Ceļošana ar IQOS

Plānojot savu ceļojumu uz jauniem galamērķiem, uzzini par valstīm, kur vari iegādāties IQOS un ar to saistītos produktus, kā arī vietas, kur IQOS īpašnieki var saņemt Klientu apkalpošanas pakalpojumus.

IQOS ierīces, aksesuārus un ar to saistītus produktus vari iegādāties valstīs, kur atrodas oficiālie IQOS veikali. Ņem vērā, ka produktu sortiments un cenas citās valstīs un Latvijā var atšķirties.

Valstis, kur vari iegādāties IQOS produktus

Eiropa: Andora, Armēnija, Bulgārija, Horvātija, Kipra, Čehija, Dānija, Francija, Vācija, Grieķija, Ungārija, Itālija, Latvija, Moldova, Monako, Nīderlande, Polija, Portugāle, Rumānija, Krievija, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Spānija, Šveice, Ukraina, Apvienotā Karaliste.

 

Ziemeļamerika/Dienvidamerika: Kanāda, Kolumbija, Kirasao sala, Dominikānas Republika, Gvatemala.

 

Āfrika: Dienvidāfrika, Reinjona, Kanāriju salas.

 

Āzija/Austrālija: Japāna, Koreja, Malaizija, Jaunzēlande, Kazahstāna, Izraēla, Palestīna.

 

Valstu saraksts var tikt atjaunots, tāpēc seko informācijai ŠEIT.

 

Valstis, kur vari saņemt starptautisku atbalstu

IQOS starptautiskais atbalsts ir pieejams valstīs, kur pārdod IQOS ierīces. Valstu saraksts ir redzams iepriekš.

 

Ja Tavai IQOS ierīcei rodas darbības traucējumi ceļojuma laikā ārpus Latvijas, zvani starptautiskajam klientu apkalpošanas centram: +800 2559 2559 vai +302112116043.

 

Sarunas laikā noteiksim Tavas ierīces problēmu un informēsim Tevi, kur un kā nefunkcionējošo ierīci varēsi nomainīt pret jaunu. Sīkāku informāciju par noteikumiem un nosacījumiem meklē ŠEIT.