IQOS 3 DUO ierīce melnā krāsā

Kas ir IQOS?

IQOS 3 DUO ierīce melnā krāsā

IQOS ir inovatīva alternatīva tradicionālajai smēķēšanai. Tā pamatā ir karstums. No tradicionālajām cigaretēm to atšķir tabakas karsēšana, nevis dedzināšana.

PAR MUMS

PAR MUMS

IQOS ražotājs ir Philip Morris International (PMI), viens no lielākajiem tabakas uzņēmumiem pasaulē. Tomēr nākotne izskatās citādi. Novatorisms ir mūsu būtība — viss sākās ar ieceri aizstāt smēķēšanu ar labākām alternatīvām. Tika piesaistīti labākie zinātnieki, ieguldīti vairāk nekā 3 miljardi dolāru un veltīti gandrīz 10 gadi, lai pilnveidotu IQOS dizainu, zinātni un tehnoloģiju, kāda tā ir zināma šodien. Pasaulē jau ir vairāk nekā 5 miljoni IQOS lietotāju.

PAR MUMS

KĀ DARBOJAS IQOS

KĀ DARBOJAS IQOS

Jaunākā tehnoloģija un novatoriskā zinātne veido IQOS pamatu. Mēs zinājām, ka, lai uzsāktu tabakas nākotnes mainīšanu, būs nepieciešams milzīgs progress. Un ar IQOS tas ir panākts. Ar IQOS HeatControl(TM) tehnoloģiju iespējams uzkarsēt tabaku līdz 350°C, nededzinot to. Rezultāts? Tabakas garša — nekādas liesmas, nekādu dūmu, nekādu pelnu.
Uzzināt vairāk

IQOS IERĪCES

IQOS 3 DUO ierīce zeltā krāsā
JAUNAIS

Elegantais un kompaktais IQOS stils tagad ļauj to lietot divas reizes pēc kārtas, neuzlādējot turētāju.

IQOS 3 MULTI
 

Universālais kabatas lieluma risinājums — lietojams viens vai arī papildinās Tavu esošo IQOS pieredzi.

IQOS 2.4 PLUS

Klasisks, intuitīvs un lietotājiem ērts.

IQOS ĪPAŠĪBAS

Tradicionālās smēķēšanas pieredzes mainīšana, lai panāktu uzlabošanos, ir mūsu prioritāte. Un IQOS īpašības izsaka daudz — nekādas liesmas, nekādu dūmu, nekādu pelnu un mazāk spēcīgs aromāts.

Uzzināt vairāk

IQOS ĪPAŠĪBAS
2019. SIA Philip Morris Latvia, Krišjāņa Valdemāra iela 62, Rīga, LV-1013. +371 6 7201201 Visas tiesības aizsargātas.