Svarīga informācija IQOS klientiem

Saistībā ar MK noteiktajiem ierobežojumiem, līdz 15. novembrim IQOS veikalos klātienes tirdzniecība ir pārtraukta un būs pieejami tikai atsevišķi pakalpojumi. Klātienē varam apkalpot tikai klientus ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu pēc iepriekšēja pieraksta.

IQOS veikalos varēs veikt ierīču maiņu bojājumu gadījumā, kā arī darbosies IQOS Izmēģinājuma programma. Pirms došanās uz IQOS veikalu jāsazinās ar Klientu apkalpošanas centru, lai norunātu konkrētu laiku apmeklējumam. Jaunāko informāciju par IQOS veikalu darba laikiem skatīt šeit.

IQOS veikalā, kas atrodas Z.A.Meierovica bulvārī 16, var izņemt pasūtījumus, kas veikti mūsu mājaslapā un par kuriem jau ir samaksāts pirkuma brīdī. Pirms došanās uz veikalu jāsazinās ar Klientu apkalpošanas centru. Pasūtījumi tiks izsniegti pie veikala.

Izmēģinājuma programmas ierīces klientiem bez Covid-19 sertifikāta būs iespējams atgriezt ar DPD kurjera palīdzību. Sazinies ar Klientu apkalpošanas centru vai savu IQOS ekspertu, lai uzzinātu vairāk.

Ierīces apmaiņu klientiem bez Covid-19 sertifikāta būs iespējams nokārtot ar DPD kurjera starpniecību, kā arī noteiktās Narvesen tirdzniecības vietās, Virši un Viada degvielas uzpildes stacijās, pirms tam zvanot uz Klientu apkalpošanas centru vai izmantojot IQOS diagnostikas rīku mūsu mājaslapā.

Joprojām aicinām arī droši veikt pasūtījumus mūsu e-veikalā un izvēlēties bezmaksas kurjera piegādi, kā arī izmantot attālinātos pakalpojumus tiešsaistē.

Izmanto mūsu partneru VIADA, VIRŠI un noteiktas Narvesen tirdzniecības vietas, lai iegādātos IQOS ierīces un veiktu ierīču maiņu.

Visu jaunāko informāciju, Biežāk uzdotos jautājumus un Ar IQOS saistīto problēmu novēršanas pakalpojumus vienmēr atradīsi šeit, oficiālajā IQOS mājaslapā.

Svarīga informācija par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem

  • Ja Tava IQOS ierīce nedarbojas, aicinām izmantot IQOS Diagnostikas rīku vai sazinies ar IQOS Klientu apkalpošanas centru pa bezmaksas tālruni 800 200 90.

Ja Tev ir IQOS 2.4 , IQOS 2.4 Plus vai IQOS 3 DUO ierīce, sazinies ar IQOS Klientu apkalpošanas centru un varēsi to bez maksas apmainīt noteiktās Narvesen tirdzniecības vietās, kā arī tuvākajā VIRŠI vai VIADA degvielas uzpildes stacijā. Vairāk informācijas, kā samainīt ierīci, meklē šeit

Ja Tev ir IQOS 2.4, IQOS 2.4 Plus, IQOS 3 DUO, IQOS 3, IQOS 3 MULTI vai jebkura ierobežotā daudzumā pieejamā IQOS ierīce, sazinieties ar IQOS Klientu apkalpošanas centru, un jauno ierīci pēc iespējas īsākā laikā Tev piegādās kurjers vai arī dodies uz kādu no IQOS veikaliem to darba laikā.

Ja nolem izmēģināt IQOS, Tev tā mums jāatgriež 14 dienu laikā.

Ja nepieciešams, mēs attālināti paskaidrosim, kā ierīce lietojama.

Ja pēc izmēģinājuma nolemsi IQOS ierīci iegādāties, varēsi izvēlēties jaunās ierīces modeli un tā krāsu. 

Vairāk par izmēģinājumu lasi šeit.

Parūpējies, lai veikala apmeklējums būtu drošs 

Mēs laipni aicinām visus IQOS klientus parūpēties par mūsu visu drošību, ievērojot pāris drošības pasākumus veikala apmeklējuma laikā.

 

Visa jaunākā informācija vienmēr ir atrodama šeit, jaunumu sadaļā. Esi laipni aicināts to apmeklēt regulāri.

IQOS Klientu apkalpošanas centrs turpinās apkalpot kā ierasts. Sazinies ar to sev visērtākajā veidā:

  • noklikšķinot uz LiveChat ikonas šīs vietnes labajā stūrī;

  • nosūtot mums personisku ziņojumu mūsu Facebook lapā IQOS Latvija vai pa e-pastu info@iqos.lv;

  • zvanot pa bezmaksas tālruni 800 200 90.

IQOS Klientu apkalpošanas centra darba laiks:

I-V 8:00-22:00,

VI-VII: 9:00-20:00.

Ja Tev ir kādi komentāri vai ieteikumi, mēs ar prieku tos uzklausīsim. Sūti mums e-pastu info@iqos.lv vai zvani pa bezmaksas tālruni 800 200 90.

Vairāk, ko atklāt ar myIQOS.

Atbalsts, uz kuru vari paļauties. Priekšrocības, kas nodrošina Tavas vajadzības.

Atbalsts, uz kuru vari paļauties.

Uzzini, kā gūt vislabāko IQOS pieredzi, izmantojot mūsu atbalsta lapas.

IQOS Klubs.

Izmanto visas IQOS Kluba priekšrocības, reģistrējot ierīci!

Priekšrocības Tev.

Uzzini par īpašajiem piedāvājumiem, IQOS draudzīgām vietām un daudz ko citu!