IQOS ierīces sildīšanas asmeņu tīrības piemēri

Vai Tu bieži tīri savu IQOS?

Lai Tu ikdienā iegūtu nevainojamu IQOS lietošanas pieredzi, par ierīci ir jārūpējas regulāri. Ja novēro, ka ir parādījies nepatīkams aromāts, IQOS turētāja uzgali ir grūtāk uzlikt nekā agrāk vai karsēšana norit nevienmērīgi, ir pēdējais laiks, lai ķertos klāt ierīces kārtīgai tīrīšanai. Uzzini vairāk par IQOS kopšanu un tīrīšanu šajā rakstā! 

Novērtē IQOS ierīces turētāja tīrību 

IQOS tīrības pakāpi vari novērtēt pavisam vienkārši – noņem IQOS turētāja uzgali un aplūko karsēšanas asmeni turētāja iekšpusē. Tur Tu varēsi ieraudzīt tabakas atlikumus un netīrumus. Apskati attēlu zemāk, lai novērtētu savas ierīces tīrību. 

Cik bieži jātīra IQOS?

Ņem vērā, ka tikai pareizi kopta un regulāri tīrīta IQOS ierīce nodrošina nevainojamu lietošanas pieredzi, tādēļ ievēro tīrīšanas regularitāti. Ievērojot kopšanas ieteikumus, varēsi pagarināt savas IQOS ierīces mūžu.  
  • IQOS tīrīšanu veic pēc katra 20. karsēšanas cikla vai pēc katras karsējamās tabakas paciņas izlietošanas. 
  • IQOS ierīces kopšanai izmanto tikai tai īpaši paredzētus līdzekļus un oriģinālos IQOS tīrīšanas aksesuārus – IQOS tīrītāju un tīrīšanas irbuļus. Izmanto šos abus piederumus, lai katru reizi izņemtu tīru turētāju. Tīrīšanas birstīti lieto reizi dienā, savukārt irbuļus – reizi nedēļā. 
  • Ierīces ilgtspējai iesakām IQOS uzgali mainīt ik pēc 3-6 mēnešiem. Jaunu uzgali vari atrast šeit
Apskati zemāk, kā pareizi jāveic ierīces tīrīšana. Ja vēlies pats iemācīties, kā labāk iztīrīt savu IQOS, iegriezies kādā no Latvijā esošajiem veikaliem, kuros IQOS konsultanti sniegs noderīgus padomus un bez maksas iztīrīs tavu tabakas karsēšanas ierīci. Ierīces tīrīšana aizņems vien aptuveni vienu minūti Tava laika. Ātri, vai ne? 
Pie sava IQOS ierīces tīrītāja, kā arī tīrīšanas irbuļiem vari tikt mūsu e-veikalā. Lai vienmēr lieliska IQOS lietošanas pieredze!