Kāpēc IQOS aerosols ir mazāk kaitīgs nekā cigarešu dūmi?

Dedzinot cigareti, izdalās dūmi, bet, karsējot tabaku IQOS ierīcē, rodas aerosols.

Kāpēc tādiem bezdūmu produktiem kā IQOS ir būtiski novērst degšanas procesu? Un kāda ir galvenā atšķirība, kas padara aerosolu mazāk kaitīgu par dūmiem?

Sāksim no sākuma - ar atšķirībām starp aerosolu un dūmiem.

 

Kas ir cigarešu dūmi?

Dūmi ir degšanas procesa rezultāts. Aizdedzot cigareti, tabaka sasniedz aptuveni 600°C temperatūru un sāk degt. Kad smēķētājs ievelk dūmu, temperatūra cigaretes degošajā galā paaugstinās virs 800°C.

Tabakas degšanas procesā rodas dūmi. Cigarešu dūmi ir ļoti sarežģīts, toksisks maisījums, kas satur tūkstošiem ķīmisku vielu un oglekli saturošas cietu vielu daļiņas, kas rodas ļoti augstajā temperatūrā tabakas degšanas procesā. Saskaņā ar sabiedrības veselības iestāžu sniegto informāciju, ir zināms, ka šīs ar dedzināšanu saistītās vielas ietekmē veselību un ir saistītas ar slimībām, ko izraisījusi smēķēšana.

 

Kas ir aerosols?

Aerosols ir cietu un / vai šķidru daļiņu sajaukums gāzē, parasti - gaiss. Vispārzināmi aerosola piemēri ir mākoņi, dūmaka, migla un tvaiks. Ir daudz dažādu aerosola tipu. Atkarībā no tā, kas tos izraisījis, to aerosola sastāvs var būt ļoti dažāds.

Karsējot tabaku ar IQOS, izdalās aerosols. Aerosols no karsējamās tabakas produktiem rodas 350° C temperatūrā - daudz zemākā, nekā tā ir cigaretes degšanas procesā. IQOS tabakas karsēšanas ierīcē nenotiek degšana - aerosola sastāvs būtiski atšķiras no dūmu sastāva. Aerosolā ir daudz zemāks kaitīgo ķīmisko vielu līmenis un nav oglekli saturošu cietu vielu daļiņu.

Šī iemesla dēļ pilnīga pāreja uz IQOS ir labāka izvēle, nekā turpināšana smēķēt cigaretes.

Svarīga informācija: tas nenozīmē, ka risks samazinās par 95%.

* "Samazināts par >95%" apzīmē vidējo kaitīgo ķīmisko vielu (izņemot nikotīna) līmeņa samazinājumu, salīdzinājumā ar izpētes cigaretes dūmiem (3R4F).

Šis produkts ir paredzēts tikai pilngadīgiem lietotājiem un nav bez riska. Nikotīns izraisa atkarību.

 

Vairāk, ko atklāt ar myIQOS.

Atbalsts, uz kuru vari paļauties. Priekšrocības, kas nodrošina Tavas vajadzības.

Atbalsts, uz kuru vari paļauties.

Uzzini, kā gūt vislabāko IQOS pieredzi, izmantojot mūsu atbalsta lapas.

IQOS Klubs.

Izmanto visas IQOS Kluba priekšrocības, reģistrējot ierīci!

Priekšrocības Tev.

Uzzini par īpašajiem piedāvājumiem, IQOS draudzīgām vietām un daudz ko citu!