IQOS ORIGINALS DUO lietošana

IQOS ORIGINALS DUO izmanto keramikas asmeni, lai uzsildītu tabaku no iekšpuses. Šis asmens ar platīna un zelta malām tiek ievietots tabakas vienībā tā, ka visa tā platā virsma pieskaras tabakai, optimāli uzkarsējot to līdz nepieciešamajai temperatūrai. Tas veido īstu tabakas garšu, neradot dūmus, pelnus un nepatīkamo cigarešu aromātu.

Lai IQOS ORIGINALS DUO ierīce darbotos, tā nav pilnībā jāuzlādē, tomēr mēs iesakām pirms ierīces pirmās lietošanas to uzlādēt pilnībā.

Ja IQOS ORIGINALS DUO portatīvais lādētājs ir pilnībā uzlādēts, to var lietot līdz 20 reizēm.

Uzlādes laiks norādīts tikai IQOS ORIGINALS DUO turētājam, kas pirmajā lietošanas reizē ir pilnībā uzlādēts vai ir pilnībā izlādējies. 

PAMĀCĪBA, KĀ SOLI PA SOLIM IZTĪRĪT IQOS ORIGINALS DUO IERĪCI

  • Pirms sāc darbu, pārliecinies, ka ierīce ir atdzisusi pēc pēdējās lietošanas reizes un tīrītājs ir labā stāvoklī.
  • Noņem turētāja uzgali, pavērs to uz leju un viegli pasit, lai atbrīvotos no tabakas atlikumiem.
  • Pēc tam atver un ievieto tīrītāja augšējo daļu karsēšanas nodalījumā, līdz tas skar šīs daļas apakšu. Trīs reizes pagriez un pēc tam bez grozīšanas izņem.
  • Ja tīri asmeni, nomaini tīrītāja uzgaļus, uzmanīgi novieto tīrītāju tā, lai tas būtu vienā līmenī ar karsēšanas nodalījumu un uzmanīgi ievieto tīrītāju tajā.
  • Izdari 3 ovālas kustības, lai saudzīgi notīrītu asmeni. Izkrati tabakas atlikumus.
  • Labākam rezultātam tīrīšanu pabeidz, notīrot karsēšanas nodalījumu ap asmeni (nepieskaroties tam). 

IQOS ORIGINALS DUO ierīces radītas tā, lai būtu saderīgas ar tām pašām tabakas vienībām, kas lietojamas IQOS 3 DUO ierīcēs.

Ar jauno duālo tīrītāju tīrīt un rūpēties par savu IQOS ORIGINALS DUO ierīci ir vieglāk, nekā jebkad. Pateicoties inovatīvajam dizainam, vienkārši iespējams piekļūt grūti aizsniedzamajām vietām. IQOS ORIGINALS DUO ierīces iztīrīšana aizņems vien minūti. Noskaties šo video, lai labāk saprastu, kā tas darāms."

Jā, IQOS 3 DUO tirdzniecība turpināsies, kamēr to krājumi būs pieejami noliktavās.

IQOS 3 DUO varēsi iegādāties IQOS veikalos un e-veikalā, taču ne IQOS partneru tirdzniecības vietās, piemēram, degvielas uzpildes stacijās.

IQOS ORIGINALS DUO ir tāda pati Heat Control tehnoloģija un funkcijas kā IQOS 3 DUO, taču tam ir 4 jaunas krāsas un jauns tīrīšanas rīks. Abas ierīces tiek izmantotas ar vienām un tām pašām tabakas vienībām.

IQOS ORIGINALS DUO ir tādas pašas pazīmes kā IQOS 3 DUO.

IQOS ORIGINALS DUO pieejams četrās dinamiskās krāsās: Scarlet, Silver, Turquoise un Slate.

Tam ir mūsu HEATCONTROL TEHNOLOĢIJA un unikāls keramikas asmens, kas optimāli uzkarsē tabaku no iekšienes.

Šis asmens ar platīna un zelta ielaidumiem tiek ievietots tabakas vienībā, lai visa tā platā virsma pieskartos tabakai, optimāli uzkarsējot to un nodrošinot cigarešu smēķēšanai līdzīgu pieredzi.

Portatīvajā lādētājā tiek uzglabāts mūsu līdz šim viskompaktākais un vieglākais turētājs, kas nodrošina līdz pat 20 tabakas karsēšanas reizēm (ieskaitot 2 secīgas) vienas pilnas uzlādes ietvaros.

IQOS ORIGINALS DUO ir simtiem personalizēšanas iespēju, pateicoties plašajam dažādu krāsu uzgaļu, vāciņu un ietvaru klāstam.

Komplektā ir iekļauts duālais tīrītājs, kas palīdzēs efektīvi iztīrīt IQOS ORIGINALS DUO ierīces iekšieni ap karsēšanas asmeni."

IQOS ORIGINALS DUO ir jauna ierīce ar tādām pašām funkcijām un iespējām kā IQOS 3 DUO, taču pieejama 4 jaunās krāsās.

IQOS ORIGINALS DUO ierīce ir vienkārši lietojama un personalizējama ar dažādu aksesuāru palīdzību. Tā ir tādas pašas formas kā IQOS 3 DUO un nodrošina tādu pašu īstas tabakas pieredzi.