Pirmie soļi ar IQOS 3 DUO.

Garas pamācības - tā ir pagātne.

Izmēģini mūsu interaktīvo, īso un vienkāršo IQOS lietošanas palīgu.

Sākt

Pirmie soļi ar IQOS 3 DUO.

1. Pārbaudi, vai sistēma ir ieslēgta, nospiežot IQOS 3 DUO portatīvā lādētāja pogu. Ja nepieciešams, ieslēdz portatīvo lādētāju, nospied pogu lādētāja augšpusē un turi 4 sekundes. Līnija ar gaismām norāda baterijas uzlādes līmeni. Mazākā no gaismām norāda, vai IQOS turētājs ir gatavs lietošanai. Divas gaismas nozīmē, ka turētājs ir gatavs divām karsēšanas reizēm, viena gaisma - vienai reizei. Ja gaismas neparādas, tad uzlādei izmanto oriģinālos aksesuārus, kas nodrošināti iepakojumā.

2. Negrozot, lēni un mierīgi ievieto karsējamo tabaku turētājā līdz norādītajai līnijai. Ja ievietojot izmantosi spēku, tad sildīšanas asmens var tikt bojāts.

3. Nospied un paturi turētāja pogu līdz tas novibrē un gaismas lēni sāk pulsēt. Turētājs ir gatavs lietošanai, kad tas novibrē vēl divas reizes un gaisma nemainīgi iedegusies. Nesteidzies - nogaidi mirkli pirms katra dūma. Turētājs novibrē atkal, kad karsēšanas cikls tuvojas noslēgumam. Kad izdeg gaisma, karsēšanas cikls ir beidzies.

4. Pēc tam, kad noņem turētāja uzgali, izņem izlietoto karsējamās tabakas vienību un uzliec atpakaļ uzgali. Nospied turētāja pogu: viena gaisma nozīmē, ka turētājs ir gatavs vēl vienai lietošanas reizei. Ja nevēlies to lietot atkārtoti, tad ievieto turētāju portatīvajā lādētājā. Pārbaudi turētāja uzlādes līmeni, neizņemot to laukā no portatīvā lādētāja - nospied pogu lādētāja augšpusē.

IQOS 3 DUO uzlāde.

Regulārai lietošanai, ikdienā uzturi savu IQOS sistēmu uzlādētu. IQOS ir elektroniska ierīce, kas var tik bojāta, nepareizi to uzlādējot. Vienmēr izmanto oriģinālo uzlādes aksesuāru un noskaties video kā soli pa solim to pareizi uzlādēt.

IQOS 3 DUO tīrīšana.

Lai nodrošinātu veiksmīgu karsēšanas pieredzi, tīri savu IQOS regulāri - pēc katra divdesmitā karsēšanas cikla vai pēc katras karsējamās tabakas paciņas. Izmanto tikai originālos IQOS tīrīšanas aksesuārus. Iztīri visas tabakas atliekas no turētāja. Uzturi savu IQOS tīru, noskatoties soli pa solim video.
Mūsu padomi Tev.

Protams, neviens nevēlas bojātu ierīci, tāpēc, ievietojot karsējamās tabakas produktu IQOS 3 DUO turētājā, nedari to ar spēku un negrozi produktu.

Regulāra IQOS 3 DUO portatīvā lādētāja uzlādēšana ir labākais veids, kā parūpēties, lai Tavā rīcībā vienmēr būtu funkcionējoša ierīce. Vienmēr izmanto sienas kontaktligzdu un mēģini ierīci uzlādēt vienlaikus ar mobilo tālruni.

Nospied, 4 sekundes paturi un tad atlaid IQOS 3 DUO portatīvā lādētāja pogu. Portatīvā lādētāja un turētāja statusa indikatori lēnām ieslēgsies.

Tas nav viss. IQOS 3 DUO Lietošanas instrukcijā ir pieejama noderīga informācija.

Mūsu IQOS 3 DUO Lietošanas instrukcija ļaus Tev atklāt papildus informāciju par ierīces darbību.

Lietošanas instrukcija

Nepieciešama palīdzība?

Esam gatavi Tev palīdzēt I-V 9:00-20:00 VI-VII 10:00-18:00.

Veikalu meklētāja ikona.

IQOS veikali

Atrodi tuvāko IQOS veikalu.

Tālruņa ikona.

Tālrunis

Zvani mums uz
800 200 90

E-pasta ikona

E-pasts

Sūti mums jautājumu uz e-pastu
jaunumi@iqos.lv

"Patīk" ikona

Facebook

Apmeklē mūsu lapu un sarunājies ar IQOS ekspertu