KAS IR IQOS?


what_is_iqos.block.about_iqos.image_alt

IQOS ir inovatīva alternatīva tradicionālajai smēķēšanai

what_is_iqos.block.about_iqos.image_alt

Tā pamatā ir karsēšana. No tradicionālās smēķēšanas to atšķir pieeja, atbilstoši kurai tabaka tiek karsēta, nevis dedzināta. Pateicoties tabakas karsēšanai, IQOS dod iespēju sajust tabakas garšu.

what_is_iqos.block.about_us.image_alt

PAR MUMS

IQOS ražotājs ir Philip Morris International (PMI), viens no lielākajiem tabakas uzņēmumiem pasaulē. Tomēr nākotne izskatās citādi. Novatorisms ir mūsu būtība — viss sākās ar ieceri aizstāt smēķēšanu ar labākām alternatīvām. Tika piesaistīti labākie zinātnieki, ieguldīti vairāk nekā 3 miljardi dolāru un veltīti gandrīz 10 gadi, lai pilnveidotu IQOS dizainu, zinātni un tehnoloģiju, kāda tā ir zināma šodien. Pasaulē jau ir vairāk nekā 5 miljoni IQOS lietotāju.

what_is_iqos.block.about_us.image_alt

KĀ DARBOJAS IQOS

what_is_iqos.block.heating_vs_burning.alt

KĀ DARBOJAS IQOS

Jaunākā tehnoloģija un novatoriskā zinātne veido IQOS pamatu. Mēs zinājām, ka, lai uzsāktu tabakas nākotnes mainīšanu, būs nepieciešams milzīgs progress. Un ar IQOS tas ir panākts. Ar IQOS HeatControl(TM) tehnoloģiju iespējams uzkarsēt tabaku līdz 350°C, nededzinot to. Rezultāts? Tabakas garša — nekādas liesmas, nekādu dūmu, nekādu pelnu.
Uzzināt vairāk

IQOS IERĪCES

IQOS 3
JAUNAIS

Stiprāks, ātrāks, labāks. Mūsdienīgs dizains, uzlabota funkcionalitāte, plašs pielāgošanas opciju klāsts — tas tiešām ir visu laiku labākais IQOS.

IQOS 3 MULTI
JAUNAIS

Universālais kabatas lieluma risinājums — lietojams viens vai arī papildinās Tavu esošo IQOS pieredzi.

IQOS 2.4 PLUS

Klasisks, intuitīvs un lietotājiem ērts.

IQOS ĪPAŠĪBAS

Tradicionālās smēķēšanas pieredzes mainīšana, lai panāktu uzlabošanos, ir mūsu prioritāte. Un IQOS īpašības izsaka daudz — nekādas liesmas, nekādu dūmu, nekādu pelnu un mazāk spēcīgs aromāts.

Uzzināt vairāk

what_is_iqos_block.alt_text
2019. SIA Philip Morris Latvia, Krišjāņa Valdemāra iela 62, Rīga, LV-1013. +371 6 7201201 Visas tiesības aizsargātas.