IQOS ILUMA ierīces

1. Ievieto tabakas vienību līdz līnijai uz filtra, līdz turētājs novibrē un uz tā mirgo gaismas. Karsēšana sākas automātiski vai nospiežot pogu uz 1 sekundi

2. Vari sākt lietot ierīci, kad turētājs novibrē un gaismas deg vienmērīgi.

3. Lai signalizētu par pēdējām 30 lietošanas sekundēm vai par to, ka ir atlikušas pēdējās 2 ieelpas, turētājs novibrēs un gaismas mirgos baltā krāsā.

4. Izmet produktu uzreiz pēc tā izlietošanas, izņemot produktu no turētāja un atbrīvojoties no tā saskaņā ar vietējiem atkritumu izvešanas noteikumiem.

5. Ievieto turētāju lādētājā uzlādēšanai.

IQOS ILUMA ir paredzēta lietošanai ar TEREA tabakas vienībām. HEETS ar IQOS ILUMA nedarbosies.

Neizmanto TEREA tabakas vienības iepriekšējo paaudžu IQOS ierīcēs - tas var sabojāt ierīci. TEREA tabakas vienības satur metāla daļu. Nenorij un neizjauc TEREA tabakas vienības – tajās ir asa metāla daļa, kas var izraisīt nopietnus savainojumus, ja to norij. Glabāt bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā.


Lai atiestatītu ierīci, ievieto turētāju portatīvajā lādētājā un nospied pogu uz 10 sekundēm, pēc tam atlaid. Visas gaismas izslēgsies, nomirgos divas reizes un atkal ieslēgsies, lai apstiprinātu atiestatīšanu. Tas ir viss, esi to izdarījis.

Ir vairāki veidi, kā to pārbaudīt. Vai nu uz paša turētāja, vai arī pārbaudot portatīvo lādētāju ar turētāju tā iekšienē. Lūk, kā to izdarīt:

Turētāja pārbaude: pavērs turētāju pret sevi vai īsi nospied pogu. Iedegsies gaismas un parādīs baterijas līmeni. Ja iedegas 2 gaismas, tas nozīmē, ka turētājs ir gatavs 2 lietošanas reizēm. 1 degoša gaisma nozīmē, ka atlikusi tikai 1 lietošanas reize.

Portatīvā lādētāja pārbaude: īsi nospied portatīvā lādētāja sānu pogu, ja turētājs atrodas lādētāja iekšienē. Iedegsies portatīvā lādētāja indikators. 2 gaismas nozīmē, ka turētājs ir gatavs 2 lietošanas reizēm, 1 iedegta gaisma nozīmē, ka tas ir gatavs 1 lietošanas reizei. Vari sākt savu tabakas pieredzi.


Portatīvā lādētāja baterijas līmeņa pārbaude ir vienkārša. Vienkārši īsi nospied portatīvā lādētāja sānu pogu. Portatīvā lādētāja indikatori iedegsies, lai parādītu baterijas līmeni:

 • 4 BALTĀS gaismas nozīmē, ka baterija ir pilnībā uzlādēta;
 • 3 BALTĀS gaismas nozīmē līdz pat 75% atlikušu baterijas darbības laiku;
 • 2 BALTĀS gaismas nozīmē līdz 50% atlikušu baterijas darbības laiku;
 • 1 BALTĀ gaisma nozīmē līdz 25% atlikušu baterijas darbības laiku.


DZELTENĀ krāsā mirgojošas gaismas uz turētāja: baterija ir tukša un turētājs ir jāuzlādē. Tas ir diezgan ātri izdarāms. IQOS ILUMA turētāja uzlādes laiki ir:

 • 1 minūte un 50 sekundes 0-1 lietošanas reizei*
 • 3 minūtes un 25 sekundes 1–2 lietošanas reizēm*
 • 5 minūtes un 15 sekundes 0–2 lietošanas reizēm*
 • *Lūdzu, dodies uz sadaļu par baterijas nolietošanos.


SARKANĀ krāsā mirgojošas gaismas uz turētāja: turētājs jāievieto portatīvajā lādētājā un jāatiestata ierīce.

Divreiz BALTĀ krāsā uz turētāja mirgojošas gaismas: IQOS ILUMA ir ārpus darbībai nepieciešamās temperatūras diapazona (>0°C/<40°C).


Jā, bet tikai IQOS 3 paaudzes uzlādes kabeļus un strāvas adapterus.

Lai padarītu pieredzi vienmērīgāku, IQOS ILUMA ir jaunas viedās funkcijas.

Automātiska ieslēgšanās.

Kad tabakas vienība ir pareizi ievietota, turētājs novibrēs, paziņojot, ka SMARTCORE INDUCTION SYSTEM™ ir sākusi automātiski uzkarsēt. Karsēšanu var sākt arī manuāli, nospiežot sānu pogu.

Turētāja pārbaude.

Šī viedā darbība ļauj pārbaudīt, cik pilna ir turētāja baterija. Vienkārši pavērs turētāju pret sevi, kad to neizmanto, un turētāja indikatori parādīs baterijas līmeni.

Atlikušo lietošanas reižu pārbaude.

Divreiz nospied turētāju un vibrācijas parādīs, cik daudz lietošanas reižu ir atlicis. Piemēram:

 • 3 vibrācijas = 75-50%
 • 2 = 50-25%
 • 1 = <25%.


Ja Tava IQOS ILUMA automātiski neieslēdzas, lūdzu:

 • Pārliecinies, ka izmanto tikai TEREA tabakas vienības.
 • Pārliecinies, ka tās turētājā ievietotas pareizajā virzienā.
 • Ievieto turētāju portatīvajā lādētājā un veic atiestatīšanu. Lai to izdarītu, nospied un 10 sekundes turi nospiestu portatīvā lādētāja pogu, līdz indikatori nodziest. Atiestatīšana tiek apstiprināta, kad atlaid pogu un visi indikatori nomirgo 2 reizes.
 • Ja turētājs sāk darboties pats, neievietojot tabakas vienību, lūdzu, rīkojies šādi:
 • Ievieto turētāju portatīvajā lādētājā un veic atiestatīšanu. Lai to izdarītu, nospied un 10 sekundes turi nospiestu portatīvā lādētāja pogu, līdz indikatori nodziest. Atiestatīšana tiek apstiprināta, kad atlaid pogu un visi indikatori nomirgo 2 reizes.
 • Atceries, ka vari sākt lietošanu manuāli, ievietojot tabakas vienību turētājā un divas sekundes nospiežot pogu, lai sāktu. Ja arī tas nestrādā, apmeklē tuvāko IQOS veikalu, lai kāds no mūsu darbiniekiem novērstu problēmu, vai zvani uz mūsu Klientu apkalpošanas centru.