IQOS DIAGNOSTIKAS RĪKS
IQOS 2.4 Turētājs
IQOS 2.4 Turētājs
Atpakaļ

Citas problēmas - IQOS 2.4 Turētājs

Izmēģini sekojošos soļus:

1. Iztīri IQOS 2.4 turētāju un uzgali ar IQOS tīrītāju un tīrīšanas irbuļiem. Noskaties video,“Kā tīrīt savu ierīci”, lai uzzinātu, kā pareizi uzturēt savu ierīci tīru, nesabojājot to.

2. Izmanto IQOS tīrīšanas irbuli, lai iztīrītu turētāja savienojuma vietu, kas atrodas turētāja apakšā.

3. Pārbaudi, vai IQOS 2.4 portatīvais lādētājs ir ieslēgts* un pieslēgts lādētājam**. Pārliecinies, ka izmanto oriģinālo IQOS AC jaudas adapteri un vadu.

4. Ievieto turētāju portatīvajā lādētājā (atceries, ka turētāja savienojuma vietai jābūt vērstai uz leju) un atiestati portatīvo lādētāju (nospied un turi ieslēgšanas pogu un Bluetooth pogu kopā 3 sekundes un atlaid. Visi indikatori iedegsies, kad atlaidīsi pogas).

5. Portatīvajam lādētājam un lādētājam esot pieslēgtam pie strāvas, gaidi 20 minūtes vai līdz brīdim, kad ierīce ir pilnībā uzlādējusies.

*Vienu reizi nospied portatīvā lādētāja ieslēgšanas pogu un gaidi, kad iedegsies indikatori. Ja neiedegas, nospied pogu vēlreiz un turi 3 sekundes.

**Portatīvo datoru USB pieslēgvietām nav pietiekami daudz enerģijas, lai uzlādētu portatīvo lādētāju, ja tas ir pilnībā izlādējies.

Vai tagad ierīce strādā atbilstoši?