IQOS ILUMA aksesuāri

IQOS ILUMA vāciņu pret tādu, kas vairāk atbilstu Tavai personībai, ir viegli. Nav nepieciešami instrumenti, jo vāciņu vietā notur stingri magnēti. Vispirms atver portatīvā lādētāja vāciņu, pēc tam noņem to, pavelkot no sāniem. Lai uzliktu jauno vāciņu, novieto to vajadzīgajā pozīcijā un magnēti to ievilks vietā.

Gredzena nomaiņa ir vienkārša, taču Tev būs jāizmanto gredzena noņemšanas rīks, kas nāca komplektā ar jauno gredzenu. Uzliec instrumentu uz turētāja gredzena un pagriez to pretēji pulksteņa rādītāja virzienam, lai to atbloķētu. Pēc tam novieto jauno gredzenu uz turētāja un izmanto instrumentu, lai to pagrieztu pulksteņa rādītāja virzienā, lai nofiksētu. Tagad IQOS ILUMA turētājs ir tieši Tev atbilstošs.

Jā. Pilnībā atver ierīces apvalku un pavelc to no augšas uz leju. Tagad to var viegli noņemt no portatīvā lādētāja. Lai piestiprinātu jauno apvalku, iebīdi lineāros magnētus tādas pašas formas padziļinājumos uz portatīvā lādētāja. Tagad tas ir tieši Tev atbilstošs.

Gredzenu komplekti

Maini savas ierīces izskatu, cik bieži vēlies, izmantojot mūsu teksturēto gredzenu piedāvājumu. Tikai IQOS ILUMA PRIME un IQOS ILUMA. Tās ir nelielas izmaiņas, kas var būtiski mainīt koptēlu.

IQOS ILUMA PRIME apvalki

No zaigojošiem spīdumiem un ādai līdzīgiem materiāliem līdz mīkstai, patīkamai mikrošķiedrai un audumiem ar daudzkrāsu efektu – mūsu jaunajiem IQOS ILUMA PRIME apvalkiem ir dažādas krāsas un materiāli, lai pieskaršanās tiem būtu tikpat patīkama kā to izskats. Tavai ierīcei ir arī visaptverošu apvalku izvēle, kas aizstāj ierīces pamata apvalku un piedāvā pilnu pārklājumu, netraucējot lietošanas pieredzei.

Vāciņi

Lai izveidotu izskatu, kas ir patiesi Tavs, izvēlies no mūsu jaunā viegli nomaināmo IQOS ILUMA vāciņu klāsta. Ļauj kolekcijai ar četrām dažādām apdarēm un krāsu izvēli iedvesmot Tevi izveidot ierīci, kas ir personiskāka. Mūsu augstās kvalitātes vāciņi ir izgatavoti no cieta alumīnija un nodrošina precīzāku veidu, kā personalizēt ierīci.

Ietvari

Pārklāj savu IQOS ILUMA ar silikona ietvaru. Tas ir izstrādāts, lai palīdzētu nodrošināt ierīces drošību un labu izskatu. Pieejami vairākās krāsās. Viegli uzvelkams, tas aizsargā ierīci no skrāpējumiem un iespiedumiem, vienlaikus Tavam komfortam nodrošinot labāku satveri.

Pārklāj savu IQOS ILUMA ar auduma Sleeve Plus. Tā ir izstrādāta ierīces drošībai, labam izskatam un ir pieejama vairākās krāsās. Viegli uzvelkama, tā pasargā ierīci no skrāpējumiem un iespiedumiem, vienlaikus, pateicoties siksniņai, ļaujot to ērti pārnēsāt.

Tvertnes

Tvertne izlietotām tabakas vienībām, kurā ērti satilpst 20 vienības. Tvertnes pieejamas 4 košās krāsās ar uzlabotu aizvēršanas un blīvēšanas sistēmu, kas samazina izlietoto tabakas vienību nepatīkamo aromātu.


Labā ziņa ir tā, ka ādas apvalka tīrīšana ir vienkārša. Vienkārši paņem mitru drānu un uzmanīgi noslauki to. Diemžēl uz ādas apvalkiem garantija neattiecas.