, iespējams, ka pirms parādīsies kādi indikatora rādījumi, tas, izmantojot oriģinālo jaudas adapteri, uz laiku līdz 20 minūtēm jāpieslēdz barošanas tīklam.

NOSKATĪTIES VIDEO

Regulāra tīrīšana pasargā no izplatītākajām problēmām

Lai nodrošinātu optimālu ierīces darbību – tīri to regulāri. Pagaidi, kamēr turētājs atdziest, pēc tam pabīdi uzgali uz augšu, lai to noņemtu. Ievieto IQOS tīrītāju un viegli grozi. Regulāri veicot šo darbību, uzkrāsies mazāk tabakas palieku.

Paturi prātā, ka ar tīrītāju nevar piekļūt dažām karsēšanas kameras un ierīces daļām. Šīm grūti aizsniedzamajām vietām izmanto IQOS tīrīšanas irbuļus. Nelieto pārmērīgu spēku, lai nesalauztu vai nesabojātu asmeni.