Ātrāks. Spēcīgāks. Labāks.

theme.block.faster_stronger_better.image_alt
iqos 3

IEPAZĪSTIES AR JAUNO IQOS 3

iqos 3

IQOS 3 ir jauna, divdaļīga tabakas karsēšanas ierīce. Jauna dizaina portatīvais lādētājs, kas nodrošina uzlādi 20 tabakas lietošanas reizēm.

Tas ideāli sader ar mazāko turētāju, kas ir aprīkots ar jauno ProtectPlus™ sistēmu, nodrošinot ilgstošu aizsardzību un uzticamību.

Atrodi to, kas Tev piestāv vislabāk, iepazīstoties ar plašāko IQOS aksesuāru klāstu un četrām jaunām, izsmalcinātām ierīču krāsām: Warm White, Velvet Grey, Stellar Blue and Brilliant Gold.

Velti laiku, lai izvēlētos savu jauno IQOS 3

IQOS 3 ir nākamais solis karsējamās tabakas tehnoloģijas attīstībā, kas no jauna definē elegances un intuīcijas jēdzienus, radot tādu pašu pieredzi, kāda tika ieviesta līdz ar pirmajām IQOS ierīcēm. Iedvesmojoties no IQOS lietotājiem, jaunais IQOS 3 ir labākais IQOS, kāds jebkad ir bijis.

theme.block.meet_the_new_iqos3_bottom.half_alt
theme.block.meet_the_new_iqos3_bottom.half_alt
theme.block.iqos_features.image_alt

Kompakts dizains:

Jaunais IQOS 3 ir kļuvis vēl ergnonomiskāks un piedāvā kompaktu dizainu — no eleganti noapaļoto malu izliekumiem līdz augstākās klases apdarei.

IQOS Protect Plus™ sistēma:

Aizsardzība un ilgtspējība ir uzlabotas, pateicoties izturīgajam apvalkam, kas nodrošina triecienizturību, ilgāku baterijas kalpošanas laiku un jaunais dizaina vāciņš atverei, kas uzlabo lietošanas komfortu.

Personalizē savu IQOS:

Izmēģini jaunā IQOS 3 stilus ar vairāk kā 500 kombinācijām, lai to personalizētu.
theme.block.iqos_features.image_alt

JAUNS, KOMPAKTS DIZAINS

iqos 3

JAUNS, KOMPAKTS DIZAINS

Absolūti jaunais dizains apvieno IQOS 3 skaistumu un funkciju. Malas ir eleganti veidotas, lai ierīce dabiskāk iegultu rokā, savukārt mehāniskās pogas ir pārvietotas, lai nodrošinātu labāku intuitīvu piekļuvi. Pārveidotais vāciņš nevainojami atveras no sāna, lai skatam pavērtu mazāko jebkad radīto IQOS turētāju. Uzlabotās vibrācijas un gaismas diodes apgaismojuma funkcijas ar katru lietošanas reizi nodrošina ērtāku pieredzi. Šī inovatīvā tabakas kasēšanas ierīce ir pieejama četrās izsmalcinātās krāsās, nodrošinot jaunu bezdūmu pieredzi.

IQOS PROTECTPLUS™ SISTĒMA

iqos 3

IQOS PROTECTPLUS™ SISTĒMA

IQOS 3 ir radīts, lai kalpotu ilgi. Mūsu jaunajā IQOS ProtectPlus™ sistēmā ir izmantoti izturīgi materiāli un pastiprināta konstrukcija, lai aizsargātu karsējamās tabakas ierīci. Izturīgs ārējais apvalks nodrošina triecienizturību, savukārt ar stresa testu pārbaudītās vāciņa atveres pat pēc daudzām lietošanas reizēm nodrošina garantētu funkcionalitāti. IQOS ir radīts, lai nodrošinātu ilgāku baterijas kalpošanas laiku. Jaunais IQOS 3 ir izstrādāts, lai turpinātu darboties lielākā temperatūras diapazonā, garantējot funkcionalitāti zemas temperatūras laikapstākļos. Atpūšaties iekštelpās vai brīvā dabā — līdzās būs IQOS 3.

PADARI TO PAR SAVU

iqos 3

PADARI TO PAR SAVU

Krāsains. Elegants. Neaizmirstams. Aksesuāri ir ražoti no augstākās kvalitātes materiāliem, lai aizsargātu IQOS 3 un perfekti papildinātu Tavu dzīvesveidu. Iepazīsti vairāk nekā 500 kombinācijas ar jauniem žilbinošiem uzgaļiem, vāciņiem un ādas ietvariem, lai nodrošinātu nevainojamu akcentu IQOS ierīcei jebkurā dzīves situācijā. Neatkarīgi no tā, vai atrodies pludmalē, ejat pa pilsētas ielām vai dodaties pārgājienā kalnos, nodrošini visu nepieciešamo, lai gūtu labāko pieredzi ar IQOS.
IEGĀDĀTIES

PĀRMAIŅAS IR PIEVILCĪGAS

iqos 3

PĀRMAIŅAS IR PIEVILCĪGAS

IQOS 3 ir solis tabakas karsēšanas tehnoloģijas attīstībā, kas ietver labāko no mūsu klasiskajām karsēšanai, nevis dedzināšanai paredzētajām ierīcēm un pārvērš to uzlabotā elegances, dizaina un intuīcijas pasaulē. Ar jauno IQOS 3 pārmaiņas ir patiesi pievilcīgas. Trīs gadu laikā mēs esam noskaidrojuši, kas nepieciešams, lai padarītu IQOS lietošanu par labāko jebkad piedzīvoto pieredzi. Mūsu vīzija ir izmantot pilnīgi pārveidotu dizainu, elastīgāku formu, ilgāku baterijas kalpošanas laiku un vēl lielāku IQOS aksesuāru klāstu, lai Tava pieredze sasniegtu jaunas virsotnes. Tas ir jaunais IQOS 3. Tā ir ierīce, kas tika gaidīta.

ŠĪ PRODUKTA LIETOŠANA NAV BEZ RISKA. IQOS IR PAREDZĒTS TIKAI PILNGADĪGIEM TABAKAS LIETOTĀJIEM.

Par IQOS 3

2019. SIA Philip Morris Latvia, Krišjāņa Valdemāra iela 62, Rīga, LV-1013. +371 6 7201201 Visas tiesības aizsargātas.