IQOS aerosols ievērojami mazāk ietekmē gaisa kvalitāti nekā cigaretes

Gan Tu, gan Tavi radinieki, iespējams, zināt, ka, dedzinot cigareti, rodas pasīvie dūmi, kas var nopietni apdraudēt gan smēķētāju, gan nesmēķētāju veselību. Bet vai zināji, ka pilnīga pāreja uz IQOS samazina risku ne tikai Tev, bet arī nesmēķētājiem?

Kas ir otrreizējie dūmi?

Sāksim no sākuma, apskatot otrreizējo dūmu definīciju. Kad cilvēks smēķē cigareti, lielākā daļa dūmu nonāk gaisā, kur ikviens tuvumā esošais var to ieelpot.

Otrreizējie dūmi ir dūmi, ko smēķētājs izelpo, kā arī apkārt esošie dūmi, ko rada degošā cigarete. Kad draugi un ģimene ieelpo Tevis radītos dūmus, to dēvē par pasīvo smēķēšanu un tas ir ne tikai viņiem nepatīkami, bet var kaitēt arī viņu veselībai.

IQOS aerosola ietekme uz iekštelpu gaisu ir ievērojami mazāka

IQOS karsē tabaku nevis dedzina to, tādējādi dūmu vietā radot pilnīgi atšķirīga sastāva aerosolu. IQOS radītajam aerosolam ir ievērojami mazāka ietekme uz apkārtējā gaisa kvalitāti nekā cigarešu dūmiem.*

Lai gan IQOS lietošana nerada pasīvās smēķēšanas risku, karsējamās tabakas produkti jālieto atbildīgi, ņemot vērā citu viedokli. 

Kā mēs izmērījām IQOS aerosola iedarbību uz iekštelpu gaisu?

Pētniecības un attīstības centrā Cube esam uzstādījuši telpu, kas īpaši paredzēta iekštelpu gaisa kvalitātes pārbaužu veikšanai dažādos apstākļos. Tas ir pilnībā mēbelēts birojs ar iespēju uzņemt cilvēku grupu, kuras izmērs ir nepieciešams simulētajam iestatījumam. Ventilāciju telpā var noregulēt, lai simulētu dažādas vides, piemēram, mājas, birojus un restorānus. 

Tas ir aprīkots ar vairākiem instrumentiem, kas ļauj izsekot un izmērīt gaisā esošos savienojumus. Gan mērījumi, gan ekspozīcijas telpas iekārtojums atbilst augstākajiem starptautiskajiem standartiem. Turklāt mūsu metodoloģiju atzīst zinātniski eksperti šajā jomā un tā atbilst ISO standartiem.

Šis produkts ir paredzēts tikai pilngadīgiem lietotājiem un nav bez riska. Nikotīns izraisa atkarību.

*Avots: PMI pētījums, kas veikts saskaņā ar ISO standartiem, imitējot reālas dzīves situācijas un pamatojoties uz robežvērtībām, kas noteiktas gaisa kvalitātes vadlīnijās.

Vairāk, ko atklāt ar myIQOS.

Atbalsts, uz kuru vari paļauties. Priekšrocības, kas nodrošina Tavas vajadzības.

Atbalsts, uz kuru vari paļauties.

Uzzini, kā gūt vislabāko IQOS pieredzi, izmantojot mūsu atbalsta lapas.

IQOS Klubs.

Izmanto visas IQOS Kluba priekšrocības, reģistrējot ierīci!

Priekšrocības Tev.

Uzzini par īpašajiem piedāvājumiem, IQOS draudzīgām vietām un daudz ko citu!