lil SOLID 2.0 lietošana

Ja Tev ir jauna lil SOLID 2.0 ierīce un Tu to izmantosi pirmo reizi, vispirms atmodini to no miega režīma, nospiežot pogu un turot to 2 sekundes vai pievienojot lādētāju uzlādes portam. Pilna uzlāde aizņems aptuveni 2 stundas.

⦁ Atbīdi vāciņu ierīces augšpusē.

⦁ Ievieto tabakas vienību ar filtra daļu uz augšu.

⦁ Nospied pogu, turot to 2 sekundes, līdz tā sāk vibrēt. Statusa LED mirgo ledus zilā krāsā un ierīce vienlaikus vibrē. Uzsilšana aizņem apmēram 25 sekundes atkarībā no lietošanas vides. Kad uzsilšanas process noslēdzas, iedegas LED gaisma un vienlaikus arī novibrē, norādot, ka ierīce ir gatava lietošanai.

Tava ierīce ir gatava lietošanai!

Sesija ilgst 14 ieelpas vai līdz 5 minūtēm, atkarībā no tā, kas notiek vispirms. 30 sekundes pirms sesijas beigām vai tad, kad ir atlikušas pēdējās 3 ieelpas, ierīce vienreiz novibrēs, un statusa LED mirgos ledus zilā krāsā līdz sesijas beigām. Kad sesija beidzas, statusa LED un ierīce automātiski izslēdzas. Tev nav nepieciešams spiest pogu.

Lai izņemtu tabakas vienību, pagriez to vairāk nekā 3 reizes vienā virzienā.

Tu vari lietot ierīci līdz 3 reizēm pēc kārtas bez gaidīšanas starp lietošanas reizēm.

Lai pārbaudītu lil SOLID 2.0 ierīces uzlādes līmeni, nospied pogu vai pievieno ierīci strāvas kontaktligzdai, izmantojot komplektācijā iekļauto USB kabeli un maiņstrāvas adapteri.

Ierīces uzlādes statuss tiek parādīts šādi: Zils (100 - 60% uzlādēts), Gaiši zils (60 - 30% uzlādēts), Oranžs (30 - 1% uzlādēts), Sarkans – (nepieciešama uzlāde).

Pirms tīrīšanas vienmēr ļauj ierīcei atdzist pēc pēdējās lietošanas reizes.

* Izmanto duālo tīrītāju, kam ir divas puses – tīrīšanas slotiņa un tīrīšanas birstīte.

⦁ Lai izmantotu tīrīšanas slotiņu, uzmanīgi atver sānu malu ar atzīmi ⊙.

⦁ Lai izmantotu tīrīšanas birsti, uzmanīgi atver pusi ar atzīmi ✿.

⦁ Noņem ierīces uzgali.

⦁ Ievieto tīrīšanas slotiņu ierīcē - to iztīrīt varēsi, grozot tīrīšanas slotiņu. Atkārto šo darbību ar tīrīšanas birsīti.

⦁ Dažkārt var arī tīrīt ar karstumu. Ātri nospied palaišanas pogu 5 reizes. LED gaisma mirgos oranžā krāsā 90 sekundes. Kad tīrīšana ir pabeigta, gaisma izslēdzas un var sajut ierīci divreiz novibrējam. Izmanto tīrīšanu ar karstumu kā papildu tīrīšanas metodi, nevis kā galveno.

lil SOLID 2.0 un IQOS 3 DUO ir karsēšanas ierīces, kas nodrošina bezdūmu karsēšanas pieredzi bez pelniem un bez uguns, tomēr tām ir dažādi piedāvājumi.

Tikai Tavas vēlmes, mērķi un budžets nosaka Tavu izvēli.

lil SOLID 2.0 ir:

⦁ 2 ierīces krāsas.

⦁ Viss-vienā vienkāršs un praktisks dizains.

* Nav pielāgošanas iespēju vai piederumu.

* Tas ir piemērots klientiem, kuri novērtē vienkāršību un praktiskumu.

IQOS 3 DUO ir:

⦁ 4 ierīces krāsas un daudzi stilīgi aksesuāri.

⦁ Vairāk nekā 500 pielāgošanas iespēju.

⦁ Lojalitātes programma un atbalsta programmas.

Mēs pārdodam lil SOLID 2.0. uzlādes piederumus — maiņstrāvas adapteri, USB kabeli.

Ja meklē ierīci, kurai iespējama pielāgošana, iesakām apsvērt IQOS — tai ir vairāk nekā 500 ierīces pielāgošanas iespēju.