Izmēģini IQOS 14 dienas bez maksas.

Pēc izmēģinājuma varēsi iegādāties IQOS ORIGINALS DUO vai lil SOLID 2.0.

Kā darbojas IQOS izmēģinājuma programma

Bez priekšapmaksas

Ievadi savus personas datus un saņem ierīci. Bez kredītkartes datiem vai papildu saistībām.

Ar piegādi jebkurā vietā

Saņemšana IQOS veikalos, Viada degvielas uzpildes stacijās vai ar kurjera piegādi. Mēs piegādāsim ierīci neatkarīgi no tā, kurā Latvijas vietā Tu atrodies.

Uzzini visu

14 dienu izmēģinājuma perioda laikā mēs sniegsim Tev visu nepieciešamo informāciju par ierīci.

IQOS atgriešana

Tu varēsi atgriezt ierīci bez maksas, nododot to kādā no mūsu veikaliem, uzticot piegādi kurjeram, izmantojot pakomātu vai atgriežot Viada DUS.

Ierīces, kuras var iegādāties pēc IQOS izmēģinājuma.

Noderīga informācija

Nē. Taču karsējamās tabakas vienības ir pieejamas iegādei “Circle K”, “Viada”, “Virši”, “Rimi”, “Maxima”, "Narvesen", “TOP”, "Elvi", AlkOutlet", "Astarte Nafta", “Latvijas Balzams”, “PROMO Cash&Carry”, “Vynoteka”, “Caffeine”, “SuperAlko“, “KOOL“, "Sky" un citās mazumtirdzniecības tīklu tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Mēs sagaidām, ka Tu pienācīgi rūpēsies par ierīci izmēģinājuma laikā. Tajos retajos gadījumos, kad ierīce tiek pazaudēta vai sabojāta, mēs izskatām katru situāciju individuāli.

Tavs izmēģinājuma periods sāksies brīdī, kad saņemsi ierīci un turpināsies 14 dienas no saņemšanas datuma.

Nē, mēs aizdodam testēšanai IQOS 3 DUO ierīces, bet pārdodam tikai pilnīgi jaunas IQOS ORIGINALS DUO un lil SOLID 2.0 ierīces. Pēc izmēģinājuma perioda beigām Tu atgriezīsi mums IQOS 3 DUO un varēsi izvēlēties un pasūtīt pilnīgi jaunu IQOS 3 DUO vai lil SOLID 2.0 iekārtu mūsu tīmekļa vietnē IQOS.com, kādā no IQOS veikaliem vai mūsu partneru tirdzniecības vietām.

Piegādes process parasti aizņem dažas dienas. Tu nekavējoties saņemsi e-pasta ziņojumu ar aicinājumu apstiprināt aizņemšanās nosacījumus. Kad būsi tos apstiprinājis, mēs apstrādāsim aizņemšanās pieprasījumu aptuveni 1 darba dienas laikā. Atkarībā no izvēlētā piegādes veida, mēs vai nu nosūtīsim Tev ierīci, vai arī nosūtīsim apstiprinājumu, ka vari ierasties IQOS veikalā vai Viada DUS, lai paņemtu to.

Tu saņemsi izmēģinājuma ierīci, kuras krāsu aizņemšanās periodam izvēlēties nevarēsi. Ja pēc izmēģinājuma perioda beigām izlemsi ierīci iegādāties, varēsi izvēlēties jebkuru pieejamo krāsu un saņemt pilnīgi jaunu ierīci.

Pēc 14 dienu izmēģinājuma perioda beigām saņemsi e-pasta ziņojumu, kas ļaus Tev izvēlēties vēlamo ierīces atgriešanas veidu: kurjera pakalpojums, pakomāts, personiska atgriešana kādā no mūsu veikaliem vai kādā no Viada DUS. Vai arī Tu vari vienkārši pastāstīt savam IQOS ekspertam, ka vēlies atgriezt ierīci un mēs organizēsim Tev ērtāko atgriešanas veidu. Šie paši nosacījumi ir spēkā arī tad, ja vēlies atgriezt ierīci pirms izmēģinājuma perioda beigām.