Par kuru IQOS modeli Tu gribētu uzzināt vairāk?

Pirmie soļi

1. Pārbaudi, vai sistēma ir ieslēgta, nospiežot IQOS 3 MULTI portatīvā lādētāja pogu. Ja nepieciešams, ieslēdz portatīvo lādētāju, nospied pogu lādētāja augšpusē un turi 4 sekundes. Līnija ar gaismām norāda baterijas uzlādes līmeni. Mazākā no gaismām norāda, vai IQOS turētājs ir gatavs lietošanai. Ja gaismas neparādas, tad uzlādei izmanto oriģinālos aksesuārus, kas nodrošināti iepakojumā.

2. Negrozot, lēni un mierīgi ievieto karsējamo tabaku turētājā līdz norādītajai līnijai. Ja ievietojot izmantosi spēku, tad sildīšanas asmens var tikt bojāts.

3. Nospied un paturi turētāja pogu līdz tas novibrē un gaismas lēni sāk pulsēt. Turētājs ir gatavs lietošanai, kad tas novibrē vēl divas reizes un gaisma nemainīgi iedegusies. Nesteidzies - nogaidi mirkli pirms katra dūma. Turētājs novibrē atkal, kad karsēšanas cikls tuvojas noslēgumam. Kad izdeg gaisma, karsēšanas cikls ir beidzies.

4. Pēc tam, kad noņem turētāja uzgali, izņem izlietoto karsējamās tabakas vienību un uzliec atpakaļ uzgali. Nospied turētāja pogu un ievieto turētāju portatīvajā lādētājā. Pārbaudi turētāja uzlādes līmeni, neizņemot to laukā no portatīvā lādētāja - nospied pogu lādētāja augšpusē.

IQOS 3 MULTI uzlāde

Regulārai lietošanai, ikdienā uzturi savu IQOS sistēmu uzlādētu. IQOS ir elektroniska ierīce, kas var tik bojāta, nepareizi to uzlādējot. Vienmēr izmanto oriģinālo uzlādes aksesuāru un noskaties video kā soli pa solim to pareizi uzlādēt.

IQOS 3 MULTI tīrīšana

Lai nodrošinātu veiksmīgu karsēšanas pieredzi, tīri savu IQOS regulāri - pēc katra divdesmitā karsēšanas cikla vai pēc katras karsējamās tabakas paciņas. Izmanto tikai oriģinālos IQOS tīrīšanas aksesuārus. Iztīri visas tabakas atliekas no turētāja. Uzturi savu IQOS tīru, noskatoties soli pa solim video.

Mūsu padomi Tev

Protams, neviens nevēlas bojātu ierīci, tāpēc, ievietojot karsējamās tabakas produktu savā IQOS 3 MULTI, nedari to ar spēku un negrozi produktu.

Noskatīties video

Regulāra IQOS 3 MULTI uzlādēšana ir labākais veids, kā parūpēties, lai Tavā rīcībā vienmēr būtu funkcionējoša ierīce. Vienmēr izmanto sienas kontaktligzdu un mēģini ierīci uzlādēt vienlaikus ar mobilo tālruni.

Noskatīties video

Vienreiz nospied un paturi pogu, tad atlaid to. Līdzko indikators beidz mirgot, ierīce ir gatava darbam.

Noskatīties video

Tas nav viss. IQOS 3 MULTI Lietošanas instrukcijā ir pieejama noderīga informācija.

Mūsu IQOS 3 MULTI Lietošanas instrukcija ļaus Tev atklāt papildus informāciju par ierīces darbību.

Lietošanas instrukcija

Vai Tev ir kādi jautājumi?

Esam pieejami tuvākajā veikalā vai viena klikšķa attālumā. Izvēlies Tu.

Veikalu meklētājs

Atrodi vietējo IQOS veikalu ar mūsu veikalu meklētāju.

Tālrunis

Zvani mums pa tālruni
800 200 90

E-pasts

Uzraksti e-pastu uz
info@iqos.lv

Facebook

Nosūti personisku ziņojumu, izmantojot mūsu Facebook lapu.