Par kuru IQOS modeli Tu gribētu uzzināt vairāk?

Par kuru IQOS modeli Tu gribētu uzzināt vairāk?

IQOS 3 DUO Īss ceļvedis pirms sāc bezdūmu pieredzi

help_and_support iqos_duo first_steps header image alt_text

Pirmie soļi

1. Ieslēdz portatīvo lādētāju

Pārbaudi, vai sistēma ir ieslēgta, nospiežot IQOS 3 DUO portatīvā lādētāja pogu. Ja nepieciešams, ieslēdz portatīvo lādētāju, nospied pogu lādētāja augšpusē un turi 4 sekundes. Līnija ar gaismām norāda baterijas uzlādes līmeni. Mazākā no gaismām norāda, vai IQOS turētājs ir gatavs lietošanai. Divas gaismas nozīmē, ka turētājs ir gatavs divām karsēšanas reizēm, viena gaisma - vienai reizei. Ja gaismas neparādas, tad uzlādei izmanto oriģinālos aksesuārus, kas nodrošināti iepakojumā.

2. Ievieto karsējamās tabakas vienību

Negrozot, lēni un mierīgi ievieto karsējamo tabaku turētājā līdz norādītajai līnijai. Ja ievietojot izmantosi spēku, tad sildīšanas asmens var tikt bojāts.

3. Sāc karsēšanas ciklu

Nospied un paturi turētāja pogu līdz tas novibrē un gaismas lēni sāk pulsēt. Turētājs ir gatavs lietošanai, kad tas novibrē vēl divas reizes un gaisma nemainīgi iedegusies. Nesteidzies - nogaidi mirkli pirms katra dūma. Turētājs novibrē atkal, kad karsēšanas cikls tuvojas noslēgumam. Kad izdeg gaisma, karsēšanas cikls ir beidzies.

4. Uzlādē līdz nākamai lietošanas reizei

Pēc tam, kad noņem turētāja uzgali, izņem izlietoto karsējamās tabakas vienību un uzliec atpakaļ uzgali. Nospied turētāja pogu: viena gaisma nozīmē, ka turētājs ir gatavs vēl vienai lietošanas reizei. Ja nevēlies to lietot atkārtoti, tad ievieto turētāju portatīvajā lādētājā. Pārbaudi turētāja uzlādes līmeni, neizņemot to laukā no portatīvā lādētāja - nospied pogu lādētāja augšpusē.

IQOS 3 DUO tīrīšana

Lai nodrošinātu veiksmīgu karsēšanas pieredzi, tīri savu IQOS regulāri - pēc katra divdesmitā karsēšanas cikla vai pēc katras karsējamās tabakas paciņas. Izmanto tikai originālos IQOS tīrīšanas aksesuārus. Iztīri visas tabakas atliekas no turētāja. Uzturi savu IQOS tīru, noskatoties soli pa solim video.

NOSKATĪTIES VIDEO

Karsējamās tabakas vienības ievietošana

Ievietot karsējamās tabakas vienību ir vienkārši, taču tas jādara pareizi. Viena no svarīgākajām turētāja daļām - karsēšanas asmens, var tikt sabojāts, ja karsējamās tabakas vienība netiek ievietota pareizi. Noskaties video un uzzini kā to izdarīt pareizi!

NOSKATĪTIES VIDEO

IQOS 3 DUO uzlāde

Regulārai lietošanai, ikdienā uzturi savu IQOS sistēmu uzlādētu. IQOS ir elektroniska ierīce, kas var tik bojāta, nepareizi to uzlādējot. Vienmēr izmanto oriģinālo uzlādes aksesuāru un noskaties video kā soli pa solim to pareizi uzlādēt.

NOSKATĪTIES VIDEO