IQOS DIAGNOSTIKAS RĪKS
IQOS 3 Turētājs
IQOS 3 Turētājs
Atpakaļ

Indikatori neieslēdzas - IQOS 3 Turētājs

Pamēģini sekojošas darbības:

1. IQOS 3 turētāja savienotāja (ierīces apakšējā daļa) tīrīšanai izmanto IQOS tīrīšanas irbuli. Pārliecinies, ka savienotājs ir pilnībā sauss.

2. Pārbaudi, vai IQOS 3 portatīvais lādētājs ir ieslēgts (ON)*, pievienots strāvas kontaktligzdai** un vai tas ir uzlādēts (vismaz divi vienmērīgi degoši indikatori baltā krāsā).

3. Ievieto turētāju lādētājā (atceries, ka turētāja magnētiskajam savienotājam jābūt vērstam uz leju) un pagaidi 10 minūtes vai līdz brīdim, kad tas ir pilnībā uzlādēts (lādētāja augšējais indikators paliek vienmērīgi balts).

4. Atiestati portatīvo lādētāju (ar turētāju tā iekšienē): nospied un 8 sekundes turi portatīvā lādētāja pogu. Visi indikatori uz brīdi iedegsies baltā krāsā.

5. Ja iespējams, izmēģini savu turētāju ar citu portatīvo lādētāju, lai noskaidrotu, vai problēma nav portatīvajā lādētājā.

Ja pamani, ka problēma ir ar portatīvo lādētāju, lūdzu, atgriezies Mans IQOS sadaļā, izvēlies sadaļu “Portatīvais lādētājs” un pēc tam - “Indikatori nemirgo vai lādējot neieslēdzas”. Izpildi šo problēmu novēršanas procedūru, lai atrastu iespējamo risinājumu.

*Vienu reizi nospied portatīvā lādētāja pogu un pārbaudi, vai iedegas indikatori. Ja nē, nospied un turi pogu vēlreiz 4 sekundes.

**Portatīvā datora USB pieslēgvietām nav pietiekami daudz enerģijas, lai uzlādētu portatīvo lādētāju, ja tas ir pilnībā izlādējies.

Vai pēc šo darbību veikšanas Tava ierīce strādā veiksmīgi?