Apmaiņas programma.

Atjaunini savu ierīci uz jaunu IQOS ORIGINALS DUO ar 10 EUR atlaidi, atgriežot savu veco ierīci.

Kā lietot Apmaiņas programmu e-veikalā?

Izvēlies vēlamās krāsas IQOS ORIGINALS DUO.

Iegūsti izvēlēto ierīci par 39 EUR.

Izvēlies savu veco ierīci, kuru vēlies apmainīt.

Tev ir jāatgriež jebkura IQOS ierīce, kas ir piesaistīta Tavam profilam iqos.com mājaslapā.

Atgriez veco ierīci piegādes vai izņemšanas brīdī.

Kad saņemsi jauno IQOS ierīci, Tev tiks prasīts atgriezt veco ierīci.

IQOS ORIGINALS DUO komplekts

Pazīstama tehnoloģija ar 2 secīgām lietošanas reizēm 4 jaunās krāsās.

39,00 €
Silver
Cena

Biežāk uzdotie jautājumi

IQOS ORIGINALS DUO. Izmantojot Apmaiņas programmu, saņemsi jaunas IQOS ORIGINALS DUO ierīces komplektu oriģinālajā iepakojumā, kurā ietilpst USB uzlādes kabelis, tīrītājs un tīrīšanas irbuļi.
Pret IQOS ORIGINALS DUO var tikt apmainīta IQOS 2.4, IQOS 2.4 Plus, IQOS 3, IQOS 3 DUO vai IQOS 3 MULTI ierīce. Ierīcei, ko vēlies atgriezt, ir jābūt reģistrētai Tavā profilā iqos.com mājaslapā.
Apmaiņas programmā derīgas ir gan ierīces, kas darbojas, gan ierīces, kas nedarbojas.
Jā, Tu vari izvēlēties jebkuru ierīces krāsu, ieskaitot ierobežotā izdevuma ierīču.
Nē, oriģinālais iepakojums, uzlādes kabelis un citi aksesuāri nav jāatgriež. Jāatgriež ir tikai vecais lādētājs un turētājs. Mēs iesakām noņemt visus aksesuārus (vāciņus, uzgaļus utt.).
Apmaiņas programmu gada laikā vari izmantot ne vairāk kā 3 reizes.
Vari tajā piedalīties iqos.com mājaslapā, uzklikšķinot uz “Apmaini tagad” sadaļas, IQOS veikalos visā Latvijas teritorijā vai un jebkurā Viada degvielas uzpildes stacijā.
Vari to saņemt, pasūtot bezmaksas piegādi ar kurjeru, izņemt jebkurā IQOS veikalā visā Latvijas teritorijā vai Viada degvielas uzpildes stacijās.

Ja izmanto Apmaiņas programmu virtuāli, t.i., iqos.com mājaslapā un saņem savu IQOS ORIGINALS DUO ierīci ar kurjera palīdzību, saņemšanas brīdī vecā ierīce Tev jāatdod kurjeram.

Ja izmanto Apmaiņas programmu IQOS veikalos, savu IQOS ORIGINALS DUO Tu saņem nekavējoties un tajā brīdī Tev arī veikala personālam jāatgriež sava vecā ierīce. Mūsu darbinieki Tev palīdzēs jauno ierīci reģistrēt.

Ja izmanto Apmaiņas programmu Viada degvielas uzpildes stacijā, savu IQOS ORIGINALS DUO Tu saņem nekavējoties un tajā brīdī Tev arī jāatgriež sava vecā ierīce Viada pārdevējam.

Nē. Ja Apmaiņas programmā vēlies apmainīt ierīci, kas oriģināli sastāv no 2 daļām, Tev jāatgriež tās abas.
Jā, vari piedalīties programmā, pat ja turētājs un lādētājs ir no dažādām ierīcēm. Tām gan ir jābūt viena modeļa ierīcēm, piemēram, IQOS 2.4 Plus turētājs un IQOS 2.4 Plus lādētājs no dažādiem ierīču komplektiem. Abiem ierīču komplektiem jābūt reģistrētiem Tavā profilā iqos.com mājaslapā.
Jā, tāpat kā jebkurai citai IQOS ierīcei, tai 1 gadu būs spēkā Nejaušu bojājumu novēršanas pakalpojums (ja ierīce ir reģistrēta profilā) un 2 gadu garantija.
Nē, IQOS ierīces iegādei vienlaikus vari izmantot tikai vienu no mūsu programmām - piemēram, IQOS Kluba punktus Apmaiņas programmā izmantot nedrīkst.
Zvani uz IQOS Klientu apkalpošanas centru pa tālruni 800 200 90 vai dodies uz tuvāko IQOS veikalu, lai atrisinātu situāciju.

Svarīgi! Uzzini detalizētāk par Apmaiņas programmu.