IQOS DIAGNOSTIKAS RĪKS
IQOS 3 Turētājs
IQOS 3 Turētājs
Atpakaļ

Indikators mirgo baltā krāsā - IQOS 3 Turētājs

Izmēģini sekojošus soļus:

1. IQOS 3 turētāja savienotāja (ierīces apakšējā daļa) tīrīšanai izmanto IQOS tīrīšanas irbuli. Pārliecinies, ka savienotājs ir pilnībā sauss.

2. Pārliecinies, vai IQOS 3 portatīvais lādētājs ir ieslēgts (ON*), pievienots strāvas kontaktligzdai** vai uzlādēts (vismaz 2 vienmērīgi degoši balti indikatori).

3. Ievieto turētāju portatīvajā lādētājā (atceries, ka turētāja magnētiskajam savienotājam jābūt vērstam uz leju) un pagaidi 10 minūtes vai līdz tas ir pilnībā uzlādēts (lādētāja augšējais indikators paliek vienmērīgi balts).

4. IQOS darbojas 0° - 50° C temperatūrā. Ja apkārtējās vides temperatūra ir zema, pamēģini vismaz 1 minūti pasildīt turētāju rokās.

5. Pārliecinies, ka nespied pogu uz turētāja pēc tam, kad indikators ir kļuvis vienmērīgi balts (pēc karsējamās tabakas vienības ievietošanas).

* Nospied lādētāja pogu vienreiz un paskaties, vai iedegas indikators. Ja neiedegas - nospied pogu vēlreiz un turi to nospiestu 4 sekundes.

** Portatīvā datora USB pieslēgvietām var nebūt pietiekami daudz jaudas, lai uzlādētu Tavu portatīvo lādētāju, ja tas ir pilnībā izlādējies.

Vai pēc šo soļu pārskatīšanas Tava ierīce darbojas veiksmīgi?