Roka, kas tur Moss Green IQOS ILUMA ierīci.

Izmēģini jauno IQOS ILUMA ONE 14 dienas!

Roka, kas tur Moss Green IQOS ILUMA ierīci.
Ja vēl domā par IQOS iegādi, reģistrējies izmēģinājumam, lai pirms iegādes pārliecinātos, ka IQOS ILUMA ir īstā izvēle.
Ja jau esi IQOS vai lil SOLID lietotājs – apskati Apmaiņas programmu vai 30 dienu naudas atmaksas garantijas iespēju.

Kā darbojas IQOS izmēģinājuma programma?

Reģistrējies bez maksas

Ievadi savus personas datus un saņem izmēģinājuma ierīci. Nekādu kredītkaršu datu, nekādu maksājumu, nekādu saistību.

Saņem ierīci jebkur

Saņem savu ierīci IQOS veikalos, VIADA degvielas uzpildes stacijās vai ar kurjera starpniecību. Lai arī kur Latvijā Tu atrasots, mēs Tev to piegādāsim.

Iemācies lietot

Tev būs pieejama visa nepieciešamā informācija – papīra un digitāla formāta lietošanas instrukcija, kā arī varēsi sazināties ar IQOS ekspertu, kurš atbildēs uz visiem Taviem jautājumiem.

Atgriezt ir vienkārši

Savu ierīci vari atgriezt bez maksas – atnesot to uz IQOS veikalu, VIADA degvielas uzpildes staciju, nododot kurjeram vai atsūtot ar pakomātu.

Noderīga informācija

Pēc 14 dienu izmēģinājuma perioda beigām saņemsi e-pasta ziņojumu, kas ļaus Tev izvēlēties vēlamo ierīces atgriešanas veidu: kurjera pakalpojums, pakomāts, personiska atgriešana kādā no mūsu veikaliem vai kādā no VIADA degvielas uzpildes stacijām. Vai arī Tu vari vienkārši pastāstīt savam IQOS ekspertam, ka vēlies atgriezt ierīci un mēs organizēsim Tev ērtāko atgriešanas veidu. Šie paši nosacījumi ir spēkā arī tad, ja vēlies atgriezt ierīci pirms izmēģinājuma perioda beigām.

Ierīce uz izmēģinājuma periodu ir IQOS ILUMA ONE, taču tu vari izvēlēties ierīces krāsu atbilstoši tirdzniecības vietas pieejamībai.

Ja nolem iegādāties ierīci pēc izmēģinājuma perioda beigām, vari izvēlēties vēlamo modeli un krāsu atbilstoši savām personīgajām vēlmēm un iegūt pilnīgi jaunu ierīci.

Piegādes process parasti aizņem dažas dienas. Tu nekavējoties saņemsi e-pasta ziņojumu ar aicinājumu apstiprināt aizņemšanās nosacījumus. Kad būsi tos apstiprinājis, mēs apstrādāsim aizņemšanās pieprasījumu aptuveni 1 darba dienas laikā. Atkarībā no izvēlētā piegādes veida, mēs vai nu nosūtīsim Tev ierīci, vai arī nosūtīsim apstiprinājumu, ka vari ierasties IQOS veikalā vai VIADA degvielas uzpildes stacijā, lai paņemtu to.

Mēs sagaidām, ka Tu pienācīgi rūpēsies par ierīci izmēģinājuma laikā. Tajos retajos gadījumos, kad ierīce tiek pazaudēta vai sabojāta, mēs izskatām katru situāciju individuāli.

Tavs izmēģinājuma periods sāksies brīdī, kad saņemsi ierīci un turpināsies 14 dienas no saņemšanas datuma.

Nē. Kad izmēģinājuma periods ir beidzies, ierīce ir jāatdod atpakaļ. Tu varēsi iegādāties pilnīgi jaunu IQOS ILUMA ONE, IQOS ILUMA, IQOS ILUMA PRIME vai lil SOLID ierīci IQOS veikalos vai mūsu partneru tirdzniecības vietās.

Nē, taču karsējamās tabakas vienības ir nopērkamas Circle K, VIADA, Virši, Rimi, Maxima, Narvesen, TOP, Elvi, AlkOutlet, Astarte Nafta, Latvijas Balzams, PROMO Cash&Carry, Vynoteka, Caffeine, SuperAlko, KOOL, Sky un citās mazumtirdzniecības vietās visā Latvijā. ​

Neizmanto IQOS ILUMA un TEREA karsējamās tabakas vienības ar iepriekšējo paaudžu IQOS, jo tas var izraisīt ierīces bojājumus. TEREA karsējamās tabakas vienības satur metāla detaļas. Uzglabā bērniem nepieejamā vietā, lai nepieļautu to izjaukšanu vai norīšanu. Skaties sadaļu - svarīga informācija.