IQOS - LABĀKA ALTERNATĪVA SMĒĶĒŠANAI

Tā pamatā ir karsēšana. No tradicionālās smēķēšanas to atšķir pieeja, atbilstoši kurai tabaka tiek karsēta, nevis dedzināta. Pateicoties tabakas karsēšanai, IQOS dod iespēju sajust tabakas garšu.

GUDRS TABAKAS LIETOŠANAS VEIDS

theme.block.90_less_chemicals.alt

GUDRS TABAKAS LIETOŠANAS VEIDS

Ja meklē alternatīvu smēķēšanai, IQOS ir risinājums.

IQOS rada vidēji par 95% mazāk kaitīgo vielu nekā cigaretes.* Pilnībā pārejot uz IQOS lietošanu, veselībai, iespējams, tiks radīts mazāks risks nekā tad, ja turpina smēķēt.

Svarīga informācija: Tas nenozīmē, ka risks tiek samazināts par 95%. IQOS lietošana nav bez riska.

Avots: * Vidējais kaitīgo ķīmisko vielu (izņemot nikotīnu) daudzuma samazinājums, salīdzinot ar standarta cigaretes dūmiem (3R4F). Vidējā samazinājuma vērtība plašā kaitīgu un potenciāli kaitīgu ķīmisko vielu koncentrāciju diapazonā, no 2008. līdz 2017. gadam mērījumus veicot IQOS aerosolā salīdzinājumā ar koncentrācijām vairāk nekā 1600 cigarešu zīmolu dūmos vairāk nekā 40 valstīs. Aerosola un dūmu paraugu vākšana notika Kanādas Veselības aizsardzības ministrijas uzraudzītā intensīvā mašīnsmēķēšanas režīmā. Samazinājuma aprēķini neietvēra nikotīnu.

IQOS īpašības

NO FIRE, NO BURN
NEKĀDU LIESMU, NEKĀDAS DEGŠANAS
Smokes
NEKĀDU DŪMU
smell like you, not like smoke
SMARŽO PĒC SEVIS, NEVIS PĒC TABAKAS
Switch
ĒRTI LIETOT

LABĀKAIS NO TEHNOLOĢIJĀM TAVAI LIETOŠANAI

Tehnoloģijas — ap to griežas pasaule. Gadu gaitā tās ir radikāli uzlabojušas mūsu dzīvi. Veidu, kā mēs strādājam, sazināmies, ceļojam. Un ar IQOS — veidu, kā mēs lietojam tabaku.

Taču tehnoloģijas iet roku rokā ar zinātni. Bez tās mēs nespētu radīt IQOS. Šis perfektais zinātnes un tehnoloģiju apvienojums ir palīdzējis izstrādāt alternatīvu smēķēšanai.

img alt
img alt

KARSĒŠANA SALĪDZINĀJUMĀ AR DEGŠANU

theme.block.heating_vs_burning.alt

KARSĒŠANA SALĪDZINĀJUMĀ AR DEGŠANU

Tabakas karsēšana dedzināšanas vietā var šķist nenozīmīga atšķirība — tomēr tā uzlabo tabakas lietošanu. Aizdedzinot cigareti, tabakas degšanas temperatūra cigaretes galā ir vairāk nekā 800°C, kas rada dūmus un pelnus. IQOS uzkarsē tabaku līdz 350°C temperatūrai, radot tabakas garšu un nikotīnu, nededzinot tabaku.
IQOS Heatcontrol technologija

IQOS HEATCONTROL TEHNOLOĢIJA

IQOS Heatcontrol technologija

IQOS HeatControl™ tehnoloģija ir īpaši izstrādāta un patentēta, lai ar tās palīdzību uzraudzītu un kontrolētu IQOS karsējošā asmens temperatūru. Karsējošais asmens ir ražots no keramikas, kas satur platīna, zelta un sudraba līnijas. Pateicoties IQOS HeatControl(TM) tehnoloģijai, tabaka uzkarst līdz ideālajai temperatūrai, lai veiktu 14 ieelpas vai lietotu to aptuveni 6 minūtes (atkarībā no tā, kas iestājas ātrāk), nodrošinot nemainīgu tabakas aromātu bez degšanas.

KARSĒJAMĀS TABAKAS VIENĪBAS

theme.block.heets.alt

KARSĒJAMĀS TABAKAS VIENĪBAS

Atverot tabakas vienību iepakojumu, atklāsi, ka tās ir daudz īsākas par cigaretēm.

Aizdedzinot cigareti, tā turpina degt skābekļa un tabakas kombinācijas ietekmē, sadedzinot tabaku. Tas nodrošina enerģijas avotu, kas nepieciešams, lai iegūtu nikotīnu un garšu. Smēķējot cigareti, degšanas procesa laikā tiek zaudēta lielākā daļa (precīzāk, 2/3) tabakas.

IQOS HeatControl™ tehnoloģija izmanto karsējošo asmeni, lai uzkarsētu tabaku speciāli izstrādātās tabakas vienības iekšpusē. Tādējādi tiek aizvietota tabaka, kas sadeg cigaretē.

IQOS IERĪCES

IQOS 3
JAUNAIS

Stiprāks, ātrāks, labāks. Mūsdienīgs dizains, uzlabota funkcionalitāte, plašs pielāgošanas opciju klāsts — tas tiešām ir visu laiku labākais IQOS.

IQOS 3 MULTI
JAUNAIS

Universālais kabatas lieluma risinājums — lietojams viens vai arī papildinās Tavu esošo IQOS pieredzi.

IQOS 2.4 PLUS

Klasisks, intuitīvs un lietotājiem ērts.

IZMĒĢINI PIRMS IEGĀDĀJIES

Alt

IZMĒĢINI PIRMS IEGĀDĀJIES

Ir vērts apsvērt pāreju uz IQOS!
Ļauj mums to nodemonstrēt klātienē.
ES VĒLOS IZMĒĢINĀT IQOS

PAR MUMS

IQOS ražotājs ir Philip Morris International (PMI), viens no lielākajiem tabakas uzņēmumiem pasaulē. Tomēr nākotne izskatās citādi. Novatorisms ir mūsu būtība — viss sākās ar ieceri aizstāt smēķēšanu ar labākām alternatīvām. Tika piesaistīti labākie zinātnieki, ieguldīti vairāk nekā 3 miljardi dolāru un veltīti gandrīz 10 gadi, lai pilnveidotu IQOS dizainu, zinātni un tehnoloģiju, kāda tā ir zināma šodien. Pasaulē jau ir vairāk nekā 5 miljoni IQOS lietotāju.

theme.block.about_us.alt

ŠĪ PRODUKTA LIETOŠANA NAV BEZ RISKA. IQOS IR PAREDZĒTS TIKAI PILNGADĪGIEM TABAKAS LIETOTĀJIEM.

2019. SIA Philip Morris Latvia, Krišjāņa Valdemāra iela 62, Rīga, LV-1013. +371 6 7201201 Visas tiesības aizsargātas.