Pozitīva ziņa pēc IQOS pētījumu analīzes

IQOS ir pirmā un vienīgā tabakas karsēšanas ierīce, kas saņēmusi par sabiedrības veselības aizsardzību atbildīgās ASV Pārtikas un zāļu pārvaldes  (FDA) modificēta riska tabakas produkta atļauju. FDA izvirza ļoti augstas prasības produktu drošībai. FDA norāda, ka, pilnībā pārejot no parastajām cigaretēm uz IQOS lietošanu, tiek samazināta kaitīgo vai potenciāli kaitīgo vielu ietekme uz organismu*.

Izanalizējot iesniegto IQOS pētījumu rezultātus, FDA secināja, ka:

  • IQOS tabaku karsē, bet to nededzina.

  • Novēršot degšanu, tiek ievērojami samazināta kaitīgo un potenciāli kaitīgo ķīmisko vielu izdalīšanās.

  • Zinātniskie pētījumi pierāda, ka, pilnībā pārejot no parastajām cigaretēm uz IQOS, kaitīgās vai potenciāli kaitīgās vielas ietekmē organismu ievērojami mazāk**.

FDA lēmums rāda, ka IQOS konceptuāli atšķiras no cigaretēm un ir labāka izvēle pilngadīgajiem smēķētājiem, kas neplāno atmest smēķēšanu.

Tā ir par sabiedrības veselības aizsardzību ASV atbildīgā federālā aģentūra. Organizācijai ir nozīmīga loma zāļu, bioloģijas un kosmētikas produktu, medicīnas ierīču drošuma un efektivitātes vērtēšanā. Lai aizsargātu sabiedrības veselību un samazinātu nepilngadīgo smēķēšanu, FDA atbild par tabakas izstrādājumu ražošanas un tirdzniecības regulējumu, kā arī ir viena no nedaudzajām pasaules aģentūrām, kam ir speciāla procedūra modificēta riska tabakas produktu vērtēšanai.

Vairāk aktuālas informācijas – drīzumā.

                                                IQOS lietošana nav bez riska. Karsējamās tabakas izstrādājumos esošais nikotīns izraisa atkarību.

** 2020. gada 7. jūlijā FDA izdeva modificēta riska tabakas produkta atļauju tabakas karsēšanas sistēmai IQOS - https://www.fda.gov/media/139796/download.*PMI trīs mēnešu samazinātas ietekmes pētījumi, kas veikti Japānā un ASV reālai dzīvei pietuvinātos apstākļos. Pētījumu laikā tika mērīta 15 ķīmisku vielu ietekme uz izvēlētajiem biomarķieri, un salīdzinātas šo biomarķieru rādītāju izmaiņas mainās cilvēkiem, kas pārgājuši uz IQOS salīdzinājumā ar cilvēkiem, kas pētījuma periodā turpināja smēķēt cigaretes
.

Vairāk, ko atklāt ar myIQOS.

Atbalsts, uz kuru vari paļauties. Priekšrocības, kas nodrošina Tavas vajadzības.

Atbalsts, uz kuru vari paļauties.

Uzzini, kā gūt vislabāko IQOS pieredzi, izmantojot mūsu atbalsta lapas.

IQOS Klubs.

Izmanto visas IQOS Kluba priekšrocības, reģistrējot ierīci!

Priekšrocības Tev.

Uzzini par īpašajiem piedāvājumiem, IQOS draudzīgām vietām un daudz ko citu!