Iepazīstinām ar IQOS ORIGINALS DUO: jauns stils, jau zināmas funkcijas

Iepazīstinām ar IQOS ORIGINALS DUO: jauns stils, jau zināmas funkcijas

Iepazīsti jaunāko papildinājumu IQOS produktu klāstā - IQOS ORIGINALS DUO. Tam ir pārbaudīta, uzticama tehnoloģija un jau zināmas funkcijas, taču jauns, dinamisks stils. Lieliska iespēja atsvaidzināt savu IQOS pieredzi! 

Tehnoloģija, kurai vari uzticēties

Tā pati laika pārbaudi izturējusī HeatControl™ tehnoloģija ar unikālo keramikas asmeni, kas izmantota iepriekšējos IQOS modeļos, tiek izmantota arī IQOS ORIGINALS DUO. Keramikas asmens ar zelta un platīna ielaidumiem optimāli karsē tabakas vienību, nededzinot to. Pilnībā uzlādēta ierīce nodrošina 20* karsēšanas ciklus un var tikt izmantota divas reizes pēc kārtas. Tāpat kā citas, arī šī IQOS ierīce piedāvā pieredzi bez nepatīkama aromāta, dūmiem un pelniem. 

Stils, kas ir dinamikas pilns

IQOS ORIGINALS DUO ir unikāls, divdaļīgs formāts (turētājs un portatīvais lādētājs) un tas piedāvā daudz saskaņošanas iespēju ar personīgo stilu. Apskati jaunās, dinamiskās krāsas - spilgto Turquoise, satriecošo Silver, ugunīgo Scarlet un stilīgo Slate. Papildus tam esam pievienojuši redzamāku pogu uz ierīces korpusa, kas piedod tai jaunu izskatu un sajūtas. Ierīcei ir neskaitāmi daudz personalizēšanas iespēju, pateicoties krāsainajiem aksesuāriem, kas ļauj piešķirt ierīcei stilu un aizsargāt to. 

Vieglāka kopšana

Komplektā ar IQOS ORIGINALS DUO nāk jaunais duālais tīrītājs, kas atvieglos ierīces kopšanu. Lai nodrošinātu vislabāko pieredzi, IQOS ORIGINALS DUO ir regulāri jātīra. Jaunais duālais tīrītājs ļauj to izdarīt ātrāk un efektīvāk. Viena tā puse iztīra Tava IQOS turētāja karsēšanas kameru, bet otra palīdz atbrīvoties no tabakas atlikumiem ap asmeni. Vēl labākam rezultātam pabeidz procesu ar tīrīšanas irbuli. Lieto irbuli saudzīgi, neaizskarot karsēšanas asmeni. Atceries – ja tikko esi ierīci lietojis, pirms tīrīšanas ļauj tai atdzist.  

Vēlies atsvaidzināt savu IQOS pieredzi? 

Jaunais IQOS ORIGINALS DUO ir pieejams mūsu Apmaiņas programmā. Ko tas nozīmē? Ja Tev ir veca IQOS ierīce (modelis un stāvoklis nav būtisks), kura ir reģistrēta Tavā kontā, atnes to mums un saņem jauno IQOS ORIGINALS DUO ar 10 EUR atlaidi.  
 
*Atkarīgs no baterijas nolietojuma un lietošanas paradumiem. 
 
Gatavs izvēlēties savu ierīci? Vairāk par to vari uzzināt šeit.