Izstrāde desmit gadu garumā un miljardi investīciju

IQOS ir iprodukts, uz kura lietošanu ir vērts pāriet.

technology.block.header.img_alt

Labākais no tehnoloģijas Tavai lietošanai

Tehnoloģijas — ap to griežas pasaule. Gadu gaitā tā ir radikāli uzlabojusi mūsu dzīvi. Veidu, kā mēs strādājam, sazināmies, ceļojam. Un ar IQOS — veidu, kā mēs lietojam tabaku. <br> Taču tehnoloģijas iet rokrokā ar zinātni. Bez tās mēs nespētu radīt IQOS. Šī perfektais zinātnes un tehnoloģijas apvienojums ir palīdzējis izstrādāt alternatīvu smēķēšanai.

technology.block.block_type_8.half_heigt_image_alt
technology.block.block_type_8.half_heigt_image_alt

KARSĒŠANA SALĪDZINĀJUMĀ AR DEGŠANU

technology.block.heat_and_burn.alt

KARSĒŠANA SALĪDZINĀJUMĀ AR DEGŠANU

Tabakas karsēšana dedzināšanas vietā var šķist nenozīmīga atšķirība — tomēr tā uzlabo tabakas lietošanu. Aizdedzinot cigareti, tabakas degšanas temperatūra cigaretes galā ir vairāk nekā 800°C, kas rada dūmus un pelnus. IQOS uzkarsē tabaku līdz 350°C temperatūrai, radot tabakas garšu un nikotīnu, nededzinot tabaku.
technology.block.heating_and_burning_difference.image_alt

IQOS HEATCONTROL TEHNOLOĢIJA

technology.block.heating_and_burning_difference.image_alt

IQOS HeatControl™ tehnoloģija ir īpaši izstrādāta un patentēta, lai ar tās palīdzību uzraudzītu un kontrolētu IQOS karsējošā asmens temperatūru. Karsējošais asmens ir ražots no keramikas, kas satur platīna, zelta un sudraba līnijas. Pateicoties IQOS HeatControl(TM) tehnoloģijai, tabaka uzkarst līdz ideālajai temperatūrai, lai veiktu 14 ieelpas vai lietotu to aptuveni 6 minūtes (atkarībā no tā, kas iestājas ātrāk), nodrošinot nemainīgu tabakas aromātu bez degšanas.

KARSĒJAMĀS TABAKAS VIENĪBAS

technology.block.heets.alt

KARSĒJAMĀS TABAKAS VIENĪBAS

Atverot tabakas vienību iepakojumu, atklāsi, ka tās ir daudz īsākas par cigaretēm.
Aizdedzinot cigareti, tā turpina degt skābekļa un tabakas kombinācijas ietekmē, sadedzinot tabaku. Tas nodrošina enerģijas avotu, kas nepieciešams, lai iegūtu nikotīnu un garšu. Smēķējot cigareti, degšanas procesa laikā tiek zaudēta lielākā daļa (precīzāk, 2/3) tabakas.
IQOS HeatControl™ tehnoloģija izmanto karsējošo asmeni, lai uzkarsētu tabaku speciāli izstrādātās tabakas vienības iekšpusē. Tādējādi tiek aizvietota tabaka, kas sadeg cigaretē.

Par IQOS 3

2019. SIA Philip Morris Latvia, Krišjāņa Valdemāra iela 62, Rīga, LV-1013. +371 6 7201201 Visas tiesības aizsargātas.