IQOS DIAGNOSTIKAS RĪKS
IQOS 3 DUO Turētājs
IQOS 3 DUO Turētājs
Atpakaļ

Citas problēmas

Ja IQOS ierīce nedarbojas, veic trīs šādas darbības:

1. Pareizi notīri ierīces galvenās zonas.
a) Notīri savu IQOS 3 Duo turētāju un uzgali ar IQOS  tīrītāju un tīrīšanas irbuļiem. Noskaties videoklipu “Kā pareizi tīrīt ierīci”, lai uzzinātu pareizo veidu, kā uzturēt ierīces tīras, nebojājot tās.
b) Izmanto IQOS tīrīšanas irbuli, lai notīrītu IQOS 3 Duo turētāja savienojuma vietu (ierīces apakšdaļu) un portatīvā lādētāja savienojuma vietu, noņemot vāciņa pārsegu.

2. Pareizi uzlādē portatīvo lādētāju un pārliecinies, ka tas ir ieslēgts.
a) Kad portatīvais lādētājs ir pievienots strāvai, uzlādē to 20 minūtes vai līdz tas ir pilnībā uzlādēts.
b) Pārbaudi, vai IQOS 3 Duo portatīvais lādētājs ir ieslēgts* un pievienots strāvai**. Noteikti izmanto oriģinālo IQOS AC jaudas adapteri un vadu.

* Vienreiz nospied portatīvā lādētāja pogu un pārbaudi, vai iedegas indikatori. Ja neieslēdzas, nospied un turi pogu vēlreiz 4 sekundes.

** Portatīvā datora USB pieslēgvietām var nebūt pietiekami daudz enerģijas, lai uzlādētu portatīvo lādētāju, ja tas ir pilnībā izlādējies.

3. Atiestati portatīvo lādētāju un turētāju.
a) Ievieto turētāju portatīvajā lādētājā (atceries, ka turētāja magnētiskajai savienojuma vietai jābūt vērstai uz leju) un atiestati portatīvo lādētāju (10 sekundes turi nospiestu portatīvā lādētāja pogu. Visi indikatori īslaicīgi mirgos baltā krāsā).

Vai pēc šīm darbībām Tavs IQOS 3 Duo darbojas atbilstoši?