IQOS ierīces sildīšanas lāpstiņas struktūra un temperatūra

IQOS karsējošais asmens: atbilstoša uzmanība lietošanas un kopšanas laikā

IQOS ir tabakas karsēšanas ierīce, kas izmanto inovatīvu tehnoloģiju, lai karsētu tabaku, nededzinot to. Tāpēc karsēšanas ciklā nerodas pelni un dūmi, neveidojas liesma un nepatīkamais aromāts ir mazāks. Viena no IQOS ierīces sastāvdaļām ir keramiskais karsējošais asmens. Tas atrodas  IQOS turētāja daļā, kur tiek ievietotas tabakas karsējamās vienības.  

 

Kāpēc IQOS karsējošais asmens ir svarīgs?

IQOS Karsējošais asmens atrodas IQOS turētajā un tam ir būtiska loma IQOS lietošanā. Turētājs uzkarsē tabaku ar elektroniski kontrolēto karsējošo asmeni. Tabaka tiek uzkarsēta līdz 350°C, karsēšanas asmens uztur vajadzīgo temperatūru, kontrolē to, neļaujot  sasniegt degšanas temperatūru. Tas nodrošina IQOS lietošanas pieredzi bez dūmiem un pelniem. Šī patentētā temperatūras kontroles tehnoloģija ne tikai nodrošina noteiktu karsēšanas temperatūru, bet arī aizsargā visu sistēmu no pārkaršanas.

Turētājs nodrošina karstumu, uzkarsējot tabaku ar karsējošo asmeni vienam IQOS lietošanas ciklam - sešām minūtēm vai 14 ieelpām, atkarībā no tā, kas izpildās pirmais. Karsēšanas cikla laikā, tabaka tiek karsēta no iekšpuses, tāpēc karsējošais asmens atrodas turētāja centrā, un to var sabojāt, ja ierīci nepareizi lieto vai kopj. Asmens ir veidots no zelta un alumīnija sakausējuma, pārklāts ar keramisku slāni, tāpēc tas ir trausls.

 

Kā lietot IQOS, lai neizkustinātu karsējošo asmeni?

Pareiza IQOS lietošana un kopšana ir ļoti būtiska, lai netiktu sabojātas IQOS ierīces daļas.

Tāpēc rūpīgi ievēro lietošanas soļus:

  • izmanto tabakas produktus, kuri ir paredzēti lietošanai kopā ar IQOS;
  • ievieto un izņem tabakas vienību, pārmērīgi nespiežot, negriežot vai nevirpinot to;
  • izlietoto tabakas vienību izņem uzmanīgi – pēc turētāja vāciņa pacelšanas;
  • sistēma ir jutīga pret triecieniem, tāpēc neļauj tai nokrist zemē vai uz citām cietām virsmām;
  • regulāri tīri turētāju, lai tabakas atlikumi neuzkrājas un nebojā asmeni.

 

Kā aizsargāt karsējošo asmeni, tīrot turētāju?

Karsējošais asmens visbiežāk lūzt nepareizas tīrīšanas dēļ. Tāpēc pareiza ierīces tīrīšana ir ļoti svarīga. Tīri ierīci regulāri – ik pēc 20 karsēšanas cikliem vai karsējamās tabakas vienību paciņas izlietošana. Izmanto tikai speciālos tīrīšanas līdzekļus – IQOS tīrītāju un tīrīšanas irbuļus. Nelieto citus šķidrumus vai nepiemērotas tīrīšanas vielas.

Ieteikumi IQOS tīrīšanai:

  1. Pagaidi, kamēr IQOS turētājs ir pilnībā atdzisis (aptuveni 30 sekundes pēc pēdējās lietošanas).
  2. Noņem turētāja vāciņu un viegli paklapē turētāju, lai izņemtu tabakas atlikumus.
  3. Ievieto turētājā IQOS tīrītāju, nepagriežot to.
  4. Pārliecinies, ka tas ievietots pilnībā. Tikai tad viegli pagriez tīrītāju 2 – 3 reizes.
  5. Kad tīrīšana pabeigta, saudzīgi izņem tīrītāju no turētāja, nepagriežot to, un uzliec atpakaļ vāciņu.

Laiku pa laikam IQOS turētāju jātīra ar tīrīšanas irbuli. Lietojot to, centies nepieskarties karsējošajam asmenim – saudzīgi tīri tam apkārt. Neaizmirsti iztīrīt vāciņa iekšpusi.

Lai uzzinātu vairāk, kā tīrīt IQOS, klikšķini ŠEIT.

 

Kā rīkoties, ja karsējošais asmens salūzt?

Ja karsējošais asmens salūzt un Tu esi IQOS CARE PLUS atbalsta programmas dalībnieks, vari ērti un vienkārši apmainīt salūzušo ierīci pret jaunu  atbilstoši programmas noteikumiem. Uzzini vairāk par nejaušu bojājumu novēršanu ar IQOS, ātrās maiņas pakalpojumiem, kā arī vietām, kur tie pieejami: ŠEIT.

Vēl neesi IQOS CARE PLUS programmas dalībnieks? Izlasi vairāk par bezmaksas apdrošināšanu un citiem atbalsta un palīdzības pakalpojumiem , kas pieejami IQOS īpašniekiem un to, kā reģistrēt savu ierīci: ŠEIT.