Apmaiņas programma: nomaini savu esošo ierīci uz IQOS 3 DUO!

Jaunā Apmaiņas programma piedāvā iespēju iemainīt jebkuru IQOS ierīci pret atlaidi IQOS 3 DUO. Izmanto Apmaiņas programmas priekšrocības, lai iegūtu jaunāko IQOS par izdevīgāku cenu un veicinātu ilgtspējīgu patēriņu.

 

IQOS atbalsta atbildīgu pieeju patēriņam

Atbildīga patēriņa tēma kļūst arvien aktuālāka visā pasaulē. Klimata pārmaiņas un vides pētījumu rezultāti mudina mūs pārdomāt savus paradumus un meklēt jaunus veidus, kā patērēt atbildīgi. IQOS Apmaiņas programma sniedz iespēju atbalstīt atbildīgu patēriņu: visas atgrieztās IQOS ierīces tiks pārstrādātas vai izmantotas ilgtspējīgā veidā. Visas IQOS ierīces iespējams arī nodot jebkurā IQOS veikalā Latvijā - mēs apņemamies tās iznīcināt vai pārstrādāt, respektējot vidi.

 

Apmaiņas programma: kāda ir atlaide IQOS 3 DUO?

Katras reģistrētas IQOS ierīces īpašnieki var izmantot Apmaiņas programmas priekšrocības mūsu e-veikalā, neatkarīgi no pašlaik izmantotā modeļa. Īpašā IQOS 3 DUO cena nav atkarīga no atgrieztās IQOS ierīces stāvokļa: 10 EUR atlaide jaunai ierīcei tiek piemērota, atgriežot arī ierīces, kas vairs nestrādā.

PIRKT TAGAD

 

Svarīgi! Iepazīsties ar Apmaiņas programmas būtiskākajām detaļām

  • Pasūtot IQOS 3 DUO ierīci Apmaiņas programmas ietvaros, saņemsi pilnīgi jaunu ierīci – kastītē un ar visiem nepieciešamajiem aksesuāriem, lai lietotu ierīci. 

  • Pasūtījuma saņemšanas vai izņemšanas laikā Tev būs jāatgriež abas savas vecās ierīces daļas (IQOS 2.4, IQOS 2.4 Plus vai IQOS 3 portatīvais lādētājs un turētājs vai visa IQOS 3 MULTI ierīce). 

  • Ja Tev ir tikai viena divdaļīgas IQOS ierīces daļa (portatīvais lādētājs vai turētājs), Tu, diemžēl, nevari piedalīties Apmaiņas programmā. 

  • Tev nav jāatgriež oriģinālie lādēšanas aksesuāri un IQOS iepakojums. Iesakām pirms nodošanas noņemt visus atsevišķi iegādātos IQOS aksesuārus (uzgaļus, ietvarus, vāciņus utt.). 

  • Atlaide tiek piemērota vienreiz – vienai ierīcei, kas reģistrēta personīgajā IQOS kontā. 

  • Lūdzu, ņem vērā, ka atgrieztā vecā ierīce kļūs par Apmaiņas programmas organizatora īpašumu, un tiks nodota tālākai izmantošanai, pārstrādei vai iznīcināšanai. Ja, saistībā ar pirkuma noteikumiem un nosacījumiem, izlemsi atgriezt jauno ierīci, Tu saņemsi atpakaļ samaksāto naudas summu, taču vecā ierīce Tev atgriezta netiks.

Vairāk, ko atklāt ar myIQOS.

Atbalsts, uz kuru vari paļauties. Priekšrocības, kas nodrošina Tavas vajadzības.

Atbalsts, uz kuru vari paļauties.

Uzzini, kā gūt vislabāko IQOS pieredzi, izmantojot mūsu atbalsta lapas.

IQOS Klubs.

Izmanto visas IQOS Kluba priekšrocības, reģistrējot ierīci!

Priekšrocības Tev.

Uzzini par īpašajiem piedāvājumiem, IQOS draudzīgām vietām un daudz ko citu!