IQOS DIAGNOSTIKAS RĪKS
IQOS ORIGINALS DUO Turētājs
IQOS ORIGINALS DUO Turētājs
Atpakaļ

Indikatori neieslēdzas - IQOS ORIGINALS DUO Turētājs

Ja IQOS ORIGINALS DUO turētājs neuzlādējas:

1. Mēģini uzlādēt turētāju, ievietojot to portatīvajā lādētājā. Pārliecinies, vai portatīvais lādētājs ir uzlādēts un ieslēgts*. Pēc īsas pogas nospiešanas, kas norāda, ka turētājs ir pilnībā uzlādēts, portatīvā lādētāja augšējie indikatori iedegsies trīs sekundes paliks vienmērīgi baltā krāsā.

2. Iespējams, ka turētāju un portatīvo lādētāju nepieciešams ATIESTATĪT. Ievieto turētāju portatīvā lādētājā un 10 sekundes turi nospiestu portatīvā lādētāja pogu. Turi nospiestu pogu, kamēr visi indikatori izslēdzas. Ierīce būs attiestatīta, kad visi indikatori īslaicīgi mirgos baltā krāsā.

3. Ja turētājs un portatīvais lādētājs nesavienojas pareizi, ierīce neuzlādējas. Izmanto IQOS tīrīšanas irbuli, lai notīrītu IQOS ORIGINALS DUO turētāja savienojuma vietu (turētāja apakšējā daļa) un portatīvā lādētāja kontaktu, noņemot tam vāciņa pārsegu, lai piekļūtu kontaktam.

* Vienreiz nospied portatīvā lādētāja pogu un pārbaudi, vai iedegas indikators. Ja nē, nospied un turi pogu vēlreiz 4 sekundes, lai to ieslēgtu. Portatīvā datora USB pieslēgvietām nav pietiekami daudz enerģijas, lai uzlādētu portatīvo lādētāju, ja tas ir pilnībā izlādējies.

Vai pēc šīm darbībām Tavs IQOS ORIGINALS DUO darbojas atbilstoši?