Skaidrojums: kāpēc pēc karsēšanas mainās karsējamās tabakas vienības filtrs?

Ar IQOS ierīci tiek lietoti speciāli karsēšanai sagatavoti tabakas izstrādājumi. Karsējamās tabakas produkti no parastajām cigaretēm atšķiras ar izmēru un uzbūvi. Arī filtrs nav izņēmums, tas ir piemērots tieši karsēšanas tehnoloģijai.

Filtra izmaiņas pēc karsēšanas

Karsējamās tabakas vienības filtra centrālā daļa ir izgatavota no augu izcelsmes materiāla – kukurūzas cietes. Tās galvenā funkcija – atdzesēt aerosolu un aizturēt dažas potenciāli kaitīgas vielas.

Pamanīji, ka pēc karsēšanas cikla mainās filtra centrālā daļa? Tas ir dabisks process, par kuru nav jāuztraucas!

Kamēr siltais aerosols iziet cauri filtram, kukurūzas molekulas reaģē uz siltumu. Šī procesa ietekmē, filtra krāsa un tekstūra mainās.

Filtram izmantotā kukurūza tiek speciāli apstrādāta, bet iegūtā kukurūzas masa tiek pārveidota granulās. Pēc tam granulas tiek pārstrādātas plānās loksnēs, no kurām arī tiek veidots filtrs.

Karsējamās tabakas izstrādājumu filtrs tiek satīts ermoņiku formā. Tieši šāda filtra uzbūve ļauj visefektīvāk atdzesēt ieelpojamo aerosolu.

Kāpēc karsēšanas tehnoloģija?

Tā kā IQOS tabaku tikai karsē, to lietojot, neveidojas pelni, ir mazāk nepatīkamās smakas. Turklāt IQOS lietošanas laikā izdalās nevis dūmi, bet tvaiki, kuros kaitīgo ķīmisko vielu ir par 95 % mazāk nekā cigarešu dūmos. Pilnīga pāreja uz IQOS rada mazāku risku nekā smēķēšanas turpināšana.*

IQOS lietošana nav bez riska. Karsējamās tabakas izstrādājumos esošais nikotīns izraisa atkarību.

*„Par 95 % mazāk” nozīmē plaša spektra kaitīgo vielu (izņemot nikotīnu) vidējā daudzuma samazinājumu, salīdzinot ar standarta cigaretes dūmiem (3R4F). Tas nenozīmē, ka risks samazinās par 95 procentiem.

Vairāk, ko atklāt ar myIQOS.

Atbalsts, uz kuru vari paļauties. Priekšrocības, kas nodrošina Tavas vajadzības.

Atbalsts, uz kuru vari paļauties.

Uzzini, kā gūt vislabāko IQOS pieredzi, izmantojot mūsu atbalsta lapas.

IQOS Klubs.

Izmanto visas IQOS Kluba priekšrocības, reģistrējot ierīci!

Priekšrocības Tev.

Uzzini par īpašajiem piedāvājumiem, IQOS draudzīgām vietām un daudz ko citu!