Sezonas jaunums: IQOS 3 DUO Warm Copper

Rudens sezona ir jauno kolekciju laiks. Ne tikai tavā garderobē ir nepieciešamas svaigas vēsmas. Izmanto iespēju atjaunot savu IQOS ar jauno Warm Copper kolekciju, kas ir pieejama ierobežotā daudzumā! Jaunajā vara krāsas kolekcijā tiek piedāvāta IQOS 3 DUO ierīce, ādas maciņš un ādas uzmava.

Ar ko IQOS 3 DUO ir ievērojams?

Jaunais IQOS 3 DUO var tikt izmantots diviem karsēšanas cikliem pēc kārtas bez turētāja uzlādes starp tiem. Vēl vairāk, turētājs tiek uzlādēts divreiz ātrāk, salīdzinot ar IQOS 2.4 Plus, uzlādējot vienai lietošanas reizei. Papildu LED gaismiņa uz turētāja palīdz ērtāk pārraudzīt baterijas statusu. Pati ierīce ir pielāgota izmantošanai dažādos laikapstākļos. Tā ir izturīga pret būtiskām temperatūras svārstībām, aptuveni no 0 ° C līdz 50 ° C.

Vēl viena īpašība, ar ko izceļas IQOS 3 DUO, ir unikālā vara krāsa. Jaunā IQOS 3 DUO līnija ir pieejama 5 dažādās krāsās: Brilliant Gold, Stellar Blue, Velvet Grey, Warm White un limitētā daudzumā - Warm Copper krāsā. IQOS 3 DUO Warm Copper apvieno sarkanos un brūnos toņus vienā unikālā, modernā dizainā.

Unikāla ierīce ir pelnījusi unikālu aizsardzību. Tāpēc jaunā Warm Copper kolekcija ir papildināta ar ādas maciņu un ādas uzmavu. Dabīgās krāsas un augstas kvalitātes āda no Itālijas piešķirs smalku pieskārienu Tavam personīgajam stilam. 

IQOS 3 DUO aizvieto IQOS 3

Līdz ar IQOS 3 DUO iznākšanu, iepriekšējais IQOS 3 modelis vairs nebūs pieejams pārdošanā. Tomēr, IQOS 3 īpašniekiem nevajadzētu satraukties: visi IQOS bezmaksas pakalpojumi būs pieejami arī turpmāk.

Tiem, kas joprojām izzina IQOS

IQOS ierīce nav vienkārši tāpat vien nosaukta par tehnoloģisku inovāciju. Tā ir alternatīva tradicionālai smēķēšanai. Tās darbība balstās uz IQOS HeatControl™ tehnoloģiju, kas uzkarsē tabaku tā vietā, lai to sadedzinātu. Tradicionālo cigarešu sadegšanas brīdī cigaretes gals uzkarst līdz pat 800 °C temperatūrai, tajā pat laikā IQOS ierīcē tabaka tiek uzkarsēta tikai līdz 350 °C. IQOS ir bezdūmu ierīce un tā rada tvaikus, kuri ātri izgaro gaisā. Tā kā IQOS ierīcei nav nepieciešama uguns, tā neatstāj pelnus.

Noskaidro, kādas atšķirības ir starp IQOS un elektroniskām cigaretēm.

2020. SIA Philip Morris Latvia, Krišjāņa Valdemāra iela 62, Rīga, LV-1013. +371 6 7201201 Visas tiesības aizsargātas.