Kāpēc IQOS aerosolā ir zemāks oglekļa monoksīda līmenis?

Karsējamās tabakas produkti uzrāda daudz zemākus oglekļa monoksīda rādītājus

Pilngadīgi smēķētāji bieži uztraucas, ka smēķēšana rada lielu oglekļa monoksīda (CO) daudzumu. Šīs bažas nereti tiek attiecinātas arī uz bezdūmu tabakas alternatīvām, lai gan tam nav pamata.

Kas ir oglekļa monoksīds?

Oglekļa monoksīds ir indīga un bezkrāsaina gāze bez smaržas. Tas dažādos daudzumos atrodams gan iekštelpu, gan āra gaisā no transportlīdzekļu izplūdes gāzēm, kā arī gāzes un malkas krāsnīm.

Oglekļa monoksīds cigarešu dūmos

Cigaretēs tiek dedzināta tabaka, kas rada lielu CO daudzumu. Kad cilvēks, smēķējot cigareti, ieelpo tās dūmus, tiek ieelpots CO, kas pēc tam caur plaušām uzsūcas asinīs. CO ir viena no tām cigarešu dūmu sastāvdaļām, par kurām bieži tiek uzskatīts, ka tās visdrīzāk veicina smēķēšanas kaitīgo ietekmi uz veselību.Tas ir bīstami ne tikai smēķētājam, bet arī apkārtējiem cilvēkiem.

Degšanas iztrūkums ievērojami samazina CO līmeni

IQOS tabakas karsēšanas tehnoloģija tika radīta ar mērķi vienlaikus novērst degšanu un samazināt aerosolā atrodamo kaitīgo un potenciāli kaitīgo vielu līmeņus salīdzinājumā ar cigarešu dūmos atrodamajiem. 

IQOS izmanto tehnoloģiju, kas tabaku karsē, nevis dedzina. Karsējot tabaku ar IQOS, izdalās aerosols, kas vidēji satur par 98% mazāk CO un ievērojami zemāku citu kaitīgu ķīmisko vielu daudzumu, salīdzinot ar cigarešu dūmiem.*

Svarīga informācija: Tas nenozīmē, ka risks samazinās par 98%. IQOS nav bez riska un satur nikotīnu, kas izraisa atkarību. Produkts paredzēts tikai pilngadīgiem lietotājiem.

 

 

*Avots: mēs veicām mērījumus, kuros vadošo sabiedrības veselības iestāžu noteiktu kaitīgu ķīmisko vielu (izņemot nikotīnu) līmeņi IQOS aerosolā bija vidēji par 95% zemāki nekā cigarešu dūmos.

Šis produkts ir paredzēts tikai pilngadīgiem lietotājiem un nav bez riska. Nikotīns izraisa atkarību.

 

Vairāk, ko atklāt ar myIQOS.

Atbalsts, uz kuru vari paļauties. Priekšrocības, kas nodrošina Tavas vajadzības.

Atbalsts, uz kuru vari paļauties.

Uzzini, kā gūt vislabāko IQOS pieredzi, izmantojot mūsu atbalsta lapas.

IQOS Klubs.

Izmanto visas IQOS Kluba priekšrocības, reģistrējot ierīci!

Priekšrocības Tev.

Uzzini par īpašajiem piedāvājumiem, IQOS draudzīgām vietām un daudz ko citu!