IQOS DIAGNOSTIKAS RĪKS
IQOS 2.4 Turētājs
IQOS 2.4 Turētājs
Atpakaļ

Indikators deg sarkanā krāsā vai indikators nedeg vispār - IQOS 2.4 Turētājs

Izmēģini sekojošos soļus:

1. Ja apkārt esošā temperatūra ir zema, izmēģini vismaz 1 minūti rokās sasildīt turētāju.

2. Pārliecinies, ka nespied ieslēgšanas pogu laikā, kad indikators uz turētāja ir iededzies zaļā krāsā (pēc karsējamās tabakas vienības ievietošanas).

3. Izmanto IQOS tīrīšanas irbuli, lai iztīrītu turētāja savienojuma vietu (ierīces apakšējā daļa). Pārliecinies, ka notīrītā vieta ir pilnībā sausa.

4. Pārbaudi, vai IQOS portatīvais lādētājs ir ieslēgts (nospied ieslēgšanas pogu un vēro, vai portatīvā lādētāja indikators ieslēdzas), pieslēdz pie lādētāja un pārbaudi, vai tas ir uzlādēts (vismaz 2 indikatori deg zaļā krāsā). Ievieto turētāju portatīvajā lādētājā un pagaidi 10 minūtes, vai līdz brīdim, kad ierīce uzlādējusies pilnībā (augšējais indikators zaļā krāsā).

*Portatīvo datoru USB pieslēgvietām nav pietiekami daudz enerģijas, lai uzlādētu portatīvo lādētāju, ja tas ir pilnībā izlādējies.

5. Ja iespējams, izmēģini turētāju citā portatīvajā lādētājā, lai noteiktu, vai radušās problēmas ir saistītas ar Tavu portatīvo lādētāju. Ja redzi, ka ir radušās problēmas ar Tavu portatīvo lādētāju, lūdzu, atgriezies MANS IQOS lapā, nospied uz portatīvā lādētāja un atzīmē problēmu, kas saistīta ar Tavu portatīvo lādētāju. Seko norādījumiem, lai saņemtu iespējamu risinājumu.

Vai pēc šiem soļiem Tavs turētājs strādā atbilstoši?