Atpakaļ

IQOS 3 DUO: ar IQOS 3 DUO saistītu problēmu novēršana

IQOS uzlādējas lēni

IQOS uzlādējas lēni
  1. Pārliecinies, vai izmanto oriģinālo IQOS kabeli un jaudas adapteri. IQOS uzlāde no datora USB porta var būt līdz četrām reizēm neefektīvāka par uzlādi ar oriģinālo jaudas adapteri. Arī cita kabeļa lietošana var līdz piecām reizēm samazināt efektivitāti.
  2. Ja, pievienojot IQOS 3 DUO portatīvo lādētāju strāvas avotam, tas jau ir pilnībā uzlādēts, var mirgot pēdējais statusa indikators. Tā ir normāla situācija, un tas nebūt nenozīmē, ka portatīvais lādētājs nespēj veikt uzlādi. Ja IQOS 3 DUO portatīvais lādētājs ir pilnībā izlādējies, iespējams, ka pirms parādīsies kādi indikatora rādījumi, tas, izmantojot oriģinālo jaudas adapteri, uz laiku līdz 20 minūtēm jāpieslēdz barošanas tīklam.
Kā uzlādēt
IQOS uzlādējas lēni

IQOS statusa indikatori mirgo

IQOS statusa indikatori mirgo

Ja tie divreiz nomirgo baltā krāsā: IQOS 3 DUO, iespējams, atrodas ārpus ekspluatācijas temperatūras diapazona (0 °C–50 °C). Vai arī IQOS 3 DUO turētājs, lai veiktu automātisko tīrīšanu, var būt jāievieto IQOS 3 DUO portatīvajā lādētājā ar aizvērtu vāciņu.

Ja tie nomirgo sarkanā krāsā: atiestati IQOS 3 DUO. Ja sarkanais indikators turpina spīdēt, sazinies ar klientu apkalpošanas centra darbiniekiem.

IQOS statusa indikatori mirgo

IQOS atiestatīšana

IQOS atiestatīšana
Ja IQOS 3 DUO ierīce ir uzlādēta, taču nedarbojas, var būt nepieciešama tās atiestatīšana. Lai to izdarītu, turi nospiestu lādētāja pogu, līdz indikatori izdziest, pēc tam pogu atlaid. Visi statusa indikatori izslēgsies, divreiz nomirgos un pēc tam pakāpeniski iedegsies, apstiprinot atiestatīšanu.
IQOS atiestatīšana

IQOS tīrīšana

IQOS tīrīšana
  1. Lai nodrošinātu optimālu ierīces darbību – tīri to regulāri. Pagaidi, kamēr turētājs atdziest, pēc tam pabīdi uzgali uz augšu, lai to noņemtu. Ievieto IQOS tīrītāju un viegli grozi. Regulāri veicot šo darbību, uzkrāsies mazāk tabakas palieku.
  2. Paturi prātā, ka ar tīrītāju nevar piekļūt dažām karsēšanas kameras un ierīces daļām. Šīm grūti aizsniedzamajām vietām izmanto IQOS tīrīšanas irbuļus. Nelieto pārmērīgu spēku, lai nesalauztu vai nesabojātu asmeni.
Kā tīrīt
IQOS tīrīšana

IQOS ir salūzis asmens vai radies cits fizisks bojājums

IQOS ir salūzis asmens vai radies cits fizisks bojājums
  1. Pārbaudi, vai IQOS 3 DUO nav nolūzis asmens vai radies kāds cits fizisks bojājums. Ja tā ir noticis, lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas centra darbiniekiem, un viņi palīdzēs atrisināt situāciju.
  2. Veicot IQOS 3 DUO tīrīšanu, dari to vieglām kustībām, neizmanto spēku. Nekādā gadījumā negrozi karsējamās tabakas vienību, kas ievietota turētājā. Šī darbība var bojāt karsējošo asmeni un pasliktināt IQOS darbību
Sazinieties
IQOS ir salūzis asmens vai radies cits fizisks bojājums

Jebkura IQON lietošanas pieredze ir unikāla, tādēļ mēs izstrādājām IQOS CARE PLUS – pakalpojumu komplektu, kas ļaus Tev baudīt pielāgotu atbalstu, apdrošināšanu un citas papildu priekšrocības. Ir laiks uzlabot Tavu IQOS lietošanas pieredzi

Uzzināt vairāk

Nepieciešams atbalsts, lietojot IQOS 3 DUO?

Nepieciešams atbalsts, lietojot IQOS? Kā būtu ar dažiem padomiem? Uzzini šeit, kā lietot, tīrīt un uzlādēt IQOS 3 DUO, un saņem dažādus citus padomus.

Uzzināt vairāk

Vai Tev joprojām ir jautājumi par IQOS?

Esam gatavi palīdzēt dažādos veidos

IQOS Live Chat
Sazinies ar IQOS ekspertu tiešsaistē. Mēs atbildēsim dažu minūšu laikā. Darba laiks: I-V 08:00 - 22:00, VI-VII 09:00 - 20:00. Tiešsaiste/bezsaiste
IQOS Facebook lapa
Apmeklē mūsu IQOS lapu – IQOS Latvija - vietnē Facebook un sazinies ar mums. Mēs atbildēsim dažu minūšu laikā. Darba laiks: I-V 08:00 - 22:00, VI-VII 09:00 - 20:00
IQOS atbalsts pa tālruni
Nepieciešams IQOS eksperta padoms? Zvani mums pa tālruni 80020090. Darba laiks: I-V 08:00 - 22:00, VI-VII 09:00 - 20:00
2019. SIA Philip Morris Latvia, Krišjāņa Valdemāra iela 62, Rīga, LV-1013. +371 6 7201201 Visas tiesības aizsargātas.